







Méretek 50×50 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% poliészter Szín Világosszürke Méretek Szélesség: 50 cm Hosszúság: 50 cm Vastagság: 8 cm Kialakítás A készlet 2 db párnát tartalmaz Víznek, szennyeződéseknek és napfénynek ellenálló Vízlepergető réteggel Mosható párna Külső és belső használatra is A párna cipzáras záródással van ellátva Ne fehérítsd Ne szárítsd szárítógépben Inspirálódjon tovább Díszpárnák Lakástextil Plédek és ágytakarók Párnahuzatok Szőnyegek Párnatöltelék
| Szélesség: | 50 cm |
|---|---|
| Mélység: | 50 cm |
| Forma | Négyzet |
|---|---|
| Párna típus | Klasszikus |
| Minta | Egyszínű |
| Szín | Szürke |
| Termék színe | Szürke |
| Rögzítés | Cipzár |
| Anyaga | Poliészter |
| Elhelyezés | Beltéri, Kültéri |
| A csomagban lévő db szám | 2 |
| Típus | Díszpárnák |
| Párna mérete | 50 x 50 cm |
| Szett | Igen |
| Hosszúság | 50 cm |
| Vízhatlan | Igen |

Anatómiai, memóriahabos
Raktáron
50×70 cm, anatómiai, memóriahabos
Raktáron
Poliészter töltetű, pamut, négyzet alakú
Raktáron
40×60 cm, anatómiai, memóriahabos

50×70 cm, hipoallergén, klasszikus
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
Klasszikus, egyszínű
Raktáron
Téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
Poliészter töltetű, poliészter huzattal, hipoallergén
Raktáron
45×45 cm, anatómiai, tollas
Raktáron
40×40 cm, poliészter töltetű, poliészter huzattal
Raktáron
40×40 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
50×70 cm, anatómiai, poliészter huzattal
Raktáron
50×40 cm, poliészter töltetű, poliészter huzattal
Raktáron
50×70 cm, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
40×60 cm, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
40×60 cm, anatómiai, memóriahabos
Raktáron
Pamut, poliészter huzattal, egyszínű

40×60 cm, anatómiai, memóriahabos
Raktáron
70×90 cm, hipoallergén, téglalap alakú

Anatómiai, poliészter huzattal, hipoallergén
Raktáron
40×60 cm, anatómiai, hipoallergén
Raktáron

Anatómiai, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
Dísz, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Dísz, poliészter töltetű, hipoallergén
Raktáron
Dísz, pamut, szabálytalan formájú
Raktáron

30×50 cm, anatómiai, memóriahabos
Raktáron
45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
Anatómiai, memóriahabos
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban

180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

18×120×200 cm, rugós, hab
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Húsvéti, krepp, mikroszálas
Raktáron
140×200 cm, léces
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
200×220 cm, gyapjú, gyapjú hatású
Raktáron
160×200 cm, léces
Raktáron
Pamut, franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron
90×206 cm, fa, lábakkal
Raktáron