


Méretek 50×70 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Materiál Potah: 100% polyester Výplň: 100% polyester – duté silikonizované vlákno Barva Bílá Rozměr Šířka: 50 cm Délka: 70 cm Hmotnost náplně: 550 g Podrobnosti Antialergický Vnitřní polštář bez zapínání Doporučená teplota praní max. 40 °C
| Szélesség: | 50 cm |
|---|---|
| Mélység: | 70 cm |
| Forma | Téglalap |
|---|---|
| Párna típus | Klasszikus |
| Alak | Téglalap alakú |
| Felületi anyag | 100% poliészter |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Töltet anyaga | 100% poliészter |
| Párna mérete | 50 x 70 cm |
| Antiallergén | Igen |
| Évszak | Egész éves |
| Elhelyezés | Beltéri |
| Hossz | 50 cm |
| Rögzítés | Záró nélkül |
| Párna súlya | 550 g |

50×70 cm, anatómiai, poliészter huzattal
Raktáron
60×50 cm, anatómiai, poliészter töltetű
Raktáron
40×60 cm, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
40×60 cm, anatómiai, poliészter töltetű
Raktáron
40×40 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
40×40 cm, poliészter töltetű, poliészter huzattal
Raktáron
50×40 cm, poliészter töltetű, poliészter huzattal
Raktáron
Pamut, téglalap alakú, szabálytalan formájú
Raktáron

Anatómiai, memóriahabos
Raktáron
Dísz, poliészter töltetű, hipoallergén
Raktáron
50×50 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
Anatómiai, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
Klasszikus, egyszínű
Raktáron
40×60 cm, anatómiai, memóriahabos
Raktáron
45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
40×60 cm, anatómiai, memóriahabos
Raktáron
Dísz, poliészter töltetű, pamut
Raktáron
Dísz, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Anatómiai, poliészter töltetű, hipoallergén
Raktáron
Anatómiai, tollas, pamut

Pamut, hipoallergén, téglalap alakú
Kiszállítás 5 nap múlva
Anatómiai, poliészter töltetű, poliészter huzattal
Raktáron
40×60 cm, anatómiai, memóriahabos
Raktáron
50×70 cm, hipoallergén, klasszikus
Raktáron
Anatómiai, poliészter töltetű, pöttyös
Raktáron
Téglalap alakú, klasszikus
Kiszállítás 1 hét múlva
Poliészter töltetű, poliészter huzattal, hipoallergén
Raktáron
40×60 cm, anatómiai, hipoallergén
Raktáron
60×60 cm, poliészter töltetű, poliészter huzattal
Raktáron
40×60 cm, anatómiai, memóriahabos
Raktáron
Anatómiai, memóriahabos, hipoallergén
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
8×80×160 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron