
Párna töltelék 50x60 cm
60×50 cm, anatómiai, poliészter töltetű
RaktáronMéretek 40×60 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Materiál Potah: 100% polyester Výplň: 100% polyester - duté silikonizované vlákno Barva Bílá Rozměr Šířka: 40 cm Délka: 60 cm Hmotnost náplně: 400 g Podrobnosti Antialergický Vnitřní polštář bez zapínání Doporučená teplota praní max. 40 °C
| Szélesség: | 40 cm |
|---|---|
| Mélység: | 60 cm |
| Forma | Téglalap |
|---|---|
| Párna típus | Klasszikus |
| Alak | Téglalap alakú |
| Felületi anyag | 100% poliészter |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Töltet anyaga | 100% poliészter |
| Antiallergén | Igen |
| Évszak | Egész éves |
| Párna mérete | 40 x 60 cm |
| Elhelyezés | Beltéri |
| Hossz | 40 cm |
| Rögzítés | Záró nélkül |
| Párna súlya | 400 g |

60×50 cm, anatómiai, poliészter töltetű
Raktáron
40×60 cm, anatómiai, poliészter töltetű
Raktáron
50×70 cm, anatómiai, poliészter huzattal
Raktáron
50×70 cm, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
40×40 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
40×40 cm, poliészter töltetű, poliészter huzattal
Raktáron
50×40 cm, poliészter töltetű, poliészter huzattal
Raktáron

Klasszikus, egyszínű
Raktáron
Anatómiai, memóriahabos
Raktáron
Pamut, téglalap alakú, szabálytalan formájú
Raktáron
50×50 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
40×60 cm, anatómiai, memóriahabos
Raktáron
40×60 cm, anatómiai, memóriahabos
Raktáron
40×60 cm, anatómiai, memóriahabos
Raktáron
50×70 cm, hipoallergén, klasszikus
Raktáron
Dísz, poliészter töltetű, hipoallergén
Raktáron
40×60 cm, anatómiai, memóriahabos
Raktáron
Anatómiai, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
Dísz, pamut, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
Anatómiai, poliészter töltetű, hipoallergén
Raktáron
Anatómiai, tollas, pamut

Pamut, hipoallergén, téglalap alakú
Kiszállítás 5 nap múlva
40×60 cm, anatómiai, hipoallergén
Raktáron
Téglalap alakú, klasszikus
Kiszállítás 1 hét múlva
Poliészter töltetű, poliészter huzattal, hipoallergén
Raktáron
Anatómiai, poliészter töltetű, pöttyös
Raktáron
Poliészter töltetű, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Dísz, poliészter töltetű, pamut
Raktáron
Anatómiai, poliészter töltetű, poliészter huzattal
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
8×80×160 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron