



Méretek 40×60 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Huzat anyaga Felületi anyag: 100% poliészter - mikroszál Aloe Vera-val Anyagsúly: 200 gsm Töltet súlya: 900 g Párna töltete 100% PU zúzott memóriahab Méret 40 x 60 cm Jellemzők Levehető huzat Záródás: Cipzár Mosás: Legalább 2× évente 40 °C-on Alacsony fordulaton centrifugálni Nem szárítható szárítógépben
| Szélesség: | 40 cm |
|---|---|
| Mélység: | 60 cm |
| Töltet | Memóriahab |
|---|---|
| Forma | Téglalap |
| Párna típus | Anatómiai |
| Szín | Fehér |
| Felületi anyag | 100% poliészter, Aloe vera |
| Rögzítés | Cipzár |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Javasoljuk | Standard egyszemélyes ágy, Standard franciaágy |
| Párna mérete | 40 x 60 cm |
| Anatómiai | Igen |
| Töltet anyaga | Memória hab |
| Használat | Egész éves |
| Allergiásoknak | Allergiások számára |
| Párna hossza | 60 cm |
| Párna szélessége | 40 cm |

40×60 cm, anatómiai, memóriahabos
Raktáron
50×70 cm, anatómiai, memóriahabos
Raktáron
40×60 cm, anatómiai, memóriahabos
Raktáron
40×60 cm, anatómiai, memóriahabos
Raktáron
50×70 cm, hipoallergén, téglalap alakú
Raktáron
Anatómiai, memóriahabos
Raktáron
Klasszikus, egyszínű
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén, szabálytalan formájú
Raktáron
40×40 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
40×40 cm, poliészter töltetű, poliészter huzattal
Raktáron
45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
45×75 cm, anatómiai, memóriahabos
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
50×50 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
50×70 cm, hipoallergén, klasszikus
Raktáron
50×40 cm, poliészter töltetű, poliészter huzattal
Raktáron
50×70 cm, tollas, pamut
Raktáron
Dísz, poliészter töltetű, hipoallergén
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú
Raktáron
Anatómiai, memóriahabos, hipoallergén
Raktáron
60×50 cm, anatómiai, poliészter töltetű
Raktáron
50×70 cm, anatómiai, poliészter huzattal

Téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
Poliészter töltetű, poliészter huzattal, hipoallergén
Raktáron
50×70 cm, téglalap alakú, klasszikus
Kiszállítás 2 hét múlva
40×40 cm, poliészter töltetű, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
40×60 cm, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron

Pamut, téglalap alakú, szabálytalan formájú
Raktáron
Memóriahabos, hipoallergén, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
30×50 cm, anatómiai, memóriahabos
Raktáron
Álló
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
101×43×32 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
(szettek), fém
Raktáron
Üveg, világítással
Raktáron
Álló
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Kiszállítás 1 hét múlva
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
25×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
25×140×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva