
Výplň do polštáře 45x45 cm
45×45 cm, négyzet alakú, klasszikus
RaktáronMéretek 40×40 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Materiál Potah: 100% polyester Výplň: 100% polyester - duté silikonizované vlákno Barva Bílá Rozměr Šířka: 40 cm Délka: 40 cm Hmotnost náplně: 300 g Podrobnosti Antialergický Vnitřní polštář bez zapínání Doporučená teplota praní max. 40 °C
| Szélesség: | 40 cm |
|---|---|
| Mélység: | 40 cm |
| Forma | Négyzet |
|---|---|
| Párna típus | Klasszikus |
| Szín | Szürke |
| Felületi anyag | 100% poliészter |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Töltet anyaga | 100% poliészter |
| Antiallergén | Igen |
| Évszak | Egész éves |
| Párna mérete | 40 x 40 cm |
| Párna súlya | 300 g |
| Alak | Négyszögletes |
| Elhelyezés | Beltéri |
| Hossz | 40 cm |
| Rögzítés | Záró nélkül |

45×45 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
40×40 cm, poliészter töltetű, poliészter huzattal
Raktáron
60×50 cm, anatómiai, poliészter töltetű
Raktáron
50×40 cm, poliészter töltetű, poliészter huzattal
Raktáron
40×60 cm, anatómiai, poliészter töltetű
Raktáron
40×60 cm, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
50×70 cm, anatómiai, poliészter huzattal
Raktáron
50×70 cm, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron

Klasszikus, egyszínű
Raktáron
40×60 cm, anatómiai, memóriahabos
Raktáron
40×60 cm, anatómiai, memóriahabos
Raktáron
Anatómiai, memóriahabos
Raktáron
50×50 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
Pamut, téglalap alakú, szabálytalan formájú
Raktáron
40×60 cm, anatómiai, memóriahabos
Raktáron
50×70 cm, hipoallergén, klasszikus
Raktáron
40×60 cm, anatómiai, memóriahabos
Raktáron

Dísz, poliészter töltetű, hipoallergén
Raktáron

Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
Poliészter töltetű, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Anatómiai, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
Dísz, pamut, négyzet alakú
Raktáron
70×90 cm, hipoallergén, téglalap alakú
Raktáron
Téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
Poliészter töltetű, poliészter huzattal, hipoallergén
Raktáron
45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
Anatómiai, tollas, pamut
Raktáron
Pamut, hipoallergén, téglalap alakú
Raktáron
Anatómiai, poliészter töltetű, poliészter huzattal
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
20×180×200 cm, hab, kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
20×140×200 cm, hab, kemény
Raktáron