Bézs kézi szövésű gyapjúkeverék szőnyeg 190x280 cm Pradesh Linen White – Elle Decoration
Méretek 190×280 cm
Variáns kiválasztása:Bézs kézi szövésű gyapjúkeverék szőnyeg 190x280 cm Pradesh Linen White – Elle Decoration
Előző árak
- 2026. 05. 17. - 64 337 Ft
- 2026. 05. 15. - 64 337 Ft
- 2026. 05. 12. - 68 290 Ft
- 2026. 04. 24. - 64 337 Ft
- 2026. 04. 21. - 75 690 Ft
- 2026. 04. 17. - 64 337 Ft
- 2026. 04. 10. - 60 552 Ft
- 2026. 03. 28. - 75 690 Ft
- 2026. 03. 24. - 73 190 Ft
- 2026. 03. 19. - 62 212 Ft
- 2026. 03. 11. - 73 190 Ft
- 2026. 03. 05. - 62 212 Ft
- 2026. 03. 03. - 73 190 Ft
- 2026. 03. 03. - 59 370 Ft
- 2026. 03. 03. - 73 190 Ft
- 2026. 02. 01. - 59 370 Ft
- 2026. 01. 26. - 62 212 Ft
- 2026. 01. 16. - 59 370 Ft
- 2025. 12. 05. - 63 840 Ft
- 2025. 11. 28. - 55 620 Ft
- 2025. 11. 18. - 58 550 Ft
- 2025. 11. 11. - 62 210 Ft
- 2025. 11. 01. - 65 310 Ft
- 2025. 11. 01. - 73 190 Ft
- 2025. 10. 09. - 58 552 Ft
- 2025. 10. 08. - 55 752 Ft
- 2025. 10. 07. - 69 690 Ft
- 2025. 10. 03. - 59 933 Ft
- 2025. 10. 01. - 69 690 Ft
- 2025. 09. 30. - 55 752 Ft
- 2025. 09. 26. - 59 933 Ft
- 2025. 09. 25. - 69 690 Ft
- 2025. 09. 19. - 56 440 Ft
- 2025. 09. 16. - 59 230 Ft
- 2025. 09. 16. - 69 690 Ft
- 2025. 09. 12. - 59 933 Ft
- 2025. 08. 29. - 69 690 Ft
- 2025. 08. 24. - 59 933 Ft
- 2025. 08. 22. - 69 690 Ft
- 2025. 08. 16. - 59 933 Ft
- 2025. 08. 15. - 57 353 Ft
- 2025. 08. 13. - 66 690 Ft
- 2025. 07. 11. - 57 353 Ft
- 2025. 06. 26. - 66 690 Ft
- 2025. 06. 20. - 55 353 Ft
- 2025. 06. 17. - 66 690 Ft
- 2025. 06. 16. - 56 687 Ft
- 2025. 05. 30. - 56 680 Ft
- 2025. 05. 13. - 60 020 Ft
- 2025. 05. 11. - 60 680 Ft
- 2025. 04. 15. - 63 690 Ft
- 2025. 04. 10. - 54 773 Ft
- 2024. 11. 15. - 57 321 Ft
- 2024. 11. 12. - 57 377 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Bézs kézi szövésű gyapjúkeverék szőnyeg 190x280 cm Pradesh Linen White – Elle Decoration
Méretek
| Szélesség: | 190 cm |
|---|---|
| Mélység: | 280 cm |
Specifikációk
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Anyag típus | Természetes |
| Szál hossza | Hosszú / shaggy, Közepes |
| Anyag | Gyapjú |
| Szín | Bézs |
| Gyártási mód | Szőtt, Kézzel szőtt |
| Minta | Egyszínű |
| Származási hely | IN |
| Anyag összetétele és típusa | Pamut/gyapjú |
| Vastagság | 1 cm |
| Szálhosszúság | Szál nélküli |
| Forma | Szögletes |
| Súly | 7.6 kg |
| Hosszúság | 280 cm |
| Gyártás típusa | Kézzel szőtt |
| Szélek típusa | Varrott |
| Szálak típusa | Bouclé |
| Kollekció | Delhi |
| Stílus | Skandináv |
| Minőség | Premium |
| Sűrűség | 1400 g/m² |
| Textil sűrűsége | Alacsony |
| Jellemzők | Robotporszívóval tisztítható/padlófűtésnél is használható/kézi szövésű |
| Ápolás | Rendszeres porszívózás javasolt/professzionális tisztítást igényel |
| Hátsó oldal anyaga | Gyapjú/pamut |
| Anyag specifikáció | 40% pamut/60% gyapjú |
| Gyártó | Elle Decoration |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Gyönyörű és kellemes
Egyszerű, letisztult dizájn természetes anyagból.
Gyönyörű természetes szőnyeg – gyapjú/pamut verhetetlen áron. Mindenhez illik, ráadásul szép hurkolt textúrája van. Ajánlott alá csúszásgátló alátétet helyezni.
Hasonló termékek

Krémszínű szőnyeg 160x230 cm Leon – Villeroy&Boch
160×230 cm, poliészter, beltéri
RaktáronIngyenes szállítás
Elefántcsont színű kétoldalas juta kerek szőnyeg ø 200 cm Braided – Hanse Home
⌀ 200 cm, kerek, juta
Raktáron
Krémszínű kerek szőnyeg ø 200 cm Leon – Villeroy&Boch
⌀ 200 cm, kerek, poliészter
Raktáron
Krémszínű-elefántcsont színű kézi szövésű gyapjúkeverék futószőnyeg 80x200 cm Majoli – Elle Decoration
80×200 cm, gyapjú, juta
RaktáronIngyenes szállítás
Csúszásgátló alátét szőnyeg alá 50x210 cm Anti-Slip – Flair Rugs
50×210 cm, ipari stílusú, beltéri
Raktáron
Zöld kézi szövésű gyapjú szőnyeg 160x230 cm Charlotte – Villeroy&Boch
160×230 cm, gyapjú, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Szürke szőnyeg 290x200 cm Aurora - Asiatic Carpets
Poliészter, beltéri, szintetikus
Raktáron
Szürke szőnyeg 160x230 cm Creation – Universal
160×230 cm, absztrakt mintás, beltéri
Raktáron
Krémszínű mosható szőnyeg 200x290 cm Rocco Cream – Elle Decoration
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Zöld mosható futószőnyeg újrahasznosított szálkeverékből 60x230 cm Windsor – Flair Rugs
60×230 cm, futószőnyeg, beltéri
Raktáron
Lamb bárányszőr
Beltéri, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
POMPOME szürke kerek szőnyeg pomponokkal 90 cm
⌀ 90 cm, kerek, pamut
Raktáron
Margot Azul bézs viszkóz szőnyeg, 200 x 300 cm - Universal
200×300 cm, pamut, beltéri
Raktáron
Havana szőnyeg
Pamut, egyszínű, kézzel szőtt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Szőnyeg ESQUINA 140x200 cm, barna
140×200 cm, pamut, kézzel szőtt
Raktáron
Szőnyeg ESQUINA 140x200 cm, barna
140×200 cm, pamut, kézzel szőtt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Natúr színű kétoldalas-kézi szövésű juta szőnyeg 120x180 cm Juno – Hanse Home
120×180 cm, juta, szőtt
Raktáron
Gratia világos rózsaszín szőnyeg, 200 x 290 cm - Nouristan
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Dena szőnyeg
Pamut, beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 200x290 cm Yen One – Universal
200×290 cm, modern stílusú, poliészter
Raktáron
PawHut 2 db-os Kaparó Matrac Kanapé Kaparóvédő Zsákos Kaparó Szőnyeg Macskabútorhoz Szürke 130 x 45 x 0.3 cm | Aosom
Poliészter, beltéri, darabonként rendelhető
Raktáron
Világos natúr színű kézi szövésű gyapjú kerek szőnyeg ø 150 cm Calmio – Hanse Home
⌀ 150 cm, kerek, gyapjú
RaktáronIngyenes szállítás
Dehli szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Tonya szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú, természetes
Raktáron
Krémszínű kerek szőnyeg ø 120 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cm, kerek, beltéri
Raktáron
Alya szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
MIOBRILL univerzális otthoni szőnyeg 40x60 cm
40×60 cm, beltéri, darabonként rendelhető
Raktáron
Szőnyeg ESQUINA 140x200 cm, bézs
140×200 cm, pamut, kézzel szőtt
Raktáron
Szürke-krémszínű szőnyeg 80x150 cm Sensation – Universal
80×150 cm, absztrakt mintás, beltéri
Raktáron
Természetes kerek szőnyeg VELOR ⌀ 70 cm, bézs
70×70 cm, ⌀ 70 cm, kerek, juta
Raktáron
Mango szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kyoto szőnyeg, több méretben - Woud méretek: 240 x 170 cm
Kültéri, gyapjú, kézzel szőtt
Ingyenes szállításA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x100 cm Ricci Monet – Universal
52×100 cm, virágos, darabonként

Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári
Raktáron
Pocket világoskék asztali vasalódeszka - Joseph Joseph
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Gyerek szőnyeg 120x170 cm Beats – Universal
120×170 cm, klasszikus, téglalap alakú

Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

Zöld bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Vasalódeszka 135x45 cm Glide Max Plus – Joseph Joseph
Szabadon álló
RaktáronIngyenes szállítás
Lehúzható zuhanyfüggöny, 1,32 x 2,4 m - Wenko
132×240 cm
Raktáron
Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 200x290 cm Art – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Siena fehér gurulós állvány, 3 db polccal - Metaltex
63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
Kerámia láda 39,5 cm – Esschert Design
15×15×39 cm, kültéri
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pohár készlet 6 db-os 130 ml Picardie - Duralex
- készletek
Raktáron
Natúr színű borovi fenyő gyerekágy 90x200 cm Mila CPW – Adeko
41×90×200 cm, fenyő, fa

Fekete fém bortartó polcos állvány palackok száma 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, fém, álló
Raktáron











