Ezek is tetszhetnek
Krémszínű szőnyeg 200x290 cm Yen One – Universal
Méretek 200×290 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintése- Gyönyörű megjelenés (56%)
- Puha, kellemes tapintás (32%)
- Nehéz karbantartani/tisztítani (12%)
- Hullajtja a szálakat (4%)
Előző árak
- 2026. 04. 30. - 94 040 Ft
- 2026. 04. 21. - 94 040 Ft
- 2026. 04. 21. - 114 690 Ft
- 2026. 04. 17. - 97 487 Ft
- 2026. 03. 28. - 114 690 Ft
- 2026. 03. 24. - 111 990 Ft
- 2026. 03. 17. - 78 390 Ft
- 2026. 03. 11. - 83 990 Ft
- 2026. 03. 05. - 95 192 Ft
- 2026. 03. 03. - 111 990 Ft
- 2026. 03. 03. - 93 390 Ft
- 2026. 03. 03. - 111 990 Ft
- 2026. 02. 13. - 93 390 Ft
- 2026. 02. 10. - 111 990 Ft
- 2026. 01. 23. - 83 990 Ft
- 2026. 01. 16. - 89 590 Ft
- 2026. 01. 10. - 97 430 Ft
- 2025. 12. 05. - 95 192 Ft
- 2025. 11. 28. - 75 870 Ft
- 2025. 11. 14. - 79 870 Ft
- 2025. 11. 01. - 86 020 Ft
- 2025. 11. 01. - 122 890 Ft
- 2025. 10. 09. - 98 312 Ft
- 2025. 10. 08. - 93 592 Ft
- 2025. 10. 01. - 87 743 Ft
- 2025. 09. 26. - 81 890 Ft
- 2025. 09. 24. - 93 590 Ft
- 2025. 09. 19. - 88 910 Ft
- 2025. 09. 16. - 93 590 Ft
- 2025. 09. 16. - 116 990 Ft
- 2025. 09. 12. - 100 611 Ft
- 2025. 08. 29. - 116 990 Ft
- 2025. 08. 24. - 100 611 Ft
- 2025. 08. 22. - 116 990 Ft
- 2025. 08. 15. - 100 611 Ft
- 2025. 07. 30. - 116 990 Ft
- 2025. 07. 25. - 100 611 Ft
- 2025. 07. 15. - 116 990 Ft
- 2025. 07. 11. - 100 611 Ft
- 2025. 06. 26. - 116 990 Ft
- 2025. 06. 26. - 124 990 Ft
- 2025. 06. 25. - 103 742 Ft
- 2025. 06. 20. - 105 402 Ft
- 2025. 06. 17. - 126 990 Ft
- 2025. 06. 10. - 107 942 Ft
- 2025. 06. 06. - 109 211 Ft
- 2025. 06. 01. - 126 990 Ft
- 2025. 05. 27. - 101 590 Ft
- 2025. 05. 19. - 101 990 Ft
- 2025. 05. 16. - 107 940 Ft
- 2025. 05. 09. - 109 210 Ft
- 2025. 05. 02. - 126 990 Ft
- 2025. 04. 30. - 124 990 Ft
- 2025. 03. 26. - 99 992 Ft
- 2025. 03. 25. - 124 990 Ft
- 2025. 03. 20. - 107 491 Ft
- 2025. 03. 10. - 124 990 Ft
- 2025. 03. 05. - 107 491 Ft
- 2025. 02. 26. - 124 990 Ft
- 2025. 02. 22. - 107 491 Ft
- 2025. 02. 15. - 124 990 Ft
- 2025. 02. 13. - 102 331 Ft
- 2025. 02. 11. - 118 990 Ft
- 2025. 02. 04. - 102 331 Ft
- 2024. 12. 06. - 96 041 Ft
- 2024. 10. 01. - 90 392 Ft
- 2024. 09. 24. - 79 090 Ft
- 2024. 08. 16. - 70 190 Ft
Termékleírás
Az Universal márka nemcsak a modern designt, hanem a funkcionalitást is hangsúlyozza. A polipropilén és poliészter anyagok kombinációja miatt a Yen kollekció nagy kopásállósággal és antisztatikus tulajdonságokkal rendelkezik. Padlófűtéses szobákba is alkalmas.
Méretek
| Szélesség: | 200 cm |
|---|---|
| Mélység: | 290 cm |
Specifikációk
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Anyag típus | Szintetikus |
| Szál hossza | Hosszú / shaggy, Közepes |
| Anyag | Polipropilén, Poliészter |
| Szín | Krémszínű |
| Származási hely | BE |
| Anyag összetétele és típusa | Polipropilén/poliészter |
| Vastagság | 1.7 cm |
| Szálhosszúság | Közepes szál |
| Forma | Szögletes |
| Súly | 10.15 kg |
| Hosszúság | 290 cm |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Gyártás típusa | Gépi szövésű |
| Szélek típusa | Ragasztott/varrott |
| Szálak típusa | Vágott és hurkolt |
| Kollekció | Yen |
| Minta | Geometrikus/strukturális |
| Minőség | Extra/Back To School |
| Sűrűség | 197800 pont/m² |
| Textil sűrűsége | Közepes |
| Jellemzők | Padlófűtésnél is használható/robotporszívóval tisztítható |
| Ápolás | Tisztítás nedves törlőruhával/rendszeres porszívózás javasolt/folttisztítás |
| Hátsó oldal anyaga | Juta |
| Anyag specifikáció | 40% poliészter/60% polipropilén |
| Gyártó | Universal |
Vélemények
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
- Gyönyörű megjelenés (56%)
- Puha, kellemes tapintás (32%)
- Jó minőség (28%)
- Nehéz karbantartani/tisztítani (12%)
- Hullajtja a szálakat (4%)
- Nem elég puha/minőségi (4%)
Felhasználói értékelések
Gyönyörű
Még szebb, mint a képen, köszönöm.
A szőnyeg hihetetlenül nehéz karbantartani. Folyamatosan hullajtja a szálakat. Ráadásul piszkosan érkezett, és nem lehet tisztítani.
Minőségi, kényelmes, de nem krémszínű. Inkább törtfehérbe hajló bézs.
Nagyon szép és puha darab. A fénykép valóban a valóságot tükrözi.
Ajánljuk

Moar Hakuna szőnyeg, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cm, beltéri, szintetikus
Raktáron
Karia Abstract szőnyeg, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cm, juta, absztrakt mintás
RaktáronIngyenes szállítás
Parma Garro szőnyeg, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 200x300 cm Wolly – BT Carpet
200×300 cm, modern stílusú, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Szőnyeg 160x230 cm Dottie Multi – Universal
160×230 cm, modern stílusú, beltéri
Raktáron
Zöld-krémszínű viszkóz szőnyeg 160x230 cm Oriental – Nouristan
160×230 cm, virágmintás, beltéri
RaktáronIngyenes szállítás
Bézs mosható szőnyeg 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Beltéri, hosszú / shaggy, közepes
Raktáron
Krémszínű mosható szőnyeg 240x340 cm Rocco Cream – Elle Decoration
240×340 cm, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Zöld szőnyeg 160x230 cm – Flair Rugs
160×230 cm, egyszínű, beltéri
RaktáronIngyenes szállítás
Bézs mosható szőnyeg 200x290 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Bézs szőnyeg 160x235 cm Panglao New York Taupe – Elle Decoration
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
Krémszínű szőnyeg 160x230 cm Art – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
Krémszínű szőnyeg 200x290 cm Art – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Bézs kültéri szőnyeg 160x230 cm Giza – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, kültéri, egyszínű
Raktáron
Szürkésbarna juta szőnyeg 160x230 cm Bouclé – Hanse Home
160×230 cm, juta, egyszínű
RaktáronIngyenes szállítás
Krémszínű szőnyeg 140x200 cm Art – Ayyildiz Carpets
140×200 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
Ezüstszínű függő ruhaszárító 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cm, függő, beltéri
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Zöld bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Siena fehér gurulós állvány, 3 db polccal - Metaltex
63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
Pocket világoskék asztali vasalódeszka - Joseph Joseph
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Világosbarna kovaföld fürdőszobai kilépő 39x60 cm Puna – Wenko
39×60 cm, fürdőszoba kilépők, csúszásmentes
Raktáron
WC-ülőke 37 x 42,5 cm Bamboo – Wenko
Fa, klasszikus
Raktáron
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko

Sunday terrazzo mosdókagyló, ø 40 cm - Kave Home
Kő, négyszögletes, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel

Zöld karton rendszerező dokumentumokhoz Johan Canvas Paper Laminate – Bigso
Raktáron
Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Oven 2 db szürke szilikon edényfogó kesztyű - Wenko
Készlet
Raktáron




































































