





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Puhaság és gyengédség, amikor mezítláb lépkedsz rajta. Tartósság és könnyű karbantarthatóság. Pontosan ezeket a funkcionális tulajdonságokat testesíti meg a poliészter és polipropilén szálak fúziója ebben a szépséges Aurora szőnyegben.
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Anyag típus | Szintetikus |
| Szál hossza | Hosszú / shaggy, Közepes |
| Anyag | Polipropilén, Poliészter |
| Szín | Szürke |
| Származási hely | TR |
| Anyag összetétele és típusa | Polipropilén/poliészter |
| Vastagság | 1.3 cm |
| Szálhosszúság | Rövid szál |
| Forma | Szögletes |
| Súly | 13.05 kg |
| Hosszúság | 290 cm |
| Gyártás típusa | Gépi szövésű |
| Szélek típusa | Varrott |
| Szálak típusa | Vágott (velúr) |
| Minta | Kőmintás |
| Stílus | Glamour |
| Minőség | Extra |
| Sűrűség | 2400 g/m² |
| Textil sűrűsége | Magas |
| Ápolás | Rendszeres porszívózás javasolt |
| Hátsó oldal anyaga | Juta |
| Anyag specifikáció | 35% polipropilén/65% poliészter |
| Gyártó | Asiatic Carpets |
Felhasználói értékelések
A szőnyeg puha, kellemes tapintású, a szürke színe inkább ezüstös, ami még jobban kiemelkedik és különleges varázst ad a szőnyegnek. Elégedettség.
Nagyon szép a szőnyeg, maximálisan elégedett vagyok.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Gyönyörű szőnyeg, csupán néha kellemetlen tükröződések jelentkeznek, amikor a nap süt vagy a világítás be van kapcsolva, a szőnyeg helyenként erősen fénylik.

Beltéri, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, egyszínű, kézzel szőtt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
⌀ 200 cm, kerek, poliészter
Raktáron
80×150 cm, absztrakt mintás, beltéri
Raktáron
⌀ 90 cm, kerek, pamut
Raktáron
160×230 cm, absztrakt mintás, beltéri
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, természetes
Raktáron
Kerek, beltéri, darabonként rendelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, rövid
Raktáron
80×200 cm, gyapjú, juta
RaktáronIngyenes szállítás
60×230 cm, futószőnyeg, beltéri
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
80×200 cm, futószőnyeg, beltéri
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gyapjú, szőtt, rojtos
Raktáron
200×300 cm, pamut, beltéri
Raktáron
160×230 cm, absztrakt mintás, beltéri
RaktáronIngyenes szállítás
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Gyapjú, absztrakt mintás, beltéri
Raktáron
⌀ 150 cm, kerek, gyapjú
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, modern stílusú, futószőnyeg
Raktáron
Kültéri, kerek, poliészter
Raktáron
Pamut, poliészter, absztrakt mintás
Raktáron
160×235 cm, retró, beltéri
Raktáron
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×230 cm, modern stílusú, beltéri
Raktáron
50×210 cm, ipari stílusú, beltéri
Raktáron
140×200 cm, pamut, kézzel szőtt
Raktáron
Egyszínű, beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Kültéri, gyapjú, kézzel szőtt
Ingyenes szállítás
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként

Porcelán
Raktáron

100×135 cm, nyári
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
120×170 cm, klasszikus, téglalap alakú

52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Szabadon álló
RaktáronIngyenes szállítás
132×240 cm
Raktáron
Fém, fedővel
Raktáron
Fém, fa
Raktáron
Fém, fa
Raktáron
Fém
Raktáron
- készletek
Raktáron
63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
15×15×39 cm, kültéri
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron