










Méretek ⌀ 150 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A Hanse Home márka kézzel szőtt Eleni gyapjúszőnyege az időtlen elegancia megtestesítője. Az egyszerű monokróm dizájnt geometrikus mintázat egészíti ki, aminek köszönhetően jól illik a modern és a klasszikus enteriőrökbe is. A szőnyeg kézzel készült, 100% gyapjúból. Ez a természetes szál egész évben tartósságot és kényelmet biztosít. Könnyen karbantartható és padlófűtéshez is alkalmas. A kezdeti szálhullás normális, és idővel, rendszeres porszívózással csökken.
| Átmérő: | 150 cm |
|---|
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Forma | Kerek |
| Stílus | Modern, Skandináv |
| Anyag típus | Természetes |
| Szál hossza | Hosszú / shaggy, Közepes |
| Anyag | Gyapjú |
| Gyártási mód | Szőtt, Kézzel szőtt |
| Minta | Egyszínű, Absztrakt |
| Származási hely | IN |
| Anyag összetétele és típusa | Gyapjú |
| Vastagság | 1.8 cm |
| Szálhosszúság | Szál nélküli |
| Súly | 5.9 kg |
| Gyártás típusa | Kézzel tűzött |
| Szélek típusa | Varrott |
| Szálak típusa | Hurkolt (többszintes) |
| Kollekció | Calmio |
| Minőség | Extra |
| Sűrűség | 3200 g/m² |
| Textil sűrűsége | Magas |
| Jellemzők | Kézi szövésű/padlófűtésnél is használható |
| Ápolás | Az egyenletes kopás érdekében időnként el kell forgatni/professzionális tisztítást igényel/nedvesen nem tisztítható/vízzel való érintkezés hosszú időn át nem ajánlott/kémiai tisztítószerek nem használhatók/rendszeres porszívózás javasolt/kémiailag nem fehéríthető |
| Hátsó oldal anyaga | Pamut |
| Anyag specifikáció | 100% gyapjú |
| Szín | Világos natúr színű |
| Gyártó | Hanse Home |

Kültéri, kerek, darabonként rendelhető
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Beltéri, darabonként rendelhető, téglalap alakú
Raktáron
Kültéri, téglalap alakú, szintetikus
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kültéri, téglalap alakú, szintetikus
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
160×230 cm, gyapjú, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Kültéri, kerek, darabonként rendelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
⌀ 160 cm, kerek, egyszínű
Raktáron
Gyapjú, absztrakt mintás, beltéri
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
160×230 cm, modern stílusú, beltéri
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, természetes
Raktáron
Kültéri, kerek, poliészter
Raktáron
160×240 cm, pamut, absztrakt mintás
RaktáronIngyenes szállítás
Kültéri, gyapjú, kézzel szőtt
Ingyenes szállítás
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
200×290 cm, juta, modern stílusú
Raktáron
Futószőnyeg, beltéri, darabonként rendelhető
Raktáron
80×150 cm, beltéri, darabonként rendelhető
Raktáron
160×240 cm, modern stílusú, egyszínű
RaktáronIngyenes szállítás
⌀ 90 cm, kerek, pamut
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, természetes
Raktáron
200×290 cm, szőtt, egyszínű
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, rövid
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Futószőnyeg, beltéri, darabonként rendelhető
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Gyapjú, absztrakt mintás, beltéri
Raktáron
Egyszínű, beltéri, téglalap alakú
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Poliészter, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Skandináv stílusú, beltéri, darabonként rendelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, átmérő, állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pumpás, álló, átmérő
Raktáron
160×235 cm, játszó, klasszikus
Raktáron
Átmérő, állványok, fém
Raktáron
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
Átmérő
Raktáron
160×235 cm, modern stílusú, szőtt
Raktáron
Feles, - készletek
Raktáron
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

Egész évben használható, üreges szál töltetű, magasság
Raktáron
25×17×23 cm, pedálos, fedővel
Raktáron

Átmérő

LED, körte, dimmelhető
Raktáron
8×30×11 cm, modern stílusú, egyenes
Raktáron
Műanyag, élelmiszer tároló doboz, - szettek
Raktáron
45×75 cm, kültéri, beltéri
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron