










Méretek 80×200 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 41 080 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Az Elle Decoration márka krémszínű Majoli szőnyege skandináv bájt és eleganciát visz az otthonodba. A kézzel szőtt szőnyeg minőségi gyapjúból és jutából készült, amelyek puhaságot, tartósságot és hosszú élettartamot garantálnak. A Majoli szőnyeg 10 mm-es szálmagassággal rendelkezik, ezért kellemes tapintású és kényelmes járást biztosít. Világos színe és finom halszálkás mintázata könnyen kombinálható a különböző lakberendezési stílusokkal. A szőnyeg természetes szálai kezdetben hullhatnak. Ez a jelenség teljesen normális az új szőnyegeknél, és rendszeres porszívózással idővel eltűnik.
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Típus | Futószőnyeg |
| Stílus | Skandináv |
| Anyag típus | Természetes |
| Szál hossza | Hosszú / shaggy, Rövid |
| Anyag | Juta, Gyapjú |
| Szín | Bézs |
| Gyártási mód | Szőtt, Kézzel szőtt |
| Származási hely | IN |
| Anyag összetétele és típusa | Gyapjú/juta |
| Vastagság | 1 cm |
| Szálhosszúság | Szál nélküli |
| Forma | Futószőnyeg |
| Súly | 5.8 kg |
| Hosszúság | 200 cm |
| Gyártás típusa | Kézzel szőtt |
| Szélek típusa | Varrott |
| Szálak típusa | Bouclé |
| Kollekció | Majoli |
| Minta | Strukturális |
| Minőség | Premium |
| Sűrűség | 3500 g/m² |
| Textil sűrűsége | Magas |
| Jellemzők | Kézi szövésű/padlófűtésnél is használható |
| Ápolás | Nedvesen nem tisztítható/professzionális tisztítást igényel/vízzel való érintkezés hosszú időn át nem ajánlott/rendszeres porszívózás javasolt/kémiailag nem fehéríthető/kémiai tisztítószerek nem használhatók |
| Hátsó oldal anyaga | Gyapjú/juta |
| Anyag specifikáció | 50% gyapjú/50% juta |
| Gyártó | Elle Decoration |

⌀ 150 cm, kerek, gyapjú
RaktáronIngyenes szállítás
160×230 cm, gyapjú, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Kültéri, téglalap alakú, szintetikus
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
160×240 cm, pamut, absztrakt mintás
RaktáronIngyenes szállítás
Kültéri, téglalap alakú, szintetikus
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
200×290 cm, modern stílusú, poliészter
Raktáron
Beltéri, darabonként rendelhető, téglalap alakú
Raktáron
Gyapjú, absztrakt mintás, beltéri
Raktáron
⌀ 90 cm, kerek, pamut
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, természetes
Raktáron
⌀ 120 cm, kerek, gyapjú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kültéri, kerek, darabonként rendelhető
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
⌀ 160 cm, kerek, egyszínű
Raktáron
160×230 cm, modern stílusú, beltéri
Raktáron
160×230 cm, szintetikus, hosszú / shaggy
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
⌀ 200 cm, kerek, poliészter
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Kültéri, kerek, poliészter
Raktáron
Kültéri, kerek, darabonként rendelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kerek, modern stílusú, futószőnyeg
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
200×290 cm, gyapjú, beltéri
Raktáron
160×230 cm, absztrakt mintás, beltéri
RaktáronIngyenes szállítás
Egyszínű, beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, természetes
Raktáron
Kültéri, gyapjú, kézzel szőtt
Ingyenes szállítás
Futószőnyeg, beltéri, darabonként rendelhető
Raktáron
80×150 cm, beltéri, darabonként rendelhető
Raktáron
160×230 cm, absztrakt mintás, beltéri
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként

Porcelán
Raktáron

100×135 cm, nyári
Raktáron
120×170 cm, klasszikus, téglalap alakú

Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Szabadon álló
RaktáronIngyenes szállítás
132×240 cm
Raktáron
Fém, fedővel
Raktáron
Fém, fa
Raktáron
- készletek
Raktáron
Fém, fa
Raktáron
Fém
Raktáron
63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
15×15×39 cm, kültéri
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron