Előző árak
- 2026. 04. 25. - 29 851 Ft
- 2026. 04. 24. - 29 851 Ft
- 2026. 04. 21. - 35 119 Ft
- 2026. 04. 17. - 29 851 Ft
- 2026. 03. 28. - 35 119 Ft
- 2026. 03. 10. - 34 749 Ft
- 2026. 03. 05. - 29 537 Ft
- 2026. 01. 16. - 28 140 Ft
- 2026. 01. 10. - 31 740 Ft
- 2025. 12. 05. - 29 537 Ft
- 2025. 11. 28. - 28 490 Ft
- 2025. 11. 14. - 29 537 Ft
- 2025. 11. 11. - 34 749 Ft
- 2025. 11. 07. - 31 274 Ft
- 2025. 11. 01. - 34 749 Ft
- 2025. 10. 20. - 27 799 Ft
- 2025. 10. 09. - 27 799 Ft
- 2025. 10. 08. - 26 472 Ft
- 2025. 10. 07. - 33 090 Ft
- 2025. 10. 03. - 28 457 Ft
- 2025. 10. 01. - 33 090 Ft
- 2025. 09. 30. - 26 472 Ft
- 2025. 09. 26. - 28 457 Ft
- 2025. 09. 19. - 33 090 Ft
- 2025. 09. 16. - 28 120 Ft
- 2025. 09. 16. - 33 090 Ft
- 2025. 09. 12. - 28 457 Ft
- 2025. 08. 29. - 33 090 Ft
- 2025. 08. 24. - 28 457 Ft
- 2025. 08. 22. - 33 090 Ft
- 2025. 08. 16. - 28 457 Ft
- 2025. 08. 15. - 27 167 Ft
- 2025. 08. 13. - 31 590 Ft
- 2025. 06. 06. - 27 167 Ft
- 2025. 05. 27. - 31 590 Ft
- 2025. 05. 25. - 27 167 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
A Sharmila szőnyeg 100% jutából készült, ami egy erős, biológiailag teljesen lebomló, természetes szál. A szőnyeg padlófűtésre is alkalmas. Taszítja a szennyeződéseket és könnyen tisztítható. A kiváló minőségű kivitelezésnek és az erős szálaknak köszönhetően a szőnyeg rendkívül tartós. Jó tudni: A szőnyeg természetes szálai enyhén hullhatnak. Ez rendszeres porszívózással idővel megszűnik.
Méretek
| Szélesség: | 120 cm |
|---|---|
| Mélység: | 180 cm |
Specifikációk
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Anyag típus | Természetes |
| Szál hossza | Hosszú / shaggy, Közepes |
| Anyag | Juta |
| Gyártási mód | Szőtt, Kézzel szőtt |
| Minta | Egyszínű |
| Származási hely | BD |
| Anyag összetétele és típusa | Juta |
| Vastagság | 0.9 cm |
| Szálhosszúság | Szál nélküli |
| Forma | Szögletes |
| Súly | 5.6 kg |
| Hosszúság | 180 cm |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Gyártás típusa | Kézzel szőtt |
| Szélek típusa | Varrott |
| Szálak típusa | Bouclé |
| Kollekció | Juno |
| Stílus | Skandináv/bohém |
| Minőség | Extra |
| Sűrűség | 2500 g/m² |
| Textil sűrűsége | Magas |
| Jellemzők | Padlófűtésnél is használható/kézi szövésű/robotporszívóval tisztítható/kétoldalas |
| Ápolás | Folttisztítás/rendszeres porszívózás javasolt/kémiai tisztítószerek nem használhatók/vízzel való érintkezés hosszú időn át nem ajánlott/nedvesen nem tisztítható/kémiailag nem fehéríthető |
| Hátsó oldal anyaga | Juta |
| Anyag specifikáció | 100% juta |
| Szín | Natúr színű |
| Gyártó | Hanse Home |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Pontosan így képzeltem el a terméket.
Rendhagyó szőnyeg, csak speciális helyre alkalmas, formátlan, magas, durva.
A szőnyeg nagyon puha, kellemes tapintású, szép színű.
Szép kiegészítő, inkább dekorációs célt szolgál az asztal alatt, mintsem szőnyegként, ahol gyerekek játszhatnának vagy heverészhetnének. Kissé karcol.
Hasonló termékek

Bézs kézi szövésű gyapjú szőnyeg 200x300 cm Calmio – Hanse Home
200×300 cm, gyapjú, modern stílusú
Raktáron
Elefántcsont színű kétoldalas juta kerek szőnyeg ø 200 cm Braided – Hanse Home
⌀ 200 cm, kerek, juta
Raktáron
Bombay fonott szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú, természetes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Bézs kézi szövésű gyapjú kerek szőnyeg ø 120 cm Calmio – Hanse Home
⌀ 120 cm, kerek, gyapjú
RaktáronIngyenes szállítás
Gigi sárga gyapjú szőnyeg, 160 x 230 cm - Flair Rugs
160×230 cm, gyapjú, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Bézs kerek kültéri szőnyeg ø 160 cm Giza – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cm, kültéri, kerek
Raktáron
Bézs kültéri-beltéri szőnyeg 240x340 cm Nova 1201 – Ayyildiz Carpets
240×340 cm, hosszú / shaggy, közepes

Creu szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Bézs kerek kültéri szőnyeg ø 160 cm Comilla – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cm, kültéri, kerek
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pune szőnyeg
Gyapjú, egyszínű, padlószőnyeg
Raktáron
Coin szürke kültéri szőnyeg, 80 x 150 cm - NORTHRUGS
80×150 cm, kültéri, darabonként rendelhető
Raktáron
Rugged szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Bézs kerek kültéri szőnyeg ø 160 cm Comilla – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cm, kültéri, kerek
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Tonya szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú, természetes
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 160x230 cm Leon – Villeroy&Boch
160×230 cm, poliészter, beltéri
RaktáronIngyenes szállítás
Dehli szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Krémszínű kerek szőnyeg ø 120 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cm, kerek, beltéri
Raktáron
Fehér szőnyeg 160x235 cm Panglao New York White – Elle Decoration
160×235 cm, beltéri, darabonként rendelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Bézs kézi szövésű gyapjúkeverék szőnyeg 190x280 cm Pradesh Linen White – Elle Decoration
190×280 cm, gyapjú, szőtt
Raktáron
Alya szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Nappali szőnyeg, 160 cm átmérő, szürke
Kerek, szőtt, padlószőnyeg
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Szőnyeg ESQUINA 140x200 cm, barna
140×200 cm, pamut, kézzel szőtt
Raktáron
Barna szőnyeg 160x230 cm Life – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, modern stílusú, beltéri
Raktáron
Gratia világos rózsaszín szőnyeg, 200 x 290 cm - Nouristan
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bézs kültéri-beltéri szőnyeg 200x290 cm Desert 1301 – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, hosszú / shaggy, közepes
Raktáron
Cuzco szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Nappali szőnyeg, 160 cm átmérő, szürke
Kerek, szőtt, padlószőnyeg
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Barna kültéri-beltéri szőnyeg 140x200 cm Timber 1404 – Ayyildiz Carpets
140×200 cm, hosszú / shaggy, közepes
Raktáron
TAMPA szőnyeg
Beltéri, darabonként rendelhető, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Parvin szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Szürke-bézs szőnyeg 240x340 cm Terrain Designer Sand – Hanse Home
240×340 cm, retró, beltéri
Raktáron
Türkiz kézi szövésű gyapjú szőnyeg 200x290 cm Zen Garden – Flair Rugs
200×290 cm, gyapjú, szőtt
RaktáronA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Zöld jegenyefenyő tálalószekrény 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, fa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

Kókuszrost lábtörlő 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Fém sütőforma 18,5x26,5 cm – Orion
18×26 cm, fém
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
Zöld bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Krémszínű gyerek szőnyeg 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasszikus, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Forgó felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Acél bővíthető dupla függönykarnis 76 - 213 cm Twilight – Umbra
Fém
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Fekete-szürke bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Cat and Butterfly - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko
Raktáron
Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pocket Plus kék asztali vasalódeszka - Joseph Joseph
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Falióra ø 30,5 cm – Dakls
Falra szerelhető, analóg
Raktáron











