





Méretek 100×135 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseA legjobb ár az elmúlt 30 napban: 8889 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A Bonami Essentials gyerek takaró és párna szettje biztosítja, hogy gyermeked jól aludjon. A könnyű, 100x135 cm-es paplan tökéletes egyensúlyt biztosít a légáteresztő képesség és a hőkomfort között. Közepes vastagságának köszönhetően egész évben használható, és minden évszakban kényelmes alvást biztosít. A párna 40x60 cm-es, és puha töltete antiallergén mikroszálas anyagból készült, amely kiválóan elnyeli a nedvességet, és könnyen tisztítható.
| Szélesség: | 100 cm |
|---|---|
| Mélység: | 135 cm |
| Szezon | Univerzális |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Egyéb típusok | Paplan és párna szett babaágyhoz |
| Paplan típusa | Gyerek paplan |
| Töltőanyag sűrűsége | 250 g/m² |
| Anyag összetétele és típusa | Mikroszál |
| Melegség | 4 évszakos |
| Súly | 3.2 kg |
| Méret | 100x135 |
| Hosszúság | 135 cm |
| Párna mérete | 40x60 |
| Kollekció | Stitched |
| Minőség | Basic |
| Töltőanyag összetétele | 100% poliészter |
| Töltőanyag | Üreges szálak |
| Sűrűség | 82 g/m² |
| Ápolás | Mosás 60°C-on/szárítógépbe alkalmas/mosógépben mosható/száraztisztítás/kémiailag nem fehéríthető |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Gyártó | Bonami Essentials |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Pont olyan volt, amire a kép alapján számitottam. A csomagolás is nagyon jó és bíztonságos volt.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Puha, jó minőségű.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Nagyon puha, könnyű, egyszerűen nagyszerű :)
Nahyon jo puha takaro, amit a kislanyom nagyon szeret.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Ajánlom, amennyiben az ára maximum 13 euró lenne. A párna olyan bazális (értsd: primitív) módon van megvarrva, mintha kisgyerekek készítették volna egy kreatív műhelyben, vékony, görbe. A paplan rendben van, könnyű. Tehát a párnát kidobhatja a szemétbe, és mérlegelheti, megéri-e 20 euróért gyermek takarót vásárolni.

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
100×135 cm, szettek, poliészter
Raktáron
Nyári, téli, szettek
Raktáron
Szettek
Raktáron
Szettek
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Egész évben használható
Raktáron
Egész évben használható
Raktáron
100×135 cm, pamut, szettek
Raktáron
Pamut, téli, szettek
Raktáron
Nyári
Raktáron
100×135 cm, pamut, szettek
Raktáron
100×135 cm, pamut, szettek
RaktáronIngyenes szállítás
Egész évben használható
Raktáron
Pamut
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Raktáron
100×135 cm, pamut, szettek
Raktáron
Pamut
Raktáron
Nyári, téli, szettek
Raktáron
Nyári, téli, szettek
Raktáron
Nyári, szettek, hipoallergén
Raktáron
Egész évben használható
Raktáron
Egész évben használható
Raktáron
Egész évben használható
Raktáron
Egész évben használható
Raktáron
Egész évben használható
Raktáron
100×135 cm, pamut, szettek
RaktáronIngyenes szállítás
100×135 cm, pamut, szettek
Raktáron
140×200 cm, poliészter
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Raktáron
100×135 cm, pamut, szettek
Raktáron
80×13×50 cm, fa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Porcelán
Raktáron
Feles, - készletek
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
6×24 cm, fali, fém
Raktáron

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
18×49 cm, fali, műanyag
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
39×60 cm, fürdőszoba kilépők, csúszásmentes
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Fém
Raktáron
45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
⌀ 30 cm, öntöttvas, gáztűzhelyen használható
Raktáron
180×200 cm, felfekvés elleni, hab
Raktáron