










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A népszerű Villeroy & Boch márka Charlotte gyapjú szőnyege a hagyományos kézművességet és a modern dizájnt ötvözi. Minden belső térbe eleganciát és luxust visz. A szőnyeg kiváló minőségű gyapjú és pamut kombinációjából készült, amely a melegség és az otthonosság érzését viszi el a belső térbe. A kiváló minőségű kivitelnek és a természetes szálaknak köszönhetően a szőnyeg rendkívül tartós és könnyen karbantartható. Jó tudni: Padlófűtéses helyiségekbe is alkalmas.
| Szélesség: | 160 cm |
|---|---|
| Mélység: | 230 cm |
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Anyag típus | Természetes |
| Szál hossza | Hosszú / shaggy, Közepes |
| Anyag | Pamut, Gyapjú |
| Szín | Zöld |
| Gyártási mód | Szőtt, Kézzel szőtt |
| Származási hely | IN |
| Anyag összetétele és típusa | Gyapjú |
| Vastagság | 1 cm |
| Szálhosszúság | Rövid szál |
| Forma | Szögletes |
| Súly | 12.7 kg |
| Hosszúság | 230 cm |
| Gyártás típusa | Kézzel szőtt |
| Szélek típusa | Varrott |
| Szálak típusa | Vágott (kombinált) |
| Kollekció | 1906 |
| Minta | Geometrikus/strukturális |
| Minőség | Premium |
| Sűrűség | 3400 g/m² |
| Textil sűrűsége | Magas |
| Jellemzők | Kézi szövésű/robotporszívóval tisztítható/padlófűtésnél is használható |
| Ápolás | Az egyenletes kopás érdekében időnként el kell forgatni/vízzel való érintkezés hosszú időn át nem ajánlott/kémiailag nem fehéríthető/rendszeres porszívózás javasolt/professzionális tisztítást igényel/nedvesen nem tisztítható/kémiai tisztítószerek nem használhatók |
| Hátsó oldal anyaga | Pamut |
| Anyag specifikáció | 100% gyapjú |
| Gyártó | Villeroy&Boch |
Felhasználói értékelések
A szőnyeg gyönyörű. Egyetlen hátránya számomra az, hogy meglehetősen lazán van szőve, ami azt jelenti, hogy a szálak viszonylag könnyen kihúzhatók – tehát például egy vadabb kutyához, aki a szőnyegen bohóckodik, nem teljesen ideális. :) Másrészt viszont a szőnyeg sűrűn szőtt, így már elég sok támadást kibírt, és nem látszik rajta, hogy elég sok szál kihúzásra került.
A szőnyegen két lyuk volt, amelyek a széléről jól láthatóak voltak.
Gyönyörű, érdekes színű szőnyeg.
Csodaszép, prémium minőségű szőnyeg. A színe még szebb, mint a fotókon. Kicsit csúszkál, kell alá venni csúszásgátlót. Feldobja a nappalinkat természetes és egyszerű szépségével. :)
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu

⌀ 200 cm, kerek, juta
Raktáron
160×230 cm, poliészter, beltéri
RaktáronIngyenes szállítás
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
50×210 cm, ipari stílusú, beltéri
Raktáron
190×280 cm, gyapjú, szőtt
Raktáron
120×180 cm, juta, szőtt
Raktáron
200×300 cm, gyapjú, modern stílusú
Raktáron
240×340 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
⌀ 120 cm, kerek, absztrakt mintás

Beltéri, darabonként rendelhető, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Poliészter, beltéri, darabonként rendelhető
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, természetes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×300 cm, pamut, beltéri
Raktáron
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
⌀ 160 cm, kerek, retró
Raktáron
Poliészter, beltéri, darabonként rendelhető
Kiszállítás 2 nap múlva
140×200 cm, pamut, kézzel szőtt
Raktáron
140×200 cm, pamut, kézzel szőtt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
⌀ 120 cm, kerek, beltéri
Raktáron
⌀ 160 cm, kültéri, kerek
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
160×230 cm, absztrakt mintás, beltéri
Raktáron
160×230 cm, modern stílusú, beltéri
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
70×70 cm, ⌀ 70 cm, kerek, juta
Raktáron
60×230 cm, futószőnyeg, beltéri
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Kültéri, gyapjú, kézzel szőtt
Ingyenes szállítás
Padlószőnyeg, szőtt, poliészter
Kiszállítás 2 nap múlva
Gyapjú, négyzet alakú, absztrakt mintás
Raktáron
160×235 cm, retró, beltéri
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként

Porcelán
Raktáron

100×135 cm, nyári
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
120×170 cm, klasszikus, téglalap alakú

90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

Szabadon álló
RaktáronIngyenes szállítás
132×240 cm
Raktáron
Fém, fedővel
Raktáron
63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
- készletek
Raktáron
15×15×39 cm, kültéri
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
41×90×200 cm, fenyő, fa

200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
108×50×26 cm, fém, álló
Raktáron