




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A könnyű Bonami Essentials gyerek takaró lélegző és könnyen ápolható. Ideálisan melegít, így nyáron sem lesz túl meleg alatta. Hidegebb évszakokban is használható plusz rétegként, hogy tökéletes körülményeket teremts a pihentető alváshoz.
| Szélesség: | 100 cm |
|---|---|
| Mélység: | 135 cm |
| Szezon | Nyár |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Paplan típusa | Gyerek paplan |
| Töltőanyag sűrűsége | 180 g/m² |
| Anyag összetétele és típusa | Mikroszál |
| Melegség | Nyári |
| Súly | 0.5 kg |
| Méret | 100x135 |
| Hosszúság | 135 cm |
| Kollekció | Standard |
| Minőség | Basic |
| Töltőanyag összetétele | 100% poliészter |
| Töltőanyag | Üreges szálak |
| Sűrűség | 82 g/m² |
| Ápolás | Kémiailag nem fehéríthető/mosógépben mosható/száraztisztítás/mosás 60°C-on/szárítógépbe alkalmas |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Gyártó | Bonami Essentials |

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
100×135 cm, szettek, poliészter
Raktáron
Szettek
Raktáron
Szettek
Raktáron
Nyári, téli, szettek
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Egész évben használható
Raktáron
Egész évben használható
Raktáron
Egész évben használható
Raktáron
Nyári
Raktáron
100×135 cm, pamut, szettek
Raktáron
Pamut, téli, szettek
Raktáron
90×130 cm, szettek
Raktáron
Pamut
Raktáron
100×135 cm, pamut, szettek
RaktáronIngyenes szállítás
Egész évben használható
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Raktáron
Pamut, téli, szettek
Raktáron
100×135 cm, pamut, szettek
Raktáron
Nyári, téli, szettek
Raktáron
Egész évben használható
Raktáron
Egész évben használható
Raktáron
Pamut
Raktáron
Nyári, téli, szettek
Raktáron
Nyári, szettek, hipoallergén
Raktáron
Egész évben használható
Raktáron
Egész évben használható
Raktáron
100×135 cm, pamut, szettek
Raktáron
140×200 cm, poliészter
Raktáron
Egész évben használható
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként

Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
132×240 cm
Raktáron
Fém, fedővel

130×160 cm, téli
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Klasszikus
Raktáron
90×200 cm, ortopéd, közepesen kemény
RaktáronIngyenes szállítás
15×18×61 cm, fa, beltéri

160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron