
Bézs buklé kinyitható kanapé 247 cm Quinoa – Bonami Selection
91×247×110 cm, ágyazható, modern stílusú, szövet
423 960 Ft

Világos rózsaszín buklé kinyitható sarokkanapé (bal oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, balos
-15 %575 442 Ft
676 990 Ft

Világos rózsaszín buklé kinyitható kanapé 247 cm Quinoa – Bonami Selection
91×247×110 cm, ágyazható, modern stílusú, szövet
-15 %441 992 Ft
519 990 Ft

Kék buklé kinyitható kanapé 247 cm Quinoa – Bonami Selection
91×247×110 cm, ágyazható, modern stílusú, szövet
-10 %489 590 Ft
543 990 Ft

Zöld buklé kinyitható sarokkanapé (jobb oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, jobbos
-15 %584 792 Ft
687 990 Ft

Kék buklé kinyitható sarokkanapé (bal oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, balos
-15 %576 292 Ft
677 990 Ft

Szürke buklé kinyitható sarokkanapé (bal oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, balos
-15 %567 792 Ft
667 990 Ft

Zöld buklé kinyitható kanapé 247 cm Quinoa – Bonami Selection
91×247×110 cm, ágyazható, modern stílusú, szövet
-15 %458 992 Ft
539 990 Ft

Bézs buklé kinyitható sarokkanapé (jobb oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, jobbos
-15 %584 792 Ft
687 990 Ft

Kék buklé kinyitható sarokkanapé (jobb oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, jobbos
-15 %577 992 Ft
679 990 Ft

Szürke buklé kinyitható kanapé 247 cm Quinoa – Bonami Selection
-15 %458 992 Ft
539 990 Ft

Szürke buklé kinyitható sarokkanapé (jobb oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, jobbos
-15 %579 692 Ft
681 990 Ft

Zöld buklé kinyitható sarokkanapé (bal oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, balos
-15 %584 792 Ft
687 990 Ft

Világos rózsaszín buklé kinyitható sarokkanapé (jobb oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, jobbos
-15 %575 442 Ft
676 990 Ft

Bézs buklé kinyitható sarokkanapé (bal oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, balos
-15 %584 792 Ft
687 990 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 27. - 584 792 Ft
- 2026. 04. 24. - 584 792 Ft
- 2026. 04. 21. - 687 990 Ft
- 2026. 04. 17. - 584 792 Ft
- 2026. 04. 15. - 687 990 Ft
- 2026. 04. 08. - 584 792 Ft
- 2026. 03. 28. - 687 990 Ft
- 2026. 03. 24. - 629 990 Ft
- 2026. 03. 19. - 535 492 Ft
- 2026. 03. 16. - 629 990 Ft
- 2026. 02. 20. - 535 492 Ft
- 2026. 02. 15. - 503 992 Ft
- 2026. 02. 14. - 535 492 Ft
- 2026. 02. 01. - 629 990 Ft
- 2026. 01. 15. - 535 490 Ft
- 2025. 12. 05. - 535 492 Ft
- 2025. 12. 01. - 503 992 Ft
- 2025. 11. 21. - 425 340 Ft
- 2025. 11. 18. - 396 890 Ft
- 2025. 11. 14. - 440 990 Ft
- 2025. 11. 07. - 472 490 Ft
- 2025. 11. 01. - 503 990 Ft
- 2025. 10. 28. - 629 990 Ft
- 2025. 10. 25. - 541 791 Ft
- 2025. 10. 18. - 503 992 Ft
- 2025. 10. 14. - 629 990 Ft
- 2025. 10. 09. - 503 992 Ft
- 2025. 10. 08. - 479 992 Ft
- 2025. 06. 26. - 599 990 Ft
- 2025. 06. 20. - 497 992 Ft
- 2025. 06. 10. - 599 990 Ft
- 2025. 06. 06. - 515 991 Ft
- 2025. 06. 01. - 599 990 Ft
- 2025. 05. 09. - 539 991 Ft
- 2025. 05. 02. - 599 990 Ft
- 2025. 04. 30. - 584 990 Ft
- 2025. 04. 25. - 497 242 Ft
- 2025. 04. 22. - 584 990 Ft
- 2025. 04. 10. - 503 091 Ft
- 2025. 04. 08. - 584 990 Ft
- 2025. 03. 25. - 599 900 Ft
- 2025. 03. 21. - 515 914 Ft
- 2025. 03. 18. - 599 900 Ft
- 2025. 03. 13. - 479 920 Ft
- 2025. 03. 10. - 599 900 Ft
- 2025. 03. 07. - 515 914 Ft
- 2025. 02. 10. - 479 920 Ft
- 2025. 01. 17. - 512 952 Ft
- 2025. 01. 01. - 582 900 Ft
- 2024. 12. 27. - 495 465 Ft
- 2024. 12. 25. - 582 900 Ft
- 2024. 12. 24. - 443 004 Ft
- 2024. 12. 14. - 582 900 Ft
- 2024. 11. 05. - 448 990 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
A puha buklé szövethuzatnak köszönhetően a kanapé az időtlen dizájn mellett kivételes kényelmet is kínál. Jó tudni: A huzat 100%-ban újrahasznosított PET-palackokból készült.
Méretek
| Szélesség: | 255 cm |
|---|---|
| Mélység: | 162 cm |
| Magasság: | 91 cm |
Specifikációk
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Sarok típus | Balos |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Bézs |
| Háttámla magassága | Alacsony |
| Háttámla párnák | Levehető |
| Ülőpárnák | Rögzített |
| Ülőfelület keménysége | Közepesen kemény |
| Származási hely | PL |
| Karfa szélessége | 20 cm |
| Karfa magassága | 62 cm |
| Ülés szélessége | 210 cm |
| Ülésmélység | 60 cm |
| Ülésmagasság | 40 cm |
| Lábak magassága | 3 cm |
| Fekvőfotel ülőrészének mélysége | 118 cm |
| Alaprész teljes mélysége | 110 cm |
| Terhelhetőség | 305 kg |
| Súly | 120 kg |
| Kanapé mérete | Háromszemélyes |
| Levehető huzat | Nem |
| Ápolás | Tisztítsd száraz ruhával, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Fekvőfelület mérete | 150x200 |
| Töltőanyag | Hab (PUR)/rugók |
| Kollekció | Quinoa |
| Sarok és forma | Heverő résszel/bal oldali |
| Összeszerelést igényel | Részben |
| Minőség | Extra/Top Black Friday |
| Lábak színe | Fekete |
| Lábak anyaga | Műanyag |
| Konstrukció anyaga | Tömör borovi fenyő/MDF |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Martindale-mutató | 95000 martindale |
| Szövetminta | Now or Never 06 |
| Kárpitozás anyaga | Buklé |
| Gyártó | Bonami Selection |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Nagyon kényelmes kanapé. Kellemes tapintású. Jó minőségű kivitelezés :) nagyon jó ár-érték arány.
Azt vártuk, hogy puhább lesz.
Hasonló termékek

Pop világosszürke kinyitható variálható sarokkanapé - Bonami Selection
Ágyazható, modern stílusú, háromszemélyes

Kaelle ágyazható ottomános kanapé
Ágyazható, modern stílusú
Raktáron
Bézs sarokkanapé (jobb oldali) Imola – Bonami Selection
Jobbos, alacsony háttámlás
Raktáron
Szürkésbarna bársony sarokkanapé (bal oldali-heverő résszel) Cube – Bonami Selection
70×256×158 cm, modern stílusú, balos
Raktáron
Taza 3,5 személyes kanapé, puffal, balos
Szövet
Raktáron
Bézs kordbársony kinyitható sarokkanapé (variálható) Tori – Bonami Selection
80×230×170 cm, ágyneműtartós, skandináv stílusú

Faro kerti sarokkanapé
Raktáron
HOMCOM L-alakú Szövet Kanapé, Átkonfigurálható Sarokkanapé 3 Személyre, Ülőbútor a Nappaliba, Világosszürke, 193 x 136 x 85 cm | Aosom
Modern stílusú, balos, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Scandic Lagom L bézs kinyitható kanapé, jobb oldalas - Miuform
90×242×202 cm, fa, szövet
Raktáron
Lotulis Mini kinyitható sarokkanapé bal oldali - szürke vízlepergető Blur 18 szövet
Ágyazható, balos, szövet
RaktáronIngyenes szállítás
Krém színű kihúzható sarokkanapé ZENOVA 220 x 140 cm, kétoldalas
Ágyazható, balos, jobbos
Raktáron
Taza 2,5 személyes kanapé, puffal, balos
Modern stílusú, balos, lábakkal
Raktáron
Clyde ottomános kanapé, balos
Modern stílusú, balos, szövet
Raktáron
Clyde ottomános kanapé, jobbos
Jobbos, lábakkal
Raktáron
HOMCOM Sarokkanapé Ággyá Alakítható Funkcióval, L-alakú Kanapé 2 Személyes Kanapéval, Egyszemélyes Ággyal, L-alakú Dívány Tárolóval, 2 Vászon Stílusú
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
Dazzling Daisy világosszürke variálható és kinyitható sarokkanapé - Miuform
77×260×166 cm, ágyazható, ágyneműtartós
Raktáron
ZENA krémszínű kinyitható sarokkanapé, kétoldalas
73×200×141 cm, ágyazható, balos
Raktáron
HOMCOM L-alakú sarokkanapé, 235,5 cm, 3 személyes, fordítható chaiselong, bézs ponttextúrás bársony, mély és tágas ülések | Aosom
Szövet, háromszemélyes, párnákkal
Raktáron
Clifton 2 személyes ottomános kanapé, jobbos
Ágyazható, jobbos, kétszemélyes
Raktáron
Világosszürke kihúzható sarokkanapé ZENOVA 220 x 140 cm, kétoldalas
Ágyazható, balos, jobbos
Kiszállítás 2 hét múlva
Clifton 2 személyes ottomános kanapé, balos
Ágyazható, balos, kétszemélyes
Raktáron
Mojo ottomános kanapé, jobbos
Modern stílusú, balos, szövet
Raktáron
Mojo ottomános kanapé, balos
Modern stílusú, balos, szövet
Raktáron
AKCIÓ Sötétszürke sarok ülőgarnitúra HADSON jobb sarok II. osztály
89×206×150 cm, balos, jobbos
Raktáron
ZENA világosszürke kinyitható sarokkanapé, kétoldalas
73×200×141 cm, ágyazható, balos
Raktáron
AKCIÓ Bézs kihúzható sarokkanapé CAVELO, kétoldalas II. osztályú
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Krém színű kihúzható sarokkanapé MONORA, kétoldalas
83×265×89 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Rózsaszín összecsukható sarokkanapé ZENA, kétoldalas
73×200×141 cm, ágyazható, balos
Kiszállítás 2 hét múlva
HOMCOM Sarokkanapé L-alakú Kanapé Poliészter Kárpitozással Reversibilis Fotelrésszel és 3 Párnával a Nappaliba 180 kg Terhelhetőséggel 186x130x84 cm B
Lábakkal, párnákkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Sötétszürke összecsukható sarokkanapé ZENA, kétoldalas
73×200×141 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Sötétszürke összecsukható sarokkanapé ZENA, kétoldalas
73×200×141 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Mojo sarokkanapé, balos
Balos, szövet, rusztikus
RaktáronA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
Zöld jegenyefenyő tálalószekrény 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, fa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

Siena fehér gurulós állvány, 3 db polccal - Metaltex
63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Fém sütőforma 18,5x26,5 cm – Orion
18×26 cm, fém
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
Kókuszrost lábtörlő 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Bruno matt ezüstszínű edényszárító, 36 x 33 cm - Metaltex
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x100 cm Ricci Monet – Universal
52×100 cm, virágos, darabonként
Raktáron
Zöld bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Ruhaszárító Vario – Metaltex
137×78×68 cm
Raktáron
Zuhanyfüggöny 180x200 cm Vagabonde – douceur d'intérieur
180×200 cm
Raktáron
Krémszínű gyerek szőnyeg 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasszikus, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Acél bővíthető dupla függönykarnis 76 - 213 cm Twilight – Umbra
Fém
Raktáron
Lou konyhai sarokpolc, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cm, modern stílusú, sarok
Raktáron









