
Bézs buklé kinyitható kanapé 247 cm Quinoa – Bonami Selection
91×247×110 cm, ágyazható, modern stílusú, szövet
423 960 Ft

Világos rózsaszín buklé kinyitható sarokkanapé (bal oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, balos
-15 %575 440 Ft
676 990 Ft

Világos rózsaszín buklé kinyitható kanapé 247 cm Quinoa – Bonami Selection
91×247×110 cm, ágyazható, modern stílusú, szövet
-15 %441 990 Ft
519 990 Ft

Kék buklé kinyitható kanapé 247 cm Quinoa – Bonami Selection
91×247×110 cm, ágyazható, modern stílusú, szövet
489 590 Ft

Zöld buklé kinyitható sarokkanapé (jobb oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, jobbos
-15 %584 790 Ft
687 990 Ft

Kék buklé kinyitható sarokkanapé (bal oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, balos
-15 %576 290 Ft
677 990 Ft

Szürke buklé kinyitható sarokkanapé (bal oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, balos
-15 %567 790 Ft
667 990 Ft

Zöld buklé kinyitható kanapé 247 cm Quinoa – Bonami Selection
91×247×110 cm, ágyazható, modern stílusú, szövet
-15 %458 990 Ft
539 990 Ft

Bézs buklé kinyitható sarokkanapé (jobb oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, jobbos
-15 %584 790 Ft
687 990 Ft

Kék buklé kinyitható sarokkanapé (jobb oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, jobbos
-15 %577 990 Ft
679 990 Ft

Szürke buklé kinyitható kanapé 247 cm Quinoa – Bonami Selection
-15 %458 990 Ft
539 990 Ft

Szürke buklé kinyitható sarokkanapé (jobb oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, jobbos
-10 %613 780 Ft
681 990 Ft

Zöld buklé kinyitható sarokkanapé (bal oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, balos
-15 %584 790 Ft
687 990 Ft

Világos rózsaszín buklé kinyitható sarokkanapé (jobb oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, jobbos
-15 %575 440 Ft
676 990 Ft

Bézs buklé kinyitható sarokkanapé (bal oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, balos
-15 %584 790 Ft
687 990 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 14. - 567 790 Ft
- 2026. 05. 08. - 567 790 Ft
- 2026. 04. 29. - 667 990 Ft
- 2026. 04. 24. - 567 792 Ft
- 2026. 04. 21. - 667 990 Ft
- 2026. 04. 17. - 567 792 Ft
- 2026. 04. 15. - 667 990 Ft
- 2026. 04. 08. - 567 792 Ft
- 2026. 03. 28. - 667 990 Ft
- 2026. 03. 24. - 599 990 Ft
- 2026. 03. 19. - 509 992 Ft
- 2026. 03. 16. - 599 990 Ft
- 2026. 02. 20. - 509 992 Ft
- 2026. 02. 15. - 479 992 Ft
- 2026. 02. 14. - 509 992 Ft
- 2026. 02. 12. - 599 990 Ft
- 2025. 11. 21. - 464 930 Ft
- 2025. 11. 07. - 459 080 Ft
- 2025. 11. 05. - 479 990 Ft
- 2025. 10. 10. - 479 992 Ft
- 2025. 06. 26. - 599 990 Ft
- 2025. 06. 20. - 497 992 Ft
- 2025. 06. 10. - 599 990 Ft
- 2025. 06. 07. - 515 991 Ft
- 2025. 05. 27. - 599 990 Ft
- 2025. 05. 23. - 515 991 Ft
- 2025. 05. 02. - 599 990 Ft
- 2025. 04. 30. - 584 990 Ft
- 2025. 04. 25. - 497 242 Ft
- 2025. 04. 22. - 584 990 Ft
- 2025. 04. 10. - 503 091 Ft
- 2025. 04. 08. - 584 990 Ft
- 2025. 03. 25. - 599 900 Ft
- 2025. 02. 18. - 515 914 Ft
- 2025. 02. 01. - 479 920 Ft
- 2025. 01. 31. - 599 900 Ft
- 2025. 01. 28. - 582 900 Ft
- 2025. 01. 24. - 495 465 Ft
- 2025. 01. 22. - 582 900 Ft
- 2024. 11. 04. - 448 990 Ft
- 2024. 10. 28. - 495 465 Ft
- 2024. 10. 27. - 477 978 Ft
- 2024. 10. 27. - 495 465 Ft
- 2024. 10. 27. - 477 978 Ft
- 2024. 10. 27. - 495 465 Ft
- 2024. 10. 26. - 582 900 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
A puha buklé szövethuzatnak köszönhetően a kanapé az időtlen dizájn mellett kivételes kényelmet is kínál. Jó tudni: A huzat 100%-ban újrahasznosított PET-palackokból készült.
Méretek
| Szélesség: | 255 cm |
|---|---|
| Mélység: | 162 cm |
| Magasság: | 91 cm |
Specifikációk
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Szürke |
| Sarok típus | Balos |
| Háttámla magassága | Alacsony |
| Ülőpárnák | Rögzített |
| Ülőfelület keménysége | Közepesen kemény |
| Háttámla párnák | Levehető |
| Származási hely | PL |
| Karfa szélessége | 20 cm |
| Karfa magassága | 62 cm |
| Ülés szélessége | 210 cm |
| Ülésmélység | 60 cm |
| Ülésmagasság | 40 cm |
| Lábak magassága | 3 cm |
| Fekvőfotel ülőrészének mélysége | 118 cm |
| Alaprész teljes mélysége | 110 cm |
| Terhelhetőség | 305 kg |
| Súly | 120 kg |
| Kanapé mérete | Háromszemélyes |
| Levehető huzat | Nem |
| Ápolás | Tisztítsd száraz ruhával, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Fekvőfelület mérete | 150x200 |
| Töltőanyag | Rugók/Hab (PUR) |
| Kollekció | Quinoa |
| Sarok és forma | Bal oldali/heverő résszel |
| Összeszerelést igényel | Részben |
| Minőség | Extra |
| Lábak színe | Fekete |
| Lábak anyaga | Műanyag |
| Konstrukció anyaga | MDF/tömör borovi fenyő |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Martindale-mutató | 95000 martindale |
| Szövetminta | NOW OR NEVER 92 |
| Kárpitozás anyaga | Buklé |
| Gyártó | Bonami Selection |
Vélemények
Felhasználói értékelések
+A kanapé minőségi benyomást kelt -A kanapé 5 cm-rel szélesebb, mint ahogy a hirdetésben szerepel
Hasonló termékek

HOMCOM L-alakú sarokkanapé 192 cm (3 személyes) fordítható chaiselong, kordbársony kárpit, kompakt sarokkanapé kis terekhez, nappali, sötétszürke | Ao
84×192×137 cm, modern stílusú, bőr
Raktáron
HOMCOM L-alakú Szövet Kanapé, Vászon Stílusú Sarokkanapé 3 Fő Részére, Sötétszürke, 193 x 136 x 85 cm | Aosom
Modern stílusú, fa, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Sötétszürke összecsukható sarokkanapé ZENA, kétoldalas
73×200×141 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Sötétszürke összecsukható sarokkanapé ZENA, kétoldalas
73×200×141 cm, ágyazható, balos
Raktáron
AKCIÓ Sötétszürke sarok ülőgarnitúra HADSON jobb sarok II. osztály
89×206×150 cm, balos, jobbos
Raktáron
Lutario Mini jobb oldali sarokkanapé ágyneműfunkcióval - sötétszürke Venice 2021 vízlepergető szövet
Jobbos, szövet
RaktáronIngyenes szállítás
Szürke Vintage Szövet Étkezőpad. DCL-D1950 GREY3
Szövet, retró
Raktáron
ZENA világosszürke kinyitható sarokkanapé, kétoldalas
73×200×141 cm, ágyazható, balos
Raktáron
ZENA világosszürke kinyitható sarokkanapé, kétoldalas
73×200×141 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Világosszürke sarokkanapé (bal sarok) Imola - Bonami Selection
84×274×160 cm, balos, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Summer sarokkanapé
Modern stílusú, szövet, lábakkal
Raktáron
HOMCOM Sarokkanapé L-alakú Kanapé Poliészter Kárpitozással Reversibilis Fotelrésszel és 3 Párnával a Nappaliba 180 kg Terhelhetőséggel 186x130x84 cm B
Lábakkal, párnákkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pop sötétszürke kinyitható variálható sarokkanapé - Bonami Selection
Ágyazható, modern stílusú, háromszemélyes
Raktáron
Kaelle ágyazható ottomános kanapé
Ágyazható, modern stílusú
Raktáron
Dazzling Daisy világosszürke variálható és kinyitható sarokkanapé - Miuform
77×260×166 cm, ágyazható, ágyneműtartós
Raktáron
SMART BOUCLE L alakú kihúzható, megfordítható sarokkanapé 232x143 cm, szürkésbarna
85×232×143 cm, ágyazható, modern stílusú
Kiszállítás 3 hét múlva
Világosszürke kihúzható sarokkanapé ZENOVA 220 x 140 cm, kétoldalas
Ágyazható, balos, jobbos
Raktáron
VENORIA L alakú kihúzható sarokkanapé, 220x143 cm, világoszöld + 2 párna INGYEN
84×220×143 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Ágyazható, kétoldalas L alakú kanapé SILVIANO 230x140 cm, bézs színű
90×230×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
Ágyazható, kétoldalas L alakú kanapé VALERIO 238x140 cm, sötétszürke/világosszürke színű + 2 db díszpárna INGYEN
86×238×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
HOMCOM L-alakú Szövet Kanapé, Átkonfigurálható Sarokkanapé 3 Személyre, Ülőbútor a Nappaliba, Világosszürke, 193 x 136 x 85 cm | Aosom
Modern stílusú, balos, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
TAVERO L alakú kihúzható sarokkanapé, 251x140 cm, világos bézs, univerzális
88×251×140 cm, ágyazható, balos

Ágyazható, kétoldalas L alakú kanapé SILVIANO 230x140 cm, krém színű
90×230×140 cm, balos, jobbos

Világosszürke kihúzható sarokkanapé TAFIRA, kétoldalas
Ágyazható, balos, jobbos
Raktáron
Szürke kordbársony kinyitható sarokkanapé (jobb oldali) Tori – Bonami Selection
Ágyazható, jobbos, alacsony háttámlás
Raktáron
Clyde ottomános kanapé, balos
Modern stílusú, balos, szövet
Raktáron
Rózsaszín sarokkanapé SMART COSARO, kétoldalas + 2 párna AJÁNDÉK
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Bézs színű kihúzható sarokkanapé TAFIRA, kétoldalas
83×265×89 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Bézs színű kinyitható sarokkanapé TAFIRA, kétoldalas
83×265×89 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Vario sarokkanapé ágyfunkcióval univerzális jobb/bal oldali - szürke zsákszövet Wind 89
Ágyazható, balos
RaktáronIngyenes szállítás
Aurora ottomános kanapé, balos
Fa
Raktáron
Clyde ottomános kanapé, jobbos
Jobbos, lábakkal
RaktáronA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x100 cm Ricci Monet – Universal
52×100 cm, virágos, darabonként

Pocket világoskék asztali vasalódeszka - Joseph Joseph
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fehér voile fényáteresztő függöny 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
Zöld bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári
Raktáron
Lehúzható zuhanyfüggöny, 1,32 x 2,4 m - Wenko
132×240 cm
Raktáron
Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel

Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Parma Garro szőnyeg, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Siena fehér gurulós állvány, 3 db polccal - Metaltex
63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
WC-ülőke 37 x 42,5 cm Bamboo – Wenko
Fa, klasszikus
Raktáron
Beépíthető műanyag szemetes 24 l Swing 2.0 - Elletipi
46×28×34 cm, műanyag, fedéllel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Közepes keménységű hőszabályozó rugós matrac 140x200 cm Memory Luna – Bonami Selection
140×200 cm, ortopéd, közepesen kemény
Raktáron
WC-ülőke 37,5 x 47 Jade – douceur d'intérieur
Klasszikus
Raktáron









