
Bézs buklé kinyitható kanapé 247 cm Quinoa – Bonami Selection
91×247×110 cm, ágyazható, modern stílusú, szövet
423 960 Ft

Világos rózsaszín buklé kinyitható sarokkanapé (bal oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, balos
676 990 Ft

Világos rózsaszín buklé kinyitható kanapé 247 cm Quinoa – Bonami Selection
91×247×110 cm, ágyazható, modern stílusú, szövet
519 990 Ft

Kék buklé kinyitható kanapé 247 cm Quinoa – Bonami Selection
91×247×110 cm, ágyazható, modern stílusú, szövet
-10 %489 590 Ft
543 990 Ft

Zöld buklé kinyitható sarokkanapé (jobb oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, jobbos
687 990 Ft

Kék buklé kinyitható sarokkanapé (bal oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, balos
677 990 Ft

Szürke buklé kinyitható sarokkanapé (bal oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, balos
667 990 Ft

Zöld buklé kinyitható kanapé 247 cm Quinoa – Bonami Selection
91×247×110 cm, ágyazható, modern stílusú, szövet
539 990 Ft

Bézs buklé kinyitható sarokkanapé (jobb oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, jobbos
687 990 Ft

Kék buklé kinyitható sarokkanapé (jobb oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, jobbos
679 990 Ft

Szürke buklé kinyitható kanapé 247 cm Quinoa – Bonami Selection
539 990 Ft

Szürke buklé kinyitható sarokkanapé (jobb oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, jobbos
-10 %613 790 Ft
681 990 Ft

Zöld buklé kinyitható sarokkanapé (bal oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, balos
687 990 Ft

Világos rózsaszín buklé kinyitható sarokkanapé (jobb oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, jobbos
676 990 Ft

Bézs buklé kinyitható sarokkanapé (bal oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, balos
687 990 Ft
Kék buklé kinyitható kanapé 247 cm Quinoa – Bonami Selection
Méretek 91×247×110 cm
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 489 590 Ft
- 2026. 04. 10. - 489 590 Ft
- 2026. 04. 08. - 462 392 Ft
- 2026. 03. 28. - 543 990 Ft
- 2026. 03. 24. - 498 690 Ft
- 2026. 03. 19. - 423 887 Ft
- 2026. 03. 16. - 498 690 Ft
- 2026. 03. 06. - 423 887 Ft
- 2026. 01. 16. - 468 760 Ft
- 2025. 12. 27. - 423 887 Ft
- 2025. 12. 11. - 398 940 Ft
- 2025. 12. 09. - 398 950 Ft
- 2025. 12. 05. - 423 887 Ft
- 2025. 11. 28. - 398 952 Ft
- 2025. 11. 14. - 423 887 Ft
- 2025. 11. 07. - 448 821 Ft
- 2025. 11. 05. - 398 950 Ft
- 2025. 10. 10. - 398 952 Ft
- 2025. 07. 30. - 341 920 Ft
- 2025. 07. 22. - 379 920 Ft
- 2025. 07. 22. - 474 900 Ft
- 2025. 07. 15. - 379 920 Ft
- 2025. 07. 11. - 408 414 Ft
- 2025. 06. 26. - 474 900 Ft
- 2025. 06. 20. - 394 167 Ft
- 2025. 06. 10. - 474 900 Ft
- 2025. 06. 06. - 408 414 Ft
- 2025. 06. 01. - 474 900 Ft
- 2025. 05. 25. - 354 990 Ft
- 2025. 04. 25. - 403 665 Ft
- 2025. 04. 22. - 474 900 Ft
- 2025. 04. 10. - 408 414 Ft
- 2024. 12. 21. - 449 900 Ft
- 2024. 11. 01. - 332 990 Ft
- 2024. 10. 30. - 449 900 Ft
- 2024. 10. 28. - 368 918 Ft
- 2024. 10. 27. - 382 415 Ft
- 2024. 10. 27. - 368 918 Ft
- 2024. 10. 27. - 382 415 Ft
- 2024. 10. 27. - 368 918 Ft
- 2024. 10. 25. - 449 900 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
A puha buklé szövethuzatnak köszönhetően a kanapé az időtlen dizájn mellett kivételes kényelmet is kínál. Jó tudni: A huzat 100%-ban újrahasznosított PET-palackokból készült.
Méretek
| Szélesség: | 247 cm |
|---|---|
| Mélység: | 110 cm |
| Magasság: | 91 cm |
Specifikációk
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Háttámla magassága | Alacsony |
| Szín | Kék |
| Ülőfelület keménysége | Közepesen kemény |
| Ülőpárnák | Rögzített |
| Háttámla párnák | Levehető |
| Származási hely | PL |
| Karfa szélessége | 20 cm |
| Karfa magassága | 62 cm |
| Ülés szélessége | 202 cm |
| Ülésmélység | 60 cm |
| Ülésmagasság | 40 cm |
| Lábak magassága | 3 cm |
| Terhelhetőség | 300 kg |
| Súly | 90 kg |
| Kanapé mérete | Háromszemélyes |
| Levehető huzat | Nem |
| Ápolás | Tisztítsd száraz ruhával, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Fekvőfelület mérete | 150x200 |
| Töltőanyag | Rugók/Hab (PUR) |
| Kollekció | Quinoa |
| Sarok és forma | Egyenes |
| Összeszerelést igényel | Részben |
| Minőség | Extra |
| Lábak színe | Fekete |
| Lábak anyaga | Műanyag |
| Konstrukció anyaga | Tömör borovi fenyő/MDF |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Martindale-mutató | 95000 martindale |
| Szövetminta | NOW OR NEVER 77 |
| Kárpitozás anyaga | Buklé |
| Gyártó | Bonami Selection |
Hasonló termékek

HOMCOM 2-Fős Modern Velúr Kanapé 127 cm, Vastag Rugós Párnák, Gumi Fa Lábak, 2 Párna és Tűzött Ülőfelület, 2-Fős Kanapé a Nappaliba, Hálószobába, Kise
Modern stílusú, lábakkal, szövet
Raktáron
HOMCOM Kanapé Ágy, 2-Fős Kihúzható Ágy Funkcióval, 2 Dekorpárna, 3-Fős Kárpitozott Kanapé Állítható Háttámlával, Vászon Hatású, Nappaliba, Hálószobába
Ágyazható, mindennapi alváshoz, lábakkal
Raktáron
TOMI2 Kétszemélyes kinyitható kanapé Világosszürke/fekete
Ágyazható, kétszemélyes, modern stílusú
Raktáron
Kinyitható 2 személyes kanapé LAINE, sötétszürke
75×155×105 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Kiszállítás 1 hét múlva
ROT Kétszemélyes kinyitható kanapé Fekete
Ágyneműtartós, ágyazható, kétszemélyes
Raktáron
Kihúzható 2 személyes kanapé LAINE, zöld
75×155×105 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Kiszállítás 2 hét múlva
ASTRA2 Kétszemélyes kinyitható kanapé Menta
Ágyneműtartós, ágyazható, kétszemélyes
Raktáron
HOMCOM Kétfős Kanapé, Tárolóhellyel, Fából készült Lábakkal, Párnázott Velúr Hatású Kanapé Nappaliba és Hálószobába, 117x62x78 cm, Világosszürke | Aos
Ágyneműtartós, lábakkal, fa
Raktáron
DOTA Kétszemélyes kinyitható kanapé Sötétkék
Ágyazható, kétszemélyes, lábakkal
Raktáron
GUSTO2 Kétszemélyes kinyitható kanapé Fekete/rózsaszín
Ágyneműtartós, ágyazható, kétszemélyes
Raktáron
Háromszemélyes kinyitható kanapé ROT Fekete
Ágyneműtartós, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
HOMCOM Ággyá alakítható Kanapé Állítható Háttámlával, díszpárnákkal, Velúr megjelenésű, Karfa, Vendégágy, Összecsukható Szék, Nappalihoz, Hálószobához
Ágyazható, modern stílusú, mindennapi alváshoz
Raktáron
NEVADA Háromszemélyes kinyitható kanapé Fekete/krém
Ágyneműtartós, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
KONRAD Kétszemélyes kinyitható kanapé Szürke/fekete
Ágyazható, kétszemélyes, modern stílusú
Raktáron
ASTRA1 Kétszemélyes kinyitható kanapé Sötétkék/krém
Ágyneműtartós, ágyazható, kétszemélyes
Raktáron
Háromszemélyes kinyitható kanapé SAMI Sötétkék/krém
Ágyazható, mindennapi alváshoz, lábakkal
Raktáron
DELLA Háromszemélyes kinyitható kanapé Türkizkék
Ágyneműtartós, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
HOMCOM Ágyazható Kanapé Állítható Háttámlával, Díszpárnákkal, Alvás Funkcióval, Bársonyos Megjelenéssel, Karfával, Vendégágyként, Összecsukható Szék a
Ágyazható, modern stílusú, mindennapi alváshoz
Raktáron
HOMCOM 2 Személyes Kanapé, Tárolós Kanapé, Fa Lábakkal, Párnázott Szövet Hatású Kanapé Nappaliba, Hálószobába, 117 x 62 x 78 cm, Szürke | Aosom
Ágyneműtartós, kétszemélyes, modern stílusú
Raktáron
HOMCOM Kanapéágy, 2-Személyes Kanapé Alvó Funkcióval, Állítható Hátpárnával, Párnákkal, Plüss Hatású, Kanapéágy Nappaliba, Vendégszobába, Fekete | Aos
Ágyazható, kétszemélyes, mindennapi alváshoz
Raktáron
HOMCOM Egyszemélyes Ágyazható Kanapé, Összecsukható, Állítható Dőlésszögű Háttámlával, Skandináv Stílusú, 25D Hab, Lenhatású Szövet, Fenyő Fa, Fekete,
Ágyazható, skandináv stílusú, mindennapi alváshoz
Raktáron
HOMCOM Egyszemélyes Kanapé Ággyá Alakítható Kanapé Összecsukható Kárpitozott Háttámlával Északi Skandináv Stílusú 25D Hab Háztartási Vászon Utánzó Fen
Skandináv stílusú, mindennapi alváshoz, lábakkal
Raktáron
HOMCOM 2-személyes Kanapé Kárpitozott Vászonnal, Párnákkal, Kartámaszokkal és Acél Lábakkal, 240kg Terhelhetőség, 139x68x80 cm, Szürke | Aosom
Kétszemélyes, lábakkal, szövet
Raktáron
Vogan kanapéágy
Ágyazható, mindennapi alváshoz
Raktáron
DOLAR2 Kétszemélyes kinyitható kanapé Menta
Ágyneműtartós, ágyazható, kétszemélyes
Raktáron
GUSTO Háromszemélyes kinyitható kanapé Sötétbarna/fehér
Ágyazható, lábakkal, fa
Raktáron
MOKKA Kétszemélyes kanapé Szürke/sötétbarna
Ágyazható, kétszemélyes, lábakkal
Raktáron
Zöld bársony kanapé 225 cm Cube – Bonami Selection
70×225×96 cm, modern stílusú, szövet

Háromszemélyes kinyitható kanapé ASTRA1 Fekete/ezüst
Ágyneműtartós, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
ROLO Háromszemélyes kinyitható kanapé Sötétkék/fekete
Ágyneműtartós, ágyazható, lábakkal
Raktáron
PAVEL Kétszemélyes kinyitható kanapé Világosszürke/fekete
Ágyneműtartós, ágyazható, kétszemélyes
Raktáron
HOMCOM Modern 2-Fős Kanapé Poliészter Kárpitozással, 2 Oldalsó Zsebbel, Karfákkal és Fa Lábakkal, 200 kg Teherbírással, 143x76x83 cm, Szürke | Aosom
Lábakkal, párnákkal
RaktáronA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Zöld bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
Siena fehér gurulós állvány, 3 db polccal - Metaltex
63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
WC-ülőke 37 x 42,5 cm Bamboo – Wenko
Fa, klasszikus
Raktáron
Oven 2 db szürke szilikon edényfogó kesztyű - Wenko
Készlet
Raktáron
Lou konyhai sarokpolc, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cm, modern stílusú, sarok
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan 100x135 cm Medium – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel

Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko

Vento acél ruhaszárító, hosszúság 177 cm - Metaltex
110×63×177 cm, álló, összecsukható
Raktáron
Világosbarna kovaföld fürdőszobai kilépő 39x60 cm Puna – Wenko
39×60 cm, fürdőszoba kilépők, csúszásmentes

Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló

Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron









