
Bézs buklé kinyitható kanapé 247 cm Quinoa – Bonami Selection
91×247×110 cm, ágyazható, modern stílusú, szövet
423 960 Ft

Világos rózsaszín buklé kinyitható sarokkanapé (bal oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, balos
676 990 Ft

Világos rózsaszín buklé kinyitható kanapé 247 cm Quinoa – Bonami Selection
91×247×110 cm, ágyazható, modern stílusú, szövet
519 990 Ft

Kék buklé kinyitható kanapé 247 cm Quinoa – Bonami Selection
91×247×110 cm, ágyazható, modern stílusú, szövet
-10 %489 590 Ft
543 990 Ft

Zöld buklé kinyitható sarokkanapé (jobb oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, jobbos
687 990 Ft

Kék buklé kinyitható sarokkanapé (bal oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, balos
677 990 Ft

Szürke buklé kinyitható sarokkanapé (bal oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, balos
667 990 Ft

Zöld buklé kinyitható kanapé 247 cm Quinoa – Bonami Selection
91×247×110 cm, ágyazható, modern stílusú, szövet
539 990 Ft

Bézs buklé kinyitható sarokkanapé (jobb oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, jobbos
687 990 Ft

Kék buklé kinyitható sarokkanapé (jobb oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, jobbos
679 990 Ft

Szürke buklé kinyitható kanapé 247 cm Quinoa – Bonami Selection
539 990 Ft

Szürke buklé kinyitható sarokkanapé (jobb oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, jobbos
681 990 Ft

Zöld buklé kinyitható sarokkanapé (bal oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, balos
687 990 Ft

Világos rózsaszín buklé kinyitható sarokkanapé (jobb oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, jobbos
676 990 Ft

Bézs buklé kinyitható sarokkanapé (bal oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, balos
687 990 Ft
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 576 292 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 677 990 Ft
- 2026. 04. 29. - 677 990 Ft
- 2026. 04. 24. - 576 292 Ft
- 2026. 04. 21. - 677 990 Ft
- 2026. 04. 17. - 576 292 Ft
- 2026. 04. 15. - 677 990 Ft
- 2026. 04. 08. - 576 292 Ft
- 2026. 03. 28. - 677 990 Ft
- 2026. 03. 24. - 629 990 Ft
- 2026. 03. 19. - 535 492 Ft
- 2026. 03. 16. - 629 990 Ft
- 2026. 02. 20. - 535 492 Ft
- 2026. 02. 15. - 503 992 Ft
- 2026. 02. 14. - 535 492 Ft
- 2026. 02. 12. - 629 990 Ft
- 2026. 01. 21. - 535 490 Ft
- 2025. 12. 27. - 535 492 Ft
- 2025. 11. 21. - 440 980 Ft
- 2025. 11. 14. - 440 990 Ft
- 2025. 11. 11. - 448 860 Ft
- 2025. 11. 07. - 472 490 Ft
- 2025. 11. 05. - 503 990 Ft
- 2025. 10. 10. - 503 992 Ft
- 2025. 06. 26. - 599 990 Ft
- 2025. 06. 25. - 497 992 Ft
- 2025. 06. 10. - 599 990 Ft
- 2025. 06. 06. - 515 991 Ft
- 2025. 05. 27. - 599 990 Ft
- 2025. 05. 23. - 515 991 Ft
- 2025. 05. 04. - 599 990 Ft
- 2025. 04. 25. - 497 242 Ft
- 2025. 04. 24. - 584 990 Ft
- 2025. 04. 10. - 503 091 Ft
- 2025. 04. 08. - 584 990 Ft
- 2025. 04. 03. - 599 900 Ft
- 2025. 01. 01. - 582 900 Ft
- 2024. 12. 27. - 495 465 Ft
- 2024. 12. 25. - 582 900 Ft
- 2024. 12. 24. - 443 004 Ft
- 2024. 12. 21. - 582 900 Ft
- 2024. 12. 03. - 466 320 Ft
- 2024. 11. 03. - 448 990 Ft
- 2024. 10. 29. - 495 465 Ft
- 2024. 10. 28. - 477 978 Ft
- 2024. 10. 28. - 495 465 Ft
- 2024. 10. 28. - 477 978 Ft
- 2024. 10. 27. - 495 465 Ft
- 2024. 10. 27. - 477 978 Ft
- 2024. 10. 27. - 495 465 Ft
- 2024. 10. 26. - 582 900 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
A puha buklé szövethuzatnak köszönhetően a kanapé az időtlen dizájn mellett kivételes kényelmet is kínál. Jó tudni: A huzat 100%-ban újrahasznosított PET-palackokból készült.
Méretek
| Szélesség: | 255 cm |
|---|---|
| Mélység: | 162 cm |
| Magasság: | 91 cm |
Specifikációk
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Kék |
| Sarok típus | Balos |
| Háttámla magassága | Alacsony |
| Háttámla párnák | Levehető |
| Ülőpárnák | Rögzített |
| Ülőfelület keménysége | Közepesen kemény |
| Származási hely | PL |
| Karfa szélessége | 20 cm |
| Karfa magassága | 62 cm |
| Ülés szélessége | 210 cm |
| Ülésmélység | 60 cm |
| Ülésmagasság | 40 cm |
| Lábak magassága | 3 cm |
| Fekvőfotel ülőrészének mélysége | 118 cm |
| Alaprész teljes mélysége | 110 cm |
| Terhelhetőség | 305 kg |
| Súly | 120 kg |
| Kanapé mérete | Háromszemélyes |
| Levehető huzat | Nem |
| Ápolás | Tisztítsd száraz ruhával, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Fekvőfelület mérete | 150x200 |
| Töltőanyag | Hab (PUR)/rugók |
| Kollekció | Quinoa |
| Sarok és forma | Heverő résszel/bal oldali |
| Összeszerelést igényel | Részben |
| Minőség | Extra |
| Lábak színe | Fekete |
| Lábak anyaga | Műanyag |
| Konstrukció anyaga | MDF/tömör borovi fenyő |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Martindale-mutató | 95000 martindale |
| Szövetminta | NOW OR NEVER 77 |
| Kárpitozás anyaga | Buklé |
| Gyártó | Bonami Selection |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Egy nagyon kényelmes és könnyen összeszerelhető sarokkanapé! Az anyaga nagyon jó minőségű!
Hasonló termékek

MODO3 Kinyitható sarokkanapé Türkizkék
Ágyazható, balos, fa
Raktáron
ALEX Kinyitható sarokkanapé Sötétkék
Ágyazható, balos, ágyneműtartós
Raktáron
MODO4 Kinyitható sarokkanapé Sötétkék
Ágyazható, balos, fa
Raktáron
MONDI Kinyitható sarokkanapé Sötétkék
Ágyazható, balos, fa
Raktáron
DROP Kinyitható sarokkanapé Zöld/fekete
Ágyazható, fa, szövet
Raktáron
Kaelle ágyazható ottomános kanapé
Ágyazható, modern stílusú
Raktáron
TOMI Háromszemélyes kinyitható sarokkanapé Kék/fekete
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
GEST Kinyitható sarokkanapé Menta
Ágyazható, balos, ágyneműtartós
Raktáron
SAMI Kinyitható sarokkanapé Krém/sötétkék
Ágyazható, ágyneműtartós, fa
Raktáron
HOMCOM L-alakú Szövet Kanapé, Vászon Stílusú Sarokkanapé 3 Fő Részére, Sötétszürke, 193 x 136 x 85 cm | Aosom
Modern stílusú, fa, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Sötétszürke összecsukható sarokkanapé ZENA, kétoldalas
73×200×141 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Sötétszürke összecsukható sarokkanapé ZENA, kétoldalas
73×200×141 cm, ágyazható, balos
Raktáron
PETR Kinyitható sarokkanapé Krém/szürke
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
KING Kinyitható sarokkanapé Fekete/kék
Ágyazható, balos, jobbos
Raktáron
Keno Kinyitható sarokkanapé Sötétkék
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
INTARI Kinyitható sarokkanapé Fekete
Ágyazható
Raktáron
FREDO baloldali fekvőgarnitúra Fekete/világosszürke
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
ARO Kinyitható sarokkanapé Fekete/krém
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
FREDO sarokkanapé, jobb oldali, kinyitható Fekete/világosszürke
Ágyazható, balos, fa
Raktáron
FELIX Kinyitható sarokkanapé Türkizkék
Ágyazható, balos, fa
Raktáron
ROLO Kinyitható sarokkanapé Bézs/barna
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
MODO Kinyitható sarokkanapé Szürke
Ágyazható, fa, mindennapi alváshoz
Raktáron
ERIS Kinyitható sarokkanapé Fekete/lila
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
GUSTO Kinyitható sarokkanapé Sötétkék/fekete
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
SMART BOUCLE L alakú kihúzható, megfordítható sarokkanapé 232x143 cm, szürkésbarna
85×232×143 cm, ágyazható, balos
Raktáron
ZENA sötétzöld kinyitható sarokkanapé, kétoldalas
73×200×141 cm, ágyazható, balos
Raktáron
ZENA sötétzöld kinyitható sarokkanapé, kétoldalas
73×200×141 cm, ágyazható, balos
Raktáron
MODO2 Kinyitható sarokkanapé Szürke
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
Sötétkék sarokkanapé SMART COSARO, kinyitható + 2 párna AJÁNDÉK
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Sötétkék sarokkanapé SMART COSARO, kinyitható + 2 párna AJÁNDÉK
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Ágyazható, kétoldalas L alakú kanapé SILVIANO 230x140 cm, bézs színű
90×230×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
ASTRA3 Kinyitható sarokkanapé Sötétkék/krém
Ágyazható, modern stílusú, balos
RaktáronA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Zöld bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Pocket világoskék asztali vasalódeszka - Joseph Joseph
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
Siena fehér gurulós állvány, 3 db polccal - Metaltex
63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
Oven 2 db szürke szilikon edényfogó kesztyű - Wenko
Készlet
Raktáron
WC-ülőke 37 x 42,5 cm Bamboo – Wenko
Fa, klasszikus
Raktáron
Lou konyhai sarokpolc, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cm, modern stílusú, sarok
Raktáron
Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel

4 évszakos gyerek paplan 100x135 cm Medium – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko

Vento acél ruhaszárító, hosszúság 177 cm - Metaltex
110×63×177 cm, álló, összecsukható
Raktáron
Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló

Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron








