Ezek is tetszhetnek
Közepes keménységű hab matrac 180x200 cm Smooth Vibe – Bonami Selection
Méretek 180×200 cm
Előző árak
- 2026. 05. 17. - 316 090 Ft
- 2026. 04. 29. - 316 090 Ft
- 2026. 04. 24. - 268 677 Ft
- 2026. 04. 21. - 316 090 Ft
- 2026. 04. 17. - 268 677 Ft
- 2026. 03. 28. - 316 090 Ft
- 2026. 03. 24. - 298 990 Ft
- 2026. 03. 19. - 254 142 Ft
- 2026. 03. 16. - 298 990 Ft
- 2026. 03. 05. - 254 142 Ft
- 2026. 02. 16. - 298 990 Ft
- 2026. 02. 14. - 254 142 Ft
- 2026. 02. 12. - 298 990 Ft
- 2026. 01. 23. - 254 142 Ft
- 2026. 01. 16. - 260 121 Ft
- 2025. 11. 05. - 239 190 Ft
- 2025. 10. 10. - 254 140 Ft
- 2025. 07. 30. - 298 990 Ft
- 2025. 07. 25. - 257 131 Ft
- 2025. 07. 15. - 298 990 Ft
- 2025. 07. 11. - 257 131 Ft
- 2025. 06. 20. - 298 990 Ft
- 2025. 06. 20. - 248 162 Ft
- 2025. 06. 07. - 298 990 Ft
- 2025. 06. 06. - 257 131 Ft
- 2025. 05. 16. - 254 140 Ft
- 2025. 05. 09. - 266 100 Ft
- 2025. 05. 04. - 298 990 Ft
Termékleírás
A Smooth Vibe matrac a közepesen merev HR (hideg) hab és a visco memóriahab kombinációjával kiegyensúlyozott kényelmet biztosít. A visco memóriahab oldala fokozott gerinctartást és könnyű, komfortérzetet csökkentő hatást biztosít. Ennek eredményeként segít egyenletesen elosztani a testnyomást, és javítja a kényelmet a hosszan tartó alvás során. A közepesen merev HR-hab másik oldala viszont rugalmasságot és rugalmasságot biztosít. A mag belsejében egy okos szellőzőrésekből álló rendszer található, amely természetes hőszabályozást biztosít, és segít megelőzni a visco haboknál gyakran előforduló túlmelegedést. A matracot egy erős, nagy grammsúlyú huzatba csomagolták, amely még jobb nedvesség-elvezetést biztosít, és segít fenntartani a kényelmes környezetet az éjszaka folyamán. Jó tudni: A matrac vákuumcsomagolásban érkezik, ezért fontos, hogy használat előtt csomagold ki, és legalább 24 órán át sima felületen hagyd kifektetve. Az optimális állapot megőrzése érdekében a kézhezvételtől számított egy héten belül ki kell csomagolni, és rendszeresen meg kell forgatni az ágyon. A matrac méretei +/- 2 cm-es tartományon belül eltérhetnek.
Méretek
| Szélesség: | 180 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
Specifikációk
| Töltet | HR habszivacs, Memória habszivacs |
|---|---|
| Típus | Hab |
| Felfekvés elleni | Igen |
| Keménység | Közepesen kemény |
| Teherbírás | 120 kg-ig |
| Szín | Fehér |
| Hd hab sűrűség | 35 kg/m³ |
| Memórihab sűrűsége | 40 kg/m³ |
| Származási hely | CZ |
| Anyag összetétele és típusa | Poliészter |
| Ágyrács típusa | Léces ágyrácshoz alkalmas/rögzített ágyrácshoz alkalmas/állítható ágyrácshoz alkalmas |
| Matrac szállításának módja | Tekercselt |
| Matrac magmagassága | 16 cm |
| Vastagság | 21 cm |
| Matrac kialakítása | Párok számára/időseknek |
| Alvási pozíció | Váltakozó helyzetekben/oldalon/hason/háton |
| Terhelhetőség | 120 kg |
| Súly | 29 kg |
| Méret | 180x200 |
| Hosszúság | 200 cm |
| Matrac tulajdonságai | Levehető huzat/zónás/antiallergén |
| Matrac típusa | Hab |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Töltőanyag | Hideghab/memóriahab |
| Kollekció | Smooth Vibe |
| Minőség | Extra |
| Sűrűség | 320 g/m² |
| Ápolás | Mosás 40°C-on |
| Gyártó | Bonami Selection |
Ajánljuk

Kókusz matrac COCO MAXI 20 cm 80 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
20×80×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Táskarugós matrac 180 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
18×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Táskarugós matrac 120 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Táskarugós matrac 180 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédővel
18×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Táskarugós matrac 80 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
18×80×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Kókuszmatrac COCO MAXI 20 cm 160 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
DELUXE habmatrac 160 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×160×200 cm, hab, PUR habszivacsos
Raktáron
DELUXE habmatrac 160 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×160×200 cm, hab, PUR habszivacsos
Raktáron
Táskarugós matrac 160 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédővel
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
SOMMERA 18 cm-es tasakrugós matrac, 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Táskarugós matrac 140 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Kókusz matrac COCO MAXI 20 cm 140 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
20×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Táskarugós matrac 160 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Táskarugós matrac 120 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédővel
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Kókusz matrac COCO MAXI 20 cm 140 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
20×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Kókuszmatrac COCO MAXI 20 cm 160 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Táskarugós matrac MEMORY EXTRAFLEX 25cm 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
25×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Táskarugós matrac MEMORY EXTRAFLEX 25cm 160 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
25×160×200 cm, hab, rugós

Kókusz matrac COCO MAXI 20 cm 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
20×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Kókuszmatrac COCO MAXI 20 cm 180 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
SOMMERA 18 cm-es tasakrugós matrac, 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
18×90×200 cm, hab, rugós
RaktáronA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x100 cm Ricci Monet – Universal
52×100 cm, virágos, darabonként

Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári
Raktáron
Pocket világoskék asztali vasalódeszka - Joseph Joseph
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Zöld bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Vasalódeszka 135x45 cm Glide Max Plus – Joseph Joseph
Szabadon álló
RaktáronIngyenes szállítás
Pohár készlet 6 db-os 130 ml Picardie - Duralex
- készletek
Raktáron
Lehúzható zuhanyfüggöny, 1,32 x 2,4 m - Wenko
132×240 cm
Raktáron
Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel
Raktáron
Kerti ház Archer A - Rojaplast
Fém, fa
Raktáron
Kerti ház Oscar E-A – Rojaplast
Fém, fa
Raktáron
Kerti ház Archer B - Rojaplast
Fém
Raktáron
Kerámia láda 39,5 cm – Esschert Design
15×15×39 cm, kültéri
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Siena fehér gurulós állvány, 3 db polccal - Metaltex
63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
Natúr színű borovi fenyő gyerekágy 90x200 cm Mila CPW – Adeko
41×90×200 cm, fenyő, fa














































































