
Bézs buklé kinyitható kanapé 247 cm Quinoa – Bonami Selection
91×247×110 cm, ágyazható, modern stílusú, szövet
423 960 Ft

Világos rózsaszín buklé kinyitható sarokkanapé (bal oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, balos
676 990 Ft

Világos rózsaszín buklé kinyitható kanapé 247 cm Quinoa – Bonami Selection
91×247×110 cm, ágyazható, modern stílusú, szövet
519 990 Ft

Kék buklé kinyitható kanapé 247 cm Quinoa – Bonami Selection
91×247×110 cm, ágyazható, modern stílusú, szövet
-10 %489 590 Ft
543 990 Ft

Zöld buklé kinyitható sarokkanapé (jobb oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, jobbos
687 990 Ft

Kék buklé kinyitható sarokkanapé (bal oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, balos
677 990 Ft

Szürke buklé kinyitható sarokkanapé (bal oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, balos
667 990 Ft

Zöld buklé kinyitható kanapé 247 cm Quinoa – Bonami Selection
91×247×110 cm, ágyazható, modern stílusú, szövet
539 990 Ft

Bézs buklé kinyitható sarokkanapé (jobb oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, jobbos
687 990 Ft

Kék buklé kinyitható sarokkanapé (jobb oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, jobbos
679 990 Ft

Szürke buklé kinyitható kanapé 247 cm Quinoa – Bonami Selection
539 990 Ft

Szürke buklé kinyitható sarokkanapé (jobb oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, jobbos
681 990 Ft

Zöld buklé kinyitható sarokkanapé (bal oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, balos
687 990 Ft

Világos rózsaszín buklé kinyitható sarokkanapé (jobb oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, jobbos
676 990 Ft

Bézs buklé kinyitható sarokkanapé (bal oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, balos
687 990 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 29. - 423 960 Ft
- 2026. 03. 29. - 423 960 Ft
- 2026. 03. 17. - 423 970 Ft
- 2025. 11. 14. - 349 150 Ft
- 2025. 11. 07. - 374 090 Ft
- 2025. 11. 05. - 399 030 Ft
- 2025. 10. 10. - 399 032 Ft
- 2025. 09. 16. - 474 990 Ft
- 2025. 09. 12. - 408 491 Ft
- 2025. 08. 29. - 474 990 Ft
- 2025. 08. 24. - 408 491 Ft
- 2025. 08. 22. - 474 990 Ft
- 2025. 08. 15. - 408 491 Ft
- 2025. 07. 30. - 474 990 Ft
- 2025. 07. 25. - 408 491 Ft
- 2025. 07. 22. - 474 990 Ft
- 2025. 07. 15. - 379 992 Ft
- 2025. 07. 11. - 408 491 Ft
- 2025. 06. 26. - 474 990 Ft
- 2025. 06. 20. - 394 242 Ft
- 2025. 06. 10. - 474 990 Ft
- 2025. 06. 06. - 408 491 Ft
- 2025. 06. 01. - 474 990 Ft
- 2025. 05. 23. - 427 491 Ft
- 2025. 05. 02. - 474 990 Ft
- 2025. 04. 30. - 460 990 Ft
- 2025. 04. 25. - 391 842 Ft
- 2025. 04. 22. - 460 990 Ft
- 2025. 04. 10. - 396 451 Ft
- 2025. 04. 08. - 460 990 Ft
- 2025. 03. 25. - 474 900 Ft
- 2025. 03. 20. - 408 414 Ft
- 2025. 03. 18. - 474 900 Ft
- 2025. 03. 11. - 379 920 Ft
- 2025. 03. 10. - 474 900 Ft
- 2025. 03. 05. - 408 414 Ft
- 2025. 02. 26. - 474 900 Ft
- 2025. 02. 18. - 408 414 Ft
- 2025. 02. 07. - 379 920 Ft
- 2025. 01. 24. - 382 415 Ft
- 2025. 01. 22. - 449 900 Ft
- 2024. 11. 05. - 332 990 Ft
- 2024. 10. 16. - 449 900 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
A puha buklé szövethuzatnak köszönhetően a kanapé az időtlen dizájn mellett kivételes kényelmet is kínál. Jó tudni: A huzat 100%-ban újrahasznosított PET-palackokból készült.
Méretek
| Szélesség: | 247 cm |
|---|---|
| Mélység: | 110 cm |
| Magasság: | 91 cm |
Specifikációk
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Háttámla magassága | Alacsony |
| Szín | Bézs |
| Ülőfelület keménysége | Közepesen kemény |
| Ülőpárnák | Rögzített |
| Háttámla párnák | Levehető |
| Származási hely | PL |
| Karfa szélessége | 20 cm |
| Karfa magassága | 62 cm |
| Ülés szélessége | 202 cm |
| Ülésmélység | 60 cm |
| Ülésmagasság | 40 cm |
| Lábak magassága | 3 cm |
| Terhelhetőség | 300 kg |
| Súly | 90 kg |
| Kanapé mérete | Háromszemélyes |
| Levehető huzat | Nem |
| Ápolás | Tisztítsd száraz ruhával, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Fekvőfelület mérete | 150x200 |
| Töltőanyag | Hab (PUR)/rugók |
| Kollekció | Quinoa |
| Összeszerelést igényel | Részben |
| Minőség | Extra |
| Lábak színe | Fekete |
| Lábak anyaga | Műanyag |
| Konstrukció anyaga | MDF/tömör borovi fenyő |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Martindale-mutató | 95000 martindale |
| Szövetminta | Now or Never 06 |
| Kárpitozás anyaga | Buklé |
| Gyártó | Bonami Selection |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Gyönyörű, kényelmes kanapé, amelyen nagyszerűen lehet aludni. A szolgáltatás tökéletes volt, a harmadik emeletre szállították lift nélkül, kicsomagolták, összeszerelték :-) Nagy megelégedettség.
Hasonló termékek

DOTA Háromszemélyes kinyitható kanapé Cappuccino
Ágyazható, háromszemélyes
Raktáron
DOLAR1 Kétszemélyes kinyitható kanapé Bézs
Ágyneműtartós, ágyazható, kétszemélyes
Raktáron
Háromszemélyes kinyitható kanapé ROT Bézs
Ágyneműtartós, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
PAVEL Kétszemélyes kinyitható kanapé Világosszürke/krém
Ágyneműtartós, ágyazható, kétszemélyes
Raktáron
HOMCOM 3 az 1-ben Kanapéágy 130 x 78 cm, Hálószobafunkcióval, Összecsukható Kényelmes Kanapé Derékpárnával, Bársonyos Hatással, Állítható Hátkarral Na
Ágyazható, mindennapi alváshoz, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
NEVADA Háromszemélyes kinyitható kanapé Világosszürke/krém
Ágyneműtartós, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
Háromszemélyes kinyitható kanapé ASTRA1 Bézs/barna
Ágyneműtartós, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
PAVEL Háromszemélyes kinyitható kanapé Világosszürke/krém
Ágyneműtartós, ágyazható, mindennapi alváshoz
Raktáron
GUSTO Háromszemélyes kinyitható kanapé Világosbarna/fehér
Ágyazható, lábakkal, fa
Raktáron
POLA Háromszemélyes kanapé Szürke
Ágyneműtartós, ágyazható, lábakkal
Raktáron
Kinyitható 2 személyes LAINE kanapé, bézs
75×155×105 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Kiszállítás 1 hét múlva
HOMCOM Skandináv Dizájn 3 Személyes Átalakítható Kanapé Állítható Dőlésszögű Háttámlával, 3 Szintű Középső Háttámla, Összecsukható, 2 Pohártartó, Tömö
Skandináv stílusú, lábakkal, állítható
Raktáron
DOLAR I Háromszemélyes kinyitható kanapé Bézs
Ágyneműtartós, ágyazható, mindennapi alváshoz
Raktáron
Szürkésbarna bársony kanapé 225 cm Cube – Bonami Selection
70×225×96 cm, modern stílusú, szövet

Háromszemélyes kinyitható kanapé SAMI Krém/világosbarna
Ágyazható, mindennapi alváshoz, lábakkal
Raktáron
LEO Háromszemélyes kinyitható kanapé Ezüst/fehér
Ágyneműtartós, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
DELLA Háromszemélyes kinyitható kanapé Világosszürke
Ágyneműtartós, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
MONDI Háromszemélyes kinyitható kanapé Bézs
Ágyneműtartós, ágyazható, skandináv stílusú
Raktáron
Kaelle ágyazható kanapé
Ágyazható, modern stílusú
Raktáron
HOMCOM 3 személyes mély üléses kanapé, 211,5 cm széles, bársonyhatású kárpittal, 4 párnával | Aosom
Lábakkal, párnákkal, háromszemélyes
Raktáron
Hawkes 2,5 személyes kanapé
Raktáron
LEO Kétszemélyes kinyitható kanapé Ezüst/fehér
Ágyneműtartós, ágyazható, kétszemélyes
Raktáron
DOLAR II Háromszemélyes kinyitható kanapé Bézs
Ágyneműtartós, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
DOTA Kétszemélyes kinyitható kanapé Cappuccino
Ágyazható, kétszemélyes, lábakkal
Raktáron
ASTRA1 Kétszemélyes kinyitható kanapé Világosszürke/krém
Ágyneműtartós, ágyazható, kétszemélyes
Raktáron
HOMCOM 2 személyes kanapé, 2 párnás, párnázott loveseat, velúr hatású kárpitozott kanapé, karfás, nappaliba, hálószobába, 130 x 70 x 80 cm, krém | Aos
Kétszemélyes, modern stílusú, lábakkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
AMBER bézs 2 személyes kanapé
90×136×75 cm, kétszemélyes, skandináv stílusú
Kiszállítás 3 hét múlva
HOMCOM Kinyitható Figyelő Kanapé Állítható Háttámlával, Párnákkal, Alvó Funkciós Kanapé, Bársonyos Külső, Karfa, Vendégágy, Összecsukható Szék a Nappa
Ágyazható, modern stílusú, mindennapi alváshoz
Raktáron
ROT Kétszemélyes kinyitható kanapé Krém
Ágyneműtartós, ágyazható, kétszemélyes
Raktáron
HOMCOM Modern 2-üléses, Helytakarékos Fa Szófa Párnákkal, Kárpitozott Ülőfelület és Velúr Hatású Szövet, 122x80x72 cm, Szürke | Aosom
Modern stílusú, fa, szövet
Raktáron
Latina Kinyitható kanapé - Lambi 9
Ágyazható
RaktáronIngyenes szállítás
DOLAR2 Kétszemélyes kinyitható kanapé Bézs
Ágyneműtartós, ágyazható, kétszemélyes
RaktáronA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Ezüstszínű függő ruhaszárító 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cm, függő, beltéri
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Kókuszrost lábtörlő 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Siena fehér gurulós állvány, 3 db polccal - Metaltex
63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
Zöld bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
Világosbarna kovaföld fürdőszobai kilépő 39x60 cm Puna – Wenko
39×60 cm, fürdőszoba kilépők, csúszásmentes
Raktáron
Sunday terrazzo mosdókagyló, ø 40 cm - Kave Home
Kő, négyszögletes, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
WC-ülőke 37 x 42,5 cm Bamboo – Wenko
Fa, klasszikus
Raktáron
Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló

Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel

Zöld karton rendszerező dokumentumokhoz Johan Canvas Paper Laminate – Bigso
Raktáron
Lou konyhai sarokpolc, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cm, modern stílusú, sarok
Raktáron
Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
























