
Bézs sarokkanapé (bal oldali) Imola – Bonami Selection
Balos, alacsony háttámlás
537 590 Ft

Bézs sarokkanapé (jobb oldali) Imola – Bonami Selection
Jobbos, alacsony háttámlás
537 590 Ft

Világosszürke sarokkanapé (bal sarok) Imola - Bonami Selection
84×274×160 cm, balos, szövet, alacsony háttámlás
537 590 Ft
Bézs sarokkanapé (jobb oldali) Imola – Bonami Selection
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 537 590 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 537 590 Ft
- 2026. 04. 03. - 537 590 Ft
- 2026. 01. 16. - 491 990 Ft
- 2025. 10. 10. - 522 740 Ft
- 2024. 12. 10. - 574 990 Ft
- 2024. 12. 06. - 488 741 Ft
- 2024. 12. 04. - 574 990 Ft
- 2024. 12. 03. - 459 992 Ft
- 2024. 11. 20. - 408 491 Ft
- 2024. 11. 04. - 465 990 Ft
- 2024. 10. 28. - 471 492 Ft
- 2024. 10. 27. - 488 741 Ft
- 2024. 10. 27. - 471 492 Ft
- 2024. 10. 27. - 488 741 Ft
- 2024. 10. 27. - 471 492 Ft
- 2024. 10. 26. - 574 990 Ft
- 2024. 10. 04. - 488 741 Ft
- 2024. 10. 01. - 574 990 Ft
- 2024. 09. 29. - 488 741 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Bézs sarokkanapé (jobb oldali) Imola – Bonami Selection
Specifikációk
| Szín | Bézs |
|---|---|
| Sarok típus | Jobbos |
| Háttámla magassága | Alacsony |
| Háttámla párnák | Levehető |
| Ülőpárnák | Rögzített |
| Ülőfelület keménysége | Közepesen kemény |
| Származási hely | PL |
| Karfa szélessége | 20 cm |
| Karfa magassága | 22 cm |
| Ülés szélessége | 160 cm |
| Ülésmélység | 54 cm |
| Ülésmagasság | 43 cm |
| Lábak magassága | 5 cm |
| Súly | 66 kg |
| Kanapé mérete | Háromszemélyes |
| Ápolás | Tisztítsd száraz ruhával, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Töltőanyag | Rugók/Hab (PUR) |
| Kollekció | Imola |
| Sarok és forma | Heverő résszel/jobb oldali |
| Összeszerelést igényel | Részben |
| Stílus | Modern |
| Minőség | Extra |
| Lábak színe | Fekete |
| Lábak anyaga | Műanyag |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Martindale-mutató | 25000 martindale |
| Szövetminta | Actona Company A/S Basel fabric beige 24 |
| Kárpitozás anyaga | Szövet |
| Gyártó | Bonami Selection |
Hasonló termékek

HOMCOM L-alakú sarokkanapé, 235,5 cm, 3 személyes, fordítható chaiselong, bézs ponttextúrás bársony, mély és tágas ülések | Aosom
Háromszemélyes, szövet, párnákkal
Raktáron
Taza 2,5 személyes kanapé, puffal, balos
Modern stílusú, balos, lábakkal
Raktáron
Bézs buklé kinyitható sarokkanapé (jobb oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
MODO4 Kinyitható sarokkanapé Bézs
Ágyazható, balos, fa
Raktáron
Kaelle ágyazható ottomános kanapé
Ágyazható, modern stílusú
Raktáron
MODO Kinyitható sarokkanapé Bézs
Ágyazható, fa, mindennapi alváshoz
Raktáron
FREDO baloldali fekvőgarnitúra Bézs/barna
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
GEST Kinyitható sarokkanapé Bézs
Ágyazható, balos, ágyneműtartós
Raktáron
TOMI Háromszemélyes kinyitható sarokkanapé Krém
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
Faro kerti sarokkanapé
Raktáron
PARIS Kinyitható sarokkanapé Rózsaszín
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
Szürkésbarna bársony sarokkanapé (bal oldali-heverő résszel) Cube – Bonami Selection
70×256×158 cm, modern stílusú, balos
Raktáron
Pop világosszürke kinyitható variálható sarokkanapé - Bonami Selection
Ágyazható, modern stílusú, háromszemélyes
Raktáron
Taza 3,5 személyes kanapé, puffal, balos
Szövet
Raktáron
MODO2 Kinyitható sarokkanapé Rózsaszín
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
MODO3 Kinyitható sarokkanapé Bézs
Ágyazható, balos, fa
Raktáron
Keno Kinyitható sarokkanapé Bézs
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
Bézs kordbársony kinyitható sarokkanapé (jobb oldali) Tori – Bonami Selection
95×240×187 cm, ágyazható, jobbos
Raktáron
FREDO sarokkanapé, jobb oldali, kinyitható Bézs
Ágyazható, balos, fa
Raktáron
MATT Kinyitható sarokkanapé Világosszürke
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
HUBI Kinyitható sarokkanapé Ezüst/fekete
Ágyazható, modern stílusú, fa
Raktáron
Clyde ottomános kanapé, jobbos
Jobbos, lábakkal
Raktáron
SAMI Kinyitható sarokkanapé Világosszürke/krém
Ágyazható, ágyneműtartós, fa
Raktáron
HOMCOM 2-Fős Modern Kanapéágy 173x75x73 cm Összecsukható Kanapé Mesterséges Vászon Kárpitozással 3 Szintben Állítható Támlával és Levehető Karfákkal N
Ágyazható, mindennapi alváshoz, lábakkal
Raktáron
PETR Kinyitható sarokkanapé Szürke/krém
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
TOKYO Kinyitható sarokkanapé Cappuccino
Ágyazható, balos, fa
Raktáron
INTARI Kinyitható sarokkanapé Világosszürke
Ágyazható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
HOMCOM L-alakú Szövet Kanapé, Átkonfigurálható Sarokkanapé 3 Személyre, Ülőbútor a Nappaliba, Világosszürke, 193 x 136 x 85 cm | Aosom
Modern stílusú, balos, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
ZENA krémszínű kinyitható sarokkanapé, kétoldalas
73×200×141 cm, ágyazható, balos
Raktáron
FELIX Kinyitható sarokkanapé Bézs
Ágyazható, balos, fa
Raktáron
Lotulis Mini kinyitható sarokkanapé bal oldali - szürke vízlepergető Blur 18 szövet
Ágyazható, balos, szövet
RaktáronIngyenes szállítás
BODZO Kinyitható sarokkanapé Világosszürke/krém
Ágyazható, modern stílusú, balos
RaktáronA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Zöld bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
Pocket világoskék asztali vasalódeszka - Joseph Joseph
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Siena fehér gurulós állvány, 3 db polccal - Metaltex
63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
Oven 2 db szürke szilikon edényfogó kesztyű - Wenko
Készlet
Raktáron
WC-ülőke 37 x 42,5 cm Bamboo – Wenko
Fa, klasszikus
Raktáron
Világosbarna kovaföld fürdőszobai kilépő 39x60 cm Puna – Wenko
39×60 cm, fürdőszoba kilépők, csúszásmentes

Lou konyhai sarokpolc, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cm, modern stílusú, sarok
Raktáron
Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel

Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko

Vento acél ruhaszárító, hosszúság 177 cm - Metaltex
110×63×177 cm, álló, összecsukható
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan 100x135 cm Medium – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló










