
Bézs buklé kinyitható kanapé 247 cm Quinoa – Bonami Selection
91×247×110 cm, ágyazható, modern stílusú, szövet
423 960 Ft

Világos rózsaszín buklé kinyitható sarokkanapé (bal oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, balos
676 990 Ft

Világos rózsaszín buklé kinyitható kanapé 247 cm Quinoa – Bonami Selection
91×247×110 cm, ágyazható, modern stílusú, szövet
519 990 Ft

Kék buklé kinyitható kanapé 247 cm Quinoa – Bonami Selection
91×247×110 cm, ágyazható, modern stílusú, szövet
-10 %489 590 Ft
543 990 Ft

Zöld buklé kinyitható sarokkanapé (jobb oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, jobbos
687 990 Ft

Kék buklé kinyitható sarokkanapé (bal oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, balos
677 990 Ft

Szürke buklé kinyitható sarokkanapé (bal oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, balos
667 990 Ft

Zöld buklé kinyitható kanapé 247 cm Quinoa – Bonami Selection
91×247×110 cm, ágyazható, modern stílusú, szövet
539 990 Ft

Bézs buklé kinyitható sarokkanapé (jobb oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, jobbos
687 990 Ft

Kék buklé kinyitható sarokkanapé (jobb oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, jobbos
679 990 Ft

Szürke buklé kinyitható kanapé 247 cm Quinoa – Bonami Selection
539 990 Ft

Szürke buklé kinyitható sarokkanapé (jobb oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, jobbos
681 990 Ft

Zöld buklé kinyitható sarokkanapé (bal oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, balos
687 990 Ft

Világos rózsaszín buklé kinyitható sarokkanapé (jobb oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, jobbos
676 990 Ft

Bézs buklé kinyitható sarokkanapé (bal oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú, balos
687 990 Ft
Szürke buklé kinyitható kanapé 247 cm Quinoa – Bonami Selection
539 990 Ft
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 458 992 Ft
Szállítás 25 990 Ft-tól
A terméket 365 napon belül vissza lehet küldeni
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 539 990 Ft
- 2026. 04. 29. - 539 990 Ft
- 2026. 04. 24. - 458 992 Ft
- 2026. 04. 21. - 539 990 Ft
- 2026. 04. 17. - 458 992 Ft
- 2026. 04. 15. - 539 990 Ft
- 2026. 04. 08. - 458 992 Ft
- 2026. 03. 28. - 539 990 Ft
- 2026. 03. 24. - 498 790 Ft
- 2026. 03. 19. - 423 972 Ft
- 2026. 03. 16. - 498 790 Ft
- 2026. 01. 16. - 473 840 Ft
- 2025. 12. 05. - 473 850 Ft
- 2025. 11. 11. - 379 070 Ft
- 2025. 11. 05. - 399 030 Ft
- 2025. 10. 10. - 399 032 Ft
- 2025. 06. 20. - 394 242 Ft
- 2025. 06. 10. - 474 990 Ft
- 2025. 06. 06. - 408 491 Ft
- 2025. 06. 01. - 474 990 Ft
- 2025. 05. 23. - 427 491 Ft
- 2025. 05. 02. - 474 990 Ft
- 2025. 04. 30. - 460 990 Ft
- 2025. 04. 25. - 391 842 Ft
- 2025. 04. 22. - 460 990 Ft
- 2025. 04. 20. - 396 451 Ft
- 2024. 11. 04. - 332 990 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
A puha buklé szövethuzatnak köszönhetően a kanapé az időtlen dizájn mellett kivételes kényelmet is kínál. Jó tudni: A huzat 100%-ban újrahasznosított PET-palackokból készült.
Specifikációk
| Szín | Szürke |
|---|---|
| Háttámla párnák | Levehető |
| Ülőpárnák | Rögzített |
| Ülőfelület keménysége | Közepesen kemény |
| Származási hely | PL |
| Karfa szélessége | 20 cm |
| Karfa magassága | 62 cm |
| Háttámla magassága | 32 cm |
| Ülés szélessége | 202 cm |
| Ülésmélység | 60 cm |
| Ülésmagasság | 40 cm |
| Lábak magassága | 3 cm |
| Terhelhetőség | 300 kg |
| Súly | 90 kg |
| Kanapé mérete | Háromszemélyes |
| Levehető huzat | Nem |
| Ápolás | Tisztítsd száraz ruhával, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Fekvőfelület mérete | 150x200 |
| Töltőanyag | Rugók/Hab (PUR) |
| Kollekció | Quinoa |
| Sarok és forma | Egyenes |
| Összeszerelést igényel | Részben |
| Funkció | Tárolóhellyel/kinyitható |
| Stílus | Modern/skandináv/bohém |
| Minőség | Extra |
| Lábak színe | Fekete |
| Lábak anyaga | Műanyag |
| Konstrukció anyaga | Tömör borovi fenyő/MDF |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Martindale-mutató | 95000 martindale |
| Szövetminta | NOW OR NEVER 92 |
| Kárpitozás anyaga | Buklé |
| Gyártó | Bonami Selection |
Hasonló termékek

72 950 Ft
KENO fotelágy Világosszürke
Raktáron
349 800 Ft444 246 Ft
FREDO baloldali fekvőgarnitúra Világosszürke
Raktáron
70 980 Ft
MONDI fotelágy Sötétszürke
Raktáron
71 850 Ft91 249 Ft
ELI Füles fotel Menta
Raktáron
73 850 Ft
DORIS fotelágy Türkizkék
Raktáron
9490 Ft
AVENBERG NORDEN 55 Kisasztal
Raktáron
10 990 Ft
AVENBERG NORDEN 85 Kisasztal
Raktáron
15 990 Ft
AVENBERG STORAGE Puff
Raktáron
14 990 Ft
AVENBERG NORDEN 120 Kisasztal
Raktáron
34 490 Ft
AVENBERG ORBIS Étkezőasztal - Ø80, fekete
Raktáron
168 255 Ft
Vesper éjjeliszekrény készlet 2 db-os 56 cm - kasmír / dió / arany fogantyúk
RaktáronIngyenes szállítás
34 490 Ft
AVENBERG ORBIS Étkezőasztal - Ø80, barna
Raktáron
44 990 Ft
AVENBERG ORBIS Étkezőasztal - Ø100, barna
Raktáron
4490 Ft
AVENBERG CUBE Puff - szürke
Raktáron
79 490 Ft96 183 Ft
AVENBERG TESSA Forgó étkezőszék szett - 2 db, sötétszürke
Raktáron
38 099 Ft
Fekete acél cipőtartó 80x45x30 cm Arne – Bonami Essentials

4100 Ft
Goldea dekoratív párnahuzat - a tavasz érintése 40 x 40 cm
Raktáron
4100 Ft
Goldea díszpárnahuzat - sárga rét 40 x 40 cm
Raktáron
4100 Ft
Goldea díszpárnahuzat - réti világ 40 x 40 cm
Raktáron
83 190 Ft
Kerek étkezőasztal diófa dekorral ø 120 cm Rivo – Bonami Essentials
Elérhető 2 webáruházban

49 490 Ft
AVENBERG SKANDI Étkezőasztal - Ø105, fehér
Raktáron
4100 Ft
Goldea dekoratív párnahuzat - fehér virágok 40 x 40 cm
Raktáron
3760 Ft
Goldea dekoratív párnahuzat valencia - réti fűvek 40 x 40 cm
Raktáron
3410 Ft
Goldea pamut párnahuzat - mező, zöld melanzs alapon 40 x 40 cm
Raktáron
32 990 Ft
AVENBERG MONTE 140 Étkezőasztal - fehér
Raktáron
33 949 Ft
Szürke billenő ajtós cipőtartó 50x82x24 cm Stelo – Bonami Essentials
Elérhető 2 webáruházban

16 280 Ft
Goldea pamut gumis lepedő - őszi levelek 160 x 200 cm
Raktáron
29 990 Ft
AVENBERG MONTE 120 Étkezőasztal - fehér
Raktáron
44 990 Ft
AVENBERG LOREN Étkezőszék szett - 2db, rózsaszín
Raktáron
15 490 Ft
AVENBERG RIVANO Kisasztal
Raktáron
4100 Ft
Goldea díszpárnahuzat - kék búzavirág 40 x 40 cm
Raktáron
19 990 Ft
AVENBERG GILDA Puff - rózsaszín
RaktáronA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

19 049 Ft
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
42 169 Ft
Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
10 800 Ft13 179 Ft
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

29 479 Ft
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
9119 Ft
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
17 439 Ft
Zöld bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
7469 Ft
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
51 290 Ft
Pocket világoskék asztali vasalódeszka - Joseph Joseph
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
5409 Ft
Siena fehér gurulós állvány, 3 db polccal - Metaltex
63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
10 789 Ft
Oven 2 db szürke szilikon edényfogó kesztyű - Wenko
Készlet
Raktáron
22 019 Ft
WC-ülőke 37 x 42,5 cm Bamboo – Wenko
Fa, klasszikus
Raktáron
15 189 Ft
Lou konyhai sarokpolc, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cm, modern stílusú, sarok
Raktáron
14 099 Ft
Világosbarna kovaföld fürdőszobai kilépő 39x60 cm Puna – Wenko
39×60 cm, fürdőszoba kilépők, csúszásmentes

16 160 Ft
Vento acél ruhaszárító, hosszúság 177 cm - Metaltex
110×63×177 cm, álló, összecsukható
Raktáron
7350 Ft14 719 Ft
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko

32 729 Ft
Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel

5329 Ft
4 évszakos gyerek paplan 100x135 cm Medium – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
5769 Ft
Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló










