
Szürke kárpitozott franciaágy ágyráccsal 180x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
105×180×200 cm, kárpitozott, modern stílusú, állítható
-30 %140 200 Ft
200 290 Ft

Bézs kárpitozott franciaágy ágyráccsal 180x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
105×180×200 cm, kárpitozott, modern stílusú, állítható
-30 %140 200 Ft
200 290 Ft

Mustársárga kárpitozott franciaágy ágyráccsal 160x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
105×160×200 cm, kárpitozott, modern stílusú, állítható
-30 %134 390 Ft
191 990 Ft

Mustársárga kárpitozott franciaágy ágyráccsal 180x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
105×180×200 cm, kárpitozott, modern stílusú, állítható
-30 %140 200 Ft
200 290 Ft

Kék kárpitozott franciaágy ágyráccsal 180x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
Modern stílusú, állítható, lábakkal, fejtámlával
-30 %140 200 Ft
200 290 Ft

Szürkésbarna kárpitozott franciaágy ágyráccsal 160x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
105×160×200 cm, kárpitozott, modern stílusú, állítható
-30 %134 390 Ft
191 990 Ft

Szürke kárpitozott franciaágy ágyráccsal 160x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
105×160×200 cm, kárpitozott, modern stílusú, állítható
-30 %134 390 Ft
191 990 Ft

Szürkésbarna kárpitozott franciaágy ágyráccsal 180x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
105×180×200 cm, kárpitozott, modern stílusú, állítható
-30 %140 200 Ft
200 290 Ft

Bézs kárpitozott franciaágy ágyráccsal 160x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
105×160×200 cm, kárpitozott, modern stílusú, állítható
-30 %134 390 Ft
191 990 Ft
Mustársárga kárpitozott franciaágy ágyráccsal 180x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
Méretek 105×180×200 cm
Variáns kiválasztása:Mustársárga kárpitozott franciaágy ágyráccsal 180x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
Előző árak
- 2026. 05. 11. - 140 200 Ft
- 2026. 05. 01. - 140 200 Ft
- 2026. 05. 01. - 200 290 Ft
- 2026. 04. 03. - 140 200 Ft
- 2026. 01. 23. - 134 390 Ft
- 2025. 11. 05. - 153 590 Ft
- 2025. 10. 10. - 163 190 Ft
- 2025. 07. 30. - 208 990 Ft
- 2025. 07. 25. - 179 731 Ft
- 2025. 07. 15. - 208 990 Ft
- 2025. 07. 11. - 179 731 Ft
- 2025. 06. 20. - 208 990 Ft
- 2025. 06. 20. - 173 462 Ft
- 2025. 06. 07. - 208 990 Ft
- 2025. 06. 06. - 179 731 Ft
- 2025. 06. 01. - 177 640 Ft
- 2025. 05. 23. - 177 570 Ft
- 2025. 05. 16. - 186 990 Ft
- 2025. 05. 09. - 195 790 Ft
- 2025. 05. 04. - 219 990 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Egy stílusos kárpitozott ágy léces ágyráccsal és állítható ágytámla-magassággal. A rendkívül egyszerű összeszerelhetőség, a minőségi, tartós anyagok és a nagy teherbírás ideális választás a mindennapi kényelemhez. Az ágy kézzel készült Csehországban, több mint 15 éves tapasztalat alapján, egy családi vállalkozás műhelyében. Az eredmény a tapasztalatot, a gondos helyi kézi gyártást és a modern dizájnt ötvözi egy olyan megbízható egységben, amelyre minden nap számíthatsz. A Bonami Selection ágy előnyei: masszív és erős konstrukció a maximális stabilitás és tartósság érdekében, öntartó szerkezet - nincsenek támaszok, nincs nyikorgás, tartós, nagyobb anyagsűrűségű kárpit, OEKO-TEX tanúsítvánnyal, állatbarát, lágy élek, minőségi kárpitozás, nagyon tartós laminált deszkák, dizájnos fém lábak - a belső tér elegáns és stabil elemei, pontos csatlakozási részletek, amelyek tartósak és jól mutatnak. A Bonami Selection ágy maximum 30 perc alatt összeszerelhető. Az átgondolt tervezés, a könnyen érthető útmutató és az összeszerelési videó az egész folyamatot gyorssá, egyszerűvé és - ami a legfontosabb - stresszmentessé teszi. Az ágytámla magassága 15 cm-es tartományban állítható, így könnyedén a matrac típusához és a saját igényeidhez igazítható. Akár olvasni, akár pihenni szeretnél, és szeretnéd, hogy tökéletesen nézzen ki - ez az ágy mindezt egyben megadja. Jó tudni: A Bonami Selection ágyak kárpitmintái megtalálhatók a Bonami Boltban.
Méretek
| Szélesség: | 180 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Magasság: | 105 cm |
Specifikációk
| Anyag | Kárpitozott |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Funkció | Állítható |
| Lábakkal | Igen |
| Fejtámlával | Igen |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Bézs |
| Származási hely | CZ |
| Lábak magassága | 13.5 cm |
| Lábak száma | 4 db-os |
| Központi támasz | Igen |
| Felszerelt ágyrács magassága | 26,5 |
| Ágytámla magassága | 68.5 cm |
| Ágykeret magassága | 36.5 cm |
| Terhelhetőség | 260 kg |
| Súly | 74.5 kg |
| Méret | 180x200 |
| Hosszúság | 207 cm |
| Ápolás | Rendszeres porszívózás javasolt kárpitozott bútorokhoz megfelelő eszközzel/vegyileg tisztítható |
| Ágyrács anyaga | Tömör fa |
| Hátsó rész anyaga | Nem szőtt textília |
| Ágyrácsot tartalmaz | Igen |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kollekció | Noira |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Minőség | Extra |
| Sűrűség | 440 g/m² |
| Lábak színe | Fekete |
| Lábak anyaga | Fém |
| Ágyrács típusa | Léces |
| Matracot tartalmaz | Nem |
| Jellemzők | Ágyneműtartó nélkül/lábakkal/ágytámlával |
| Konstrukció anyaga | MDF |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Martindale-mutató | 45000 martindale |
| Szövetminta | Coral 40 |
| Kárpitozás anyaga | Buklé |
| Gyártó | Bonami Selection |
Hasonló termékek

Agen ágy, bársony, 140 x 200, ágyneműtartóval, barna
Matraccal, kárpitozott, tárolóhellyel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Szürkésbarna kárpitozott ágyneműtartós franciaágy ágyráccsal 180x200 cm Myra Pillow – Bonami Selection
105×180×200 cm, kárpitozott, modern stílusú
Raktáron
Szürkésbarna ágyneműtartós boxspring ágy 160x200 cm Elva Bold – Bonami Selection
115×160×200 cm, kárpitozott, modern stílusú
Raktáron
Mustársárga kárpitozott ágyneműtartós franciaágy ágyráccsal 180x200 cm Thessa Bold Line – Bonami Selection
115×180×200 cm, kárpitozott, modern stílusú
Raktáron
Allison franciaágy - A Te igényeid alapján!
Kárpitozott, modern stílusú, tárolóhellyel
Raktáron
Kaelle franciaágy
Kárpitozott, modern stílusú, tárolóhellyel
Raktáron
Marios kárpitozott ágy 160x200 cm, ágyneműtartós - bézs buklészövet Quelle 03
160×200 cm, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
Ágykeret, 160x200, sonoma tölgyfa, MICHIGAN NEW
160×200 cm, modern stílusú, tárolóhellyel
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Jolene franciaágy
Kárpitozott, modern stílusú, tárolóhellyel
Raktáron
Mamaia Boxspring ágy szett
Kárpitozott, boxspring, tárolóhellyel
Raktáron
Boxspring típusú ágy 140x200, szürkésbarna taupe, FERATA TV KOMFORT
140×200 cm, matraccal, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
Nicole kárpitozott ágy 140x200 bársony bézs Velluto 2 arany lábakkal
140×200 cm, kárpitozott, lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás
Ágykeret, 140x200, tölgy artisan/grafit, MICHIGAN NEW
140×200 cm, modern stílusú, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Nicole kárpitozott ágy 140x200 cm - bézs bársony Velluto 2 / fekete lábak
140×200 cm, kárpitozott, lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás
Aura kárpitozott ágy 160x200 ágyneműtartóval - bézs bouclé Quelle 03
160×200 cm, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Dupla ágy, 160x200, tölgy artisan/grafit, GABRIELA
160×200 cm, modern stílusú, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
BASIT Ágykeret. 160
Raktáron
Ágykeret, 160x200, artisan tölgy/grafit, MICHIGAN NEW
160×200 cm, modern stílusú, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Kelp Boxspring ágy szett
Kárpitozott, modern stílusú, boxspring
Raktáron
Phaedra franciaágy
Kárpitozott, modern stílusú, tárolóhellyel
Raktáron
Pyla franciaágy
Kárpitozott, modern stílusú, tárolóhellyel
Raktáron
Bézs boxspring ágy 160x200 cm Olia Bold Line – Bonami Selection
115×160×200 cm, kárpitozott, modern stílusú
Raktáron
Jodie francia ágy, dupla fejtámlával
Kárpitozott, tárolóhellyel, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
Ágy ELISA 140 x 200 cm, szarvasgomba tölgy Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Coco Maxi 20 cm matrac
140×204 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
Lupine franciaágy
Kárpitozott, modern stílusú, fejtámlával
Raktáron
Green Future Konforta Matrac 180x200 cm, félkemény, szuper ortopéd, 19 cm, anatómiai, antiallergén, mosható huzattal, kétoldalas
80×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal

IKAROS ágy 120 x 200 cm, fehér/sonoma tölgy Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
120×206 cm, kárpitozott, fa
Raktáron
Kelp franciaágy dupla fejtámlával - A Te igényeid alapján!
Matraccal, modern stílusú, fém
Raktáron
Ágykeret, 140x200, grafit, MICHIGAN NEW
140×200 cm, modern stílusú, tárolóhellyel
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Boxspring ágy, szürke, 140x200, ADARA
140×200 cm, matraccal, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Bedora Fitt Kamilla Kókusz Matrac, 180x200 cm, félkemény/kemény, ortopéd, 24 cm, anatómiai, antiallergén huzat
80×200 cm, matraccal, modern stílusú

Elizabeth franciaágy
Modern stílusú, tárolóhellyel, matraccal és ágyráccsal
RaktáronA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Lehúzható zuhanyfüggöny, 1,32 x 2,4 m - Wenko
132×240 cm
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
Pocket világoskék asztali vasalódeszka - Joseph Joseph
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Zöld bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Fehér voile fényáteresztő függöny 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Terrakotta színű asztali lámpa papír zsinór búrával (magasság 40 cm) Alev – Opviq lights
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre

WC-ülőke 37 x 42,5 cm Bamboo – Wenko
Fa, klasszikus
Raktáron
Aranyszínű rozsdamentes acél pedálos szemetes 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Forgó felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Zöld fa kerti hintaágy Vegas Lux - Rojaplast
179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Beépíthető műanyag szemetes 24 l Swing 2.0 - Elletipi
46×28×34 cm, műanyag, fedéllel
Elérhető 2 webáruházban

Zöld jegenyefenyő tálalószekrény 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, fa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
Professional vasalódeszka - Wenko
Konnektorral, szabadon álló
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fehér voile fényáteresztő függöny 300x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
300×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron

















