








A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 15 290 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern, állítható fényerejű LED lámpa. Memória funkció. A fényerő távirányítóval állítható, amely a csomag része. Emellett a fény színét RGB segítségével változtathatja, vagy bekapcsolhatja az éjszakai világítási módot. Távirányító 2xAAA elemmel (elemek a csomagban).
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Kerek |
| Elhelyezés | Konyha, Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy |
| Fény színe | Meleg fehér, Középfehér, Hideg fehér |
| Szín | Fehér |
| Kapcsolási ciklusok száma | 10000 |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 18 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Színhőmérséklet | 2700-6000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 950 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | RGB/Távirányító/LED technológia |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Alak | Kerek |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 70 W |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Series | UP WHITE Globo, BETHA Globo |
| Gyártó | Globo |

LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronModern stílusú, klasszikus kapcsolóval, egy izzóval
Raktáron
LED, konyhába, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, távirányítós, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, üveg, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, több mint egy izzóval
Raktáron
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba, egy izzóval
Raktáron
LED, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, kerek
Raktáron
LED, konyhába, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
LED, műanyag, modern stílusú
Raktáron
Modern stílusú, távirányítós, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, műanyag, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, műanyag
Raktáron
LED, konyhába, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Fali, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron