Hasonlítsd össze az árakat 15 253 Ft-tól 19 590 Ft-ig 2 webáruházban:
LED állítható mennyezeti lámpa LED/40W/230V 3000K/4000K/6500K + DO
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 15 253 Ft és 19 590 Ft közötti árkategóriában:
Termékleírás
LED dimmelhető mennyezeti lámpa távirányítóval (a csomag része).Állítható fény színhőmérséklet: 3000K, 4000K, 6400K. Ezt a színhőmérsékletet a távirányító segítségével változtathatja.Emellett a fényerősség is szabályozható.Beépített időzítővel rendelkezik, amellyel beállíthatja a kikapcsolási időt.A lámpa akár 5 méteres távolságból is vezérelhető.80%-kal alacsonyabb energiafogyasztás a hagyományos izzóval szerelt lámpákhoz képest.Garancia: 3 év.
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Kerek |
| Elhelyezés | Konyha, Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy |
| Fény színe | Meleg fehér, Középfehér, Hideg fehér |
| Szín | Fehér |
| Színhőmérséklet | 6500 K/3000 K/4000 K |
| Funkció | Dimmelhető távirányítóval/LED technológia/Távirányító |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Alak | Kerek |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 280 W |
| A teljes fényáram | 4000 lm |
| Sugárzási szög | 360 ° |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Series | DIMMABLE V-Tac |
| Gyártó | V-Tac |
Hasonló termékek

LED Mennyezeti lámpa LED/36W/230V á. 50 cm 3000/4000/6400K
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED Mennyezeti lámpa LED/18W/230V á. 31 cm 3000/4000/6400K
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Philips 32610/31/P6 - Hue BEING dimmelhető LED lámpatest LED/27W/230V + távirányító
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - VELVET LED mennyezeti lámpa 24W 230V 3000/4000/6400K krém/arany
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Design mennyezeti lámpa fekete füstüveggel - Gemma
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Brilagi - LED Mennyezeti lámpa VELVET STAR LED/24W/230V á. 40 cm krém/arany
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - VELVET LED mennyezeti lámpa 24W 230V 3000/4000/6400K bézs/arany
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Profile sínrendszeres lámpafej
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 31699 - LED RGBW Dimmelhető mennyezeti lámpa ROVITO-Z LED/16,5W/230V fehér
LED, konyhába, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Design mennyezeti lámpa fekete füstös üveggel - Pillon
Üveg, klasszikus kapcsolóval, kerek
Raktáron
Orion - Mennyezeti lámpatest FROST 1xE27/60W/230V fehér
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Art Deco mennyezeti lámpa fekete füstüveggel - Bizle
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Okos mennyezeti lámpa fekete arannyal 28 cm, Wi-Fi-vel A60 - Magnax
Fém, távirányítós, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Mennyezeti lámpa MARTI 1xE27/15W/230V bézs/arany
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Tracer egy áramkörös sínrendszeres lámpafej
Konyhába, üveg, modern stílusú
Raktáron
Tracer egy áramkörös sínrendszeres lámpafej
Konyhába, üveg, modern stílusú
Raktáron
Ali általános mennyezeti lámpa
Konyhába, fém, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Profile sínrendszeres lámpafej
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Tracer egy áramkörös sínrendszeres lámpafej
Konyhába, üveg, modern stílusú
Raktáron
Rabalux 71382 - LED dimmelhető mennyezeti lámpatest ELLINOR LED/40W/230V 3000-6500K + távirányító
LED, távirányítós, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED RGBW Dimmelhető mennyezeti lámpa CARVALHO 3xE27/15W/230V Wi-Fi tölgy átm. 47,5
RaktáronIngyenes szállítás
Orbit általános mennyezeti lámpa
Konyhába, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti lámpa ESME 5xE27/15W/230V fekete/tölgy
Fa, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Kasai általános mennyezeti lámpa
Konyhába, üveg, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Polifemo általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED mennyezeti lámpatest LED/12W/230V 26cm 3000K/4000K/6400K
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ali általános mennyezeti lámpa
Konyhába, fém, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Alfa Elin LED sínrendszeres lámpafej
LED, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Pills általános mennyezeti lámpa
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Decorative sínrendszeres lámpafej
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Mennyezeti Lámpa Fekete RONDO TK LIGHTING 4409
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Profile Focus LED egy áramkörös sínrendszeres lámpafej
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállításA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Aigostar - LED RGBW állítható mennyezeti lámpa LED/24W/230V 3000-6500K fehér+DO
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
CSOMAG 6x LED Izzó Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
Brilagi - LED Fürdőszobai lámpa ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm fekete IP54
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED fürdőszobai mennyezeti lámpatest VESTAS LED/18W/230V 4000K IP54
Mennyezeti
Raktáron
Brilagi - Spotlámpa SELE 4xGU10/30W/230V fekete
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Philips Massive 50233/17/E7 BURLAP 3xE14/40W spotlámpa matt króm
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Fürdőszobai lámpa ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm fehér IP54
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri lámpa BENE LED/24W/230V 26x26 cm IP54
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Fali kristály lámpa MOZART 2xE14/40W/230V arany
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Osram - LED pult alatti lámpatest szenzorral BATTEN LED/14W/230V 120 cm fehér
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Gyerekszobai mennyezeti lámpa NIMBUS LINEN 4xE27/15W/230V 46x63 cm bézs
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
3 darabos csomag Philips Hue WACA dimmelhető LED izzó E27/8W/230V 2200-6500K
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Brilagi - LED RGBW dimmelhető spotlámpa SELE 4xGU10/4,8W/230V fehér
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED Fürdőszobai mennyezeti lámpa MOON LED/18W/230V króm IP44
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Brilagi - LED fürdőszobai lámpatest ULTRA VÉKONY LED/18W/230V Ø 30 cm aranyszínű IP54
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 94244 - LED függeszték CARTAMA 4xLED/4,5W/230V
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás






