



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Egyszerű és elegáns kialakítású mennyezeti lámpa.A 3 az 1-ben funkció lehetővé teszi a felhasználó számára, hogy három különböző fényhőmérséklet közül válasszon.Fényhőmérséklet: 3000K, 4000K és 6400K.A váltáshoz a búra alatt elhelyezett kapcsoló szolgál.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Fő anyag | Fém |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Kerek |
| Elhelyezés | Konyha, Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy |
| Szín | Barna |
| Fény színe | Nappali fehér/Meleg fehér/Hideg fehér |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 99 W |
| A teljes fényáram | 1440 lm |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Alak | Kerek |
| Stílus | Egyéb |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Színhőmérséklet | 4000 K/3000 K/6400 K |
| Funkció | LED technológia |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 |
| Series | VELVET Brilagi, GALAXY BPS Koncept |
| Gyártó | Brilagi |

LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Konyhába, fém, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, távirányítós, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
RaktáronFém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Fa, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
Raktáron
LED, üveg, modern stílusú
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron

IP44
RaktáronIngyenes szállítás

Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
LED, GU10, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás