




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Egyszerű és elegáns kialakítású mennyezeti lámpa. A 3 az 1-ben funkció lehetővé teszi a felhasználó számára, hogy három különböző színhőmérséklet közül válasszon. Színhőmérséklet: 3000K, 4000K és 6400K. A kapcsoló a búra alatt található, amellyel könnyedén válthat a fények között.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Fő anyag | Fém |
| Stílus | Modern |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Kerek |
| Elhelyezés | Konyha, Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy |
| Fény színe | Meleg fehér, Középfehér, Hideg fehér |
| Szín | Fehér |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 99 W |
| A teljes fényáram | 1440 lm |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Alak | Kerek |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Színhőmérséklet | 4000 K/3000 K/6400 K |
| Funkció | LED technológia |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 |
| Series | GALAXY BPS Koncept, VELVET Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, konyhába, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, távirányítós, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, kerek
Raktáron
Konyhába, üveg, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Konyhába, fém, modern stílusú
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
Raktáron
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, üveg, modern stílusú
Raktáron
LED, konyhába, fém
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, fém, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, műanyag, modern stílusú
Raktáron