





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Tegye kényelmesebbé életét az AIGOSTAR okos termékeivel. Energiatakarékosság és környezetbarát működés, az életminőség hatékony javítása, valamint a vásárlók különféle igényeinek kielégítése, amelyet minden fogyasztó élvezhet az intelligens világítással. Használjon nagy hatékonyságú LED fényforrást, kiváló színvisszaadással, magas fényerővel, energiatakarékossággal és környezetbarát működéssel. A fény színe állítható a meleg fehértől a hideg fehérig. Lehetőség van a több színű (RGB) és a fehér fény közötti váltásra. Távirányítóval vagy az AigoSmart alkalmazással vezérelhető (iOS és Android rendszereken egyaránt). Okostelefonját Bluetooth kapcsolaton keresztül párosíthatja a lámpával. Kompatibilis az Amazon Alexa és a Google Assistant szolgáltatásokkal. A távirányító a csomag része.
| Ip44 | Igen |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Elhelyezés | Mennyezet |
| Funkció | Dimmelhető mobiltelefonnal/LED technológia/Irányítás telefonnal |
| Stílus | Egyéb |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Hely | Fürdőszoba |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Mechanikai ellenállás mértéke | IK04 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 140 W |
| Színhőmérséklet | 3000-6500 K |
| A teljes fényáram | 2000 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 12500 ON/OFF |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Series | CEILING Aigostar |
| Gyártó | Aigostar B.V. |

IP44, beépíthető
Raktáron
IP44, beépíthető
RaktáronIngyenes szállítás
Beépíthető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti, szélesség
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti, beépíthető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali, képmegvilágító
Elérhető 5 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali, beépíthető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti, szélesség
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44, mennyezeti
Raktáron

IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Raktáron
IP44, beépíthető
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Raktáron

IP44, fali
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás