




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED lámpa, amely szerelhető gipszkarton vagy ásványi álmennyezetekbe.Telepítéskor választhat a 3000 K - 4000 K - 6000 K ideális színhőmérséklet között (a lámpa hátulján található kapcsoló segítségével).A frontális IP44 védettségnek köszönhetően nedves és nehéz körülmények között is használható, például fürdőszobákban.Alacsony energiafogyasztás és hosszú élettartam.Opcionális kerettel könnyen felszerelhető, mint mennyezeti lámpa.A keret nem része a csomagnak - külön megvásárolható (az alábbi Kapcsolódó termékek között található).
| Ip44 | Igen |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Elhelyezés | Beépíthető |
| Stílus | Egyéb |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Szerelési lyuk | 205x205 mm |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 24 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 2300 lm |
| Típus | Beépíthető lámpa |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 160 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Alak | Négyzetes |
| Sugárzási szög | 100 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Hely | Fürdőszoba |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Darabszám a csomagban | 1 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K/6000 K/3000 K |
| Szerelés módja | Beépített |
| Series | CEILING FK Technics |
| Gyártó | FK technics |
Felhasználói értékelések
Magas fényerő, előnye a fényhőmérséklet változtatásának lehetősége, süllyesztett kivitel.

IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, rusztikus, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás