Hasonlítsd össze az árakat 14 751 Ft-tól 17 385 Ft-ig 2 webáruházban:
14 751 Ft-tól2 webáruházban
Rabalux 5749 - LED fürdőszobai fali lámpatest JIM LED/5W/230V IP44
14 751 Ft-tól2 webáruházban
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 14 751 Ft és 17 385 Ft közötti árkategóriában:
RaktáronIngyenes szállítás60 napos termékvisszaküldés
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 16 888 Ft
- 2026. 03. 24. - 17 385 Ft
- 2026. 03. 02. - 14 533 Ft
- 2026. 02. 26. - 15 188 Ft
- 2026. 02. 19. - 14 533 Ft
- 2025. 09. 10. - 12 990 Ft
- 2025. 09. 05. - 11 691 Ft
- 2026. 05. 01. - 16 390 Ft
- 2026. 03. 24. - 17 385 Ft
- 2026. 03. 02. - 11 680 Ft
- 2026. 02. 26. - 12 990 Ft
- 2026. 02. 19. - 11 680 Ft
- 2025. 09. 10. - 12 990 Ft
- 2025. 09. 05. - 10 392 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
A termék közvetlenül a gyártótól, a Rabalux márkától származik, raktárunkban van, ára 16390.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
Specifikációk
| Ip44 | Igen |
|---|---|
| Elhelyezés | Fal |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Típus | Fali lámpa |
| Hely | Fürdőszoba |
| Funkció | LED technológia |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 30 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 400 lm |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Series | JIM Rabalux |
| Gyártó | Rabalux |
Ajánljuk

21 995 Ft23 219 Ft
Modern fürdőszobai mennyezeti lámpa sárgarézzel 3 lámpás IP44 - Bath
IP44, mennyezeti
RaktáronA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

32 690 Ft
Brilagi-LED Dimmelhető fürdőszobai lámpatest FRAME SMART LED/50W/230V IP44 fekete+távirányító
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
26 090 Ft
LED gyereklámpa OXFORD 5xE27/15W/230V mennyezeti
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
9690 Ft
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
12 990 Ft
Brilagi - VESTRA LED fürdőszobai tükörvilágítás, 8W/230V, 40 cm, IP44, króm
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
8190 Ft
LED állítható fényű növénynevelő lámpa VITARO 4xLED/10W/230V fekete
230V
Raktáron
8090 Ft
Osram - LED-reflektor mozgásérzékelővel FLOODLIGHT LED/30W/230V 4000K IP65
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
7188 Ft
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa LUNA 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
16 290 Ft
Brilagi - LED Mennyezeti lámpa MOLINA LED/24W/230V tölgy átm. 29 cm
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
11 390 Ft
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa érzékelővel BULKHEAD LED/20W/230V IP65
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
27 790 Ft
Brilagi - LED gyerekszobai mennyezeti lámpa LOVE LED/48W/230V 3000/4500/6000K rózsaszín
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
12 990 Ft
Kültéri fali lámpa NEELY 1xE27/60W/230V IP54 antracit
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
11 390 Ft
Brilagi - LED Kültéri függeszték VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
19 590 Ft
LED kültéri dekorációs lánc 20xE27/1W/230V 10 m IP65 fekete
230V
RaktáronIngyenes szállítás
15 790 Ft
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa TRIANGLE LED/20W/230V antracit IP65
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
17 890 Ft
Brilagi BENE LED kültéri lámpa szenzorral 18W 230V 22x22 cm IP54
230V
RaktáronIngyenes szállítás
21 190 Ft
Brilagi - Felületre szerelhető FRED csillár 3xE27/60W/230V átm. 59 cm bronzszínű
Rusztikus, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
14 690 Ft
Brilagi - LED fürdőszobai tükörvilágítás VESTRA LED/12W/230V 60 cm IP44 króm
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
70 390 Ft
Brilagi - LED Dimmelhető felületre szerelhető csillár ORBITS LED/85W/230V 3000-6500K fekete + távirányító
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás

