
Mondrian falikar
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállításKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A fény új irányba halad - EGLO connect Nem szükséges Wi-Fi vagy adapter. Állítható okostelefonnal/tablettel vagy távirányítóval. Alacsony energiafogyasztású Bluetooth. Ingyenes alkalmazás Androidra és iOS-re. A lámpa egyszerre vezérelhető távirányítóval és mobiltelefonnal. A távirányító nem része a csomagnak - külön megvásárolható. A lámpa külső CONNECT SENSOR érzékelővel is összekapcsolható (a kapcsolódó termékek között található).
| Ip44 | Igen |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Hely | Fürdőszoba |
| Funkció | LED technológia/Irányítás telefonnal/Bluetooth |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 16,5 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 16,5 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 115 W |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| A teljes fényáram | 1600 lm |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 16,5 W |
| Series | CONNECT Eglo, ARGOLIS Eglo |
| Gyártó | Eglo |

IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali, beépíthető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Raktáron
IP44
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Raktáron
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Raktáron
IP44, fali
Raktáron

IP44
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti, beépíthető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali, beépíthető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás