Hasonlítsd össze az árakat 17 090 Ft-tól 19 990 Ft-ig 3 webáruházban:
Eglo 96064 - LED Fürdőszobai lámpa PANDELLA LED/7,4W/230V IP44
Válogatott ajánlatok
Válassz 3 üzlet közül 17 090 Ft és 19 990 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 18 690 Ft
- 2025. 12. 18. - 19 013 Ft
- 2026. 05. 01. - 17 090 Ft
- 2025. 12. 18. - 18 060 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Elegáns modern fürdőszobai lámpaFali kapcsolóval múködtethetőBeépített LED fényforrást tartalmazMeghosszabbított garancia 5 év INGYEN
Specifikációk
| Ip44 | Igen |
|---|---|
| Elhelyezés | Fal |
| Típus | Tükörmegvilágítás |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 7,4 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 7,4 W |
| Hely | Fürdőszoba |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 900 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 65 W |
| Stílus | Egyéb |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 7,4 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Series | PANDELLA Eglo |
| Gyártó | Eglo |
Hasonló termékek

Eglo 74051 - LED Fürdőszobai tükörmegvilágítás GALENZANA LED/7,4W/230V IP44 króm
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 96066 - LED Fürdőszobai lámpa PANDELLA LED/14W/230V IP44
IP44
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Philips - 3x ABROSA LED 9W 230V IP44 für Badezimmer dimmbar Set
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 75048 - LED fürdőszobai tükörvilágítás OLIRO LED/6W/230V IP44 40 cm króm
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali LED LÁMPA APP368-1W TÜKÖR fölött Rea 8W 40cm Króm
Fali
Elérhető 3 webáruházban
Ingyenes szállítás
Redo01-3269-LED Fürdőszobai tükörmegvilágítás ASTON LED/12W/230V CRI90 IP44 króm
IP44, fali, beépíthető
RaktáronIngyenes szállítás
Linz álmennyezetbe süllyeszthető spotlámpa
IP44
Raktáron
LED FÜRDŐLÁMPA TÜKÖR fölött Rea 12W 50CM APP374-1W white
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
Rabalux 2114 - LED Fürdőszobai tükörmegvilágító LEVON LED/8W/230V IP44 40cm
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 2115 - LED Fürdőszobai tükörmegvilágító LEVON LED/12W/230V IP44 60cm
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fürdőszoba Tükörmegvilágító Lámpa Króm JASPER VIOKEF 4234900
Fali
Raktáron
Eglo 96542-LED Dimmelhető fürdőszobai fali lámpa ROMENDO 2xLED/7,2W/ IP44
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
STRÜHM-2695 ROXANA Króm színű Fürdőszoba Tükörmegvilágító lámpa LED 15W IP44
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 901451-LED Fürdőszobai mennyezeti lámpa ROVITO 17,6W/230V 39x39 cm IP44 fehér
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Kanlux 34935 - LED Fürdőszobai tükörvilágítás ASTIM LED/12W/230V IP44 króm
IP44
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED fürdőszobai tükörvilágítás TUBEO LED/6W/230V 40 cm IP44 ezüst
IP44
Raktáron
Brilagi - TUBEO LED fürdőszobai tükörvilágítás, 8 W, 230 V, 60 cm, IP44, ezüstszínű
IP44
Raktáron
Brilagi - LED fürdőszobai tükörvilágítás TUBEO LED/6W/230V 40 cm IP44 fehér
IP44
Raktáron
LED FÜRDŐSZOBA LÁMPA TÜKÖR fölött Rea 18W 90cm APP371-1W chrome
Fali
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
Philips - Fürdőszobai tükörmegvilágító ROVER LED/5W/230V IP44 réz
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern fürdőszobai fali lámpa fekete 62 cm IP44 - Cascada
IP44, fali
Raktáron
Briloner 8316-039-KÉSZLET 3x LED dimmelhető fürdőszobai lámpa LED/5,5W/230V IP44
IP44
Raktáron
Slim álmennyezetbe süllyeszthető lámpa
IP44
Raktáron
Linz álmennyezetbe süllyeszthető spotlámpa
IP44
Raktáron
Fali LED lámpa APP846-1W Króm 60cm
Fali
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
Kanlux 26680 - ASTEN LED 8W 230V IP44 für Badspiegelbeleuchtung
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Petra
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Petra dekoratív fali lámpa
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - TUBE LED fürdőszobai tükörvilágítás 15W/230V 3000/4000/6500K IP44 króm
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Fürdőszobai spotlámpa SELE AQUA 4xGU10/30W/230V IP44 fehér
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Philips - LED Fürdőszobai mennyezeti lámpa DORIS LED/17W/230V 4000K IP44
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 79532 - LED Fürdőszobai tükörmegvilágítás SARNOR 7,4W/230V 40 cm IP44 króm
IP44
RaktáronIngyenes szállításA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
Brilagi-LED Dimmelhető fürdőszobai lámpatest FRAME SMART LED/50W/230V IP44 fekete+távirányító
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED gyereklámpa OXFORD 5xE27/15W/230V mennyezeti
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 44078 - Fali lámpatest TOWNSHEND 1xE27/60W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
LED állítható fényű növénynevelő lámpa VITARO 4xLED/10W/230V fekete
230V
Raktáron
Brilagi - VESTRA LED fürdőszobai tükörvilágítás, 8W/230V, 40 cm, IP44, króm
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa LUNA 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Osram - LED-reflektor mozgásérzékelővel FLOODLIGHT LED/30W/230V 4000K IP65
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Brilagi - LED Mennyezeti lámpa MOLINA LED/24W/230V tölgy átm. 29 cm
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa érzékelővel BULKHEAD LED/20W/230V IP65
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED gyerekszobai mennyezeti lámpa LOVE LED/48W/230V 3000/4500/6000K rózsaszín
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Kültéri fali lámpa NEELY 1xE27/60W/230V IP54 antracit
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri függeszték VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED kültéri dekorációs lánc 20xE27/1W/230V 10 m IP65 fekete
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa TRIANGLE LED/20W/230V antracit IP65
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi BENE LED kültéri lámpa szenzorral 18W 230V 22x22 cm IP54
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Felületre szerelhető FRED csillár 3xE27/60W/230V átm. 59 cm bronzszínű
Rusztikus, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás



