

Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 12990.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Ip44 | Igen |
|---|---|
| Elhelyezés | Mennyezet |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 36 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 3600 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 250 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 36 W |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Fürdőszoba |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 36 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Alak | Négyzetes |
| Series | ZENNA Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali, beépíthető
Raktáron
IP44, beépíthető
Raktáron
IP44, fali, képmegvilágító
Elérhető 5 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti, beépíthető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
IP44, fali, beépíthető
RaktáronIngyenes szállítás

IP44, fali, beépíthető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, beépíthető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali, beépíthető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, beépíthető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron