







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Az ASTEN sorozat lámpája egy lineáris fali lámpa, amely ideális hálószobákba, gardróbokba, de magas páratartalmú helyiségekbe is. A magas, IP44-es védettségi szintnek köszönhetően fürdőszobában is használható. Egyszerű és elegáns lámpa, amelyet nyugodtan felszerelhetünk a fürdőszobai tükör fölé. Napfény fehér fényt bocsát ki: 4000K A lámpa beépített LED SMD fényforrással rendelkezik, amely akár 25 000 órás élettartammal bír. A LED technológiának köszönhetően akár 80%-os energiamegtakarítást érhet el – energiatakarékos világítás hosszú élettartammal. Az ASTEN lámpákat a falra, a tükör fölé kell rögzíteni (lásd a használati útmutatót).
| Ip44 | Igen |
|---|---|
| Elhelyezés | Fal |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 15 W |
| Típus | Tükörmegvilágítás |
| Hely | Fürdőszoba |
| Funkció | LED technológia |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 15 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 15 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 1230 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Feszültség | 230 V |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 85 W |
| Stílus | Egyéb |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Series | ASTEN Kanlux |
| Gyártó | Kanlux |

IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Raktáron
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti, beépíthető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás

IP44, fali, beépíthető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Raktáron
IP44, mennyezeti
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás