


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Gyermek LED fali lámpa madár formájában. A polc bükkfából és MDF-ből készült, ami egy félig kemény farostlemez (finomabb, mint a forgácslap). A lámpa kézzel festett, természetes kasein festékkel. A kapcsoló a kábelen található.
| Típus | Fali |
|---|---|
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Funkció | LED technológia/Kapcsoló a vezetéken |
| Feszültség | 230 V |
| Stílus | Gyerek |
| Hely | Gyerekszoba |
| Fa dekoráció | Bükk |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Dugó típusa | C |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 12500 |
| A teljes fényáram | 250 lm |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 20 W |
| Izzók száma | 1 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Series | BIRD Candellux, KIDS Candellux |
| Gyártó | Candellux |


Mennyezeti, szélesség, magasság
RaktáronIngyenes szállítás
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Mennyezeti, átmérő
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, mennyezeti, szélesség
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, szélesség, magasság
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Asztali
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron

Fali, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás