







A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 8090 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Gyermekeknek készült szilikon éjjeli lámpa. Ez a dekoratív világítótest nem játék gyermekek számára. Kapibara alakú, RGB + W (fehér) funkcióval. Érintésvezérlés egyszerűen állítja a fényerőt és a színt. Időzítő funkció: 30 perc. Beépített Li-ion akkumulátor 800 mAh kapacitással. Üzemidő: 5 óra (3000K), 10 óra (RGB). Töltési idő: 4 óra. A csomag tartalmazza a töltő micro USB kábelt.
| Típus | Asztali |
|---|---|
| Éjjeli lámpa | Igen |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 0,45 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 30 lm |
| Funkció | RGB/Kapcsoló a világítótesten/Érintős kapcsoló |
| Feszültség | 5 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 0,45 W |
| Sugárzási szög | 360 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Gyerek |
| Hely | Gyerekszoba |
| Kapacitás | 800 mAh |
| Bekötés módja | USB |
| Elem élettartam | 10 h |
| Dugó típusa | USB |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 0,45 W |
| Series | NIGHT LAMP MegaLight, NIGHT LIGHT Illumaxx, BALOO Rabalux, ANIMAL Polux |
| Gyártó | Milagro |

Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Éjjeli lámpa, fali
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Éjjeli lámpa, mennyezeti
Raktáron
Asztali, fali
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, fali
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
Asztali
Raktáron
230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
230V
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron