










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Okos mennyezeti lámpa LED technológiával. Elegánsan egyszerű dizájn. Búra csillagos égbolt hatással. Még távolról is segít létrehozni az ideális világítást, amelyet az adott helyzetben elvár. Dimmerelés és a színhőmérséklet változtatása a meleg, pihentető színtől a természetesig, majd a hideg fehér árnyalatig, vagy saját világítási módok beállítása. Vezérlés Immax NEO PRO alkalmazással (kompatibilis iOS és Android rendszerekkel). Egyszerű csatlakozás az alkalmazáshoz - csak csatlakoztassa az eszközt a Wi-Fi hálózatához. Kompatibilis a hangasszisztensekkel Amazon Alexa, Apple Siri parancsok, Google Assistant, TUYA, LIDL. LED technológia akár 80% energiaköltséget is megtakarít. Távirányító is része a csomagnak. A távirányító használatához először hozzá kell adni a lámpát az Immax NEO PRO alkalmazáshoz! További információkat a használati útmutatóban talál. Töltse le a Immax NEO alkalmazást, okos otthonát irányíthatja hanggal, mobiltelefonnal, táblagéppel vagy távirányítóval. A vezérlést egy új generációs mobilalkalmazás biztosítja. A Immax NEO a globális Tuya platformon működik, amely képes integrálni az összes eszközt egy irányítható egységbe. A világításon és a sok okos otthoni elem mellett képes kezelni a biztonsági elemeket is, mint például a riasztó, kamerák és különböző biztonsági érzékelők. Az alkalmazás támogatja a nyelvet, amelyet általában a telefonján használ.
| Típus | Csillárok és mennyezeti lámpák, Fali |
|---|---|
| Stílus | Egyéb |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 1800 lm |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Intelligens megvilágítás |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 125 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Alak | Kerek |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Series | SMART Brilagi, OPAL Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás

Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Asztali
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, mennyezeti, szélesség
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, szélesség, magasság
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás