



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Eglo márkától származik, raktárunkban van, ára 19790.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Típus | Csillárok és mennyezeti lámpák |
|---|---|
| Alak | Kerek |
| Feszültség | 230 V |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 1600 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 16 W |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 100 W |
| Hely | Hálószoba |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 16 W |
| Izzók száma | 1 |
| Fény színe | Nappali fehér |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 16 W |
| Stílus | Klasszikus |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Series | SORRENTA Eglo |
| Gyártó | Eglo |

Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
Fali
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
Fali
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás