



Méretek 70×140 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Jersey kiságy lepedőink 100% pamutból készülnek, súlya 140 g/m2 , nagyon puha, kényelmes és puha tapintású. Ezek a praktikus sztreccslapok 70 x 140 cm méretűek, és méretük 25%-ára nyújthatók. Olcsó Jersey lapjaink európai minőséget érnek el és megfelelnek a magas higiéniai előírásoknak. A lepedő minőségének és puhaságának hosszú távú megőrzése érdekében javasoljuk a kényes ruhaneműkhöz való mosószerben történő kimosását 40°C-os hőmérsékleten, és akasztós vagy szárítógépben történő szárítását közepes fokon. Az egyes lapok színe eltérhet. Mindig megpróbáljuk ugyanazt választani.
| Szélesség: | 70 cm |
|---|---|
| Mélység: | 140 cm |
| Típus | Gumis |
|---|---|
| Anyag | Jersey, Pamut |
| Termék színe | Kék |
| Anyaga | 100% pamut |
| Méret | 70 x 140 cm |
| Kell-e vasalni | Nem |
| Grammsúly | 140 g/m2 |
| Szárítógépben szárítható | Igen |
| Matrac mérete | 70 x 140 cm |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Kialakítás | Gumis, Rugalmas |
| Gyerekeknek | Gyermek |
| Hosszúság | 140 cm |
| Optimális matrac magasság | 12 cm |
| Súly | 0,3 kg |

Gumis, jersey, frottír
Raktáron
60×120 cm, gumis, jersey
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
60×120 cm, gumis, jersey
Raktáron
60×120 cm, gumis, jersey
Raktáron
60×120 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, jersey, frottír
Raktáron
Gumis, jersey, frottír
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
60×120 cm, gumis, frottír
Raktáron
70×140 cm, gumis, frottír
Raktáron
70×140 cm, gumis, frottír
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
Gumis, vízhatlan, frottír
Raktáron
Gumis, jersey, frottír
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
60×120 cm, gumis, jersey
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
60×120 cm, gumis, jersey
Raktáron
70×140 cm, gumis, frottír
Raktáron
60×120 cm, gumis, frottír
Raktáron
70×140 cm, gumis, frottír
Raktáron
Gumis, jersey, frottír
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Pamut
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
60×120 cm, gumis, frottír
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
60×120 cm, gumis, pamut
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
18×120×200 cm, rugós, hab
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
140×200 cm, léces
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Húsvéti, krepp, mikroszálas
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
200×220 cm, gyapjú, gyapjú hatású
Raktáron