




Méretek 60×120 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Összetétel: 100% pamut Gramázs: 190 g/m² Szín Zöld Méretek Méret: 60 x 120 cm Jellemzők Puha és erős anyag hosszú élettartammal Magas rugalmasság, nem csúszik, szilárdan tart Nem igényel vasalást Gumival van szegve a lepedő teljes kerületén Gyakorlati tanácsok Első használat előtt a lepedőt alaposan mossa ki Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 - 40 °C (a gyártó címkéje szerint) Ajánlott mosás: minden héten, maximum 1x 14 naponként Szárítógépben ajánljuk alacsony hőmérsékleten szárítani Csomag tartalma 1 db lepedő 60 x 120 cm
| Szélesség: | 60 cm |
|---|---|
| Mélység: | 120 cm |
| Típus | Gumis |
|---|---|
| Anyag | Jersey |
| Gumis | Igen |
| Feszíthető | Igen |
| Grammsúly | 190 g/m2 |
| Optimális matrac magasság | 12 cm-ig |
| Méret | 60 x 120 cm |
| Kialakítás | Feszíthető, Gumis |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |

60×120 cm, gumis, jersey
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
60×120 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, jersey, frottír
Raktáron
60×120 cm, gumis, jersey
Raktáron
70×140 cm, gumis, frottír
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, jersey, frottír
Raktáron
60×120 cm, gumis, frottír
Raktáron
70×140 cm, gumis, frottír
Raktáron
Gumis, vízhatlan, frottír
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, jersey, frottír
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Pamut
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
60×120 cm, gumis, frottír
Raktáron
70×140 cm, gumis, frottír
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
60×120 cm, gumis, jersey
Raktáron
Pamut
Raktáron
60×120 cm, gumis, jersey
Raktáron
60×120 cm, gumis, frottír
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
20×180×200 cm, hab, kemény
Raktáron
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
18×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva