





Méretek 60×120 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Összetétel: 100% pamut Gramázs: 190 g/m² Szín Sárga Méretek Méret: 60 x 120 cm Jellemzők Puha és erős anyag hosszú élettartammal Magas rugalmasság, nem csúszik és jól tart Nem szükséges vasalni Gumival szegélyezve az egész lepedő körül Gyakorlati tanácsok Első használat előtt alaposan mossa ki a lepedőt Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 - 40 °C (a gyártó címkéje szerint) Ajánlott mosás: minden héten, legfeljebb 2 hetente egyszer Szárítógépben alacsony hőmérsékleten szárítsa Csomag tartalma 1 db lepedő 60 x 120 cm
| Szélesség: | 60 cm |
|---|---|
| Mélység: | 120 cm |
| Típus | Gumis |
|---|---|
| Anyag | Jersey |
| Gumis | Igen |
| Feszíthető | Igen |
| Grammsúly | 190 g/m2 |
| Optimális matrac magasság | 12 cm-ig |
| Méret | 60 x 120 cm |
| Kialakítás | Feszíthető, Gumis |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |

70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
60×120 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, jersey, frottír
Raktáron
60×120 cm, gumis, frottír
Raktáron
70×140 cm, gumis, frottír
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
60×120 cm, gumis, jersey
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
60×120 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, jersey, frottír
Raktáron
Gumis, jersey, frottír
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, gumis, frottír
Raktáron
60×120 cm, gumis, jersey
Raktáron
60×120 cm, gumis, jersey
Raktáron
60×120 cm, gumis, frottír
Raktáron
70×140 cm, gumis, frottír
Raktáron
Gumis, jersey, frottír
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, jersey, frottír
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
60×120 cm, gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Pamut
Raktáron
90×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
Álló
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
88×40×13 cm, matt, egyenes
Kiszállítás 1 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
18×80×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron