


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% pamut Grammsúly: 140 g/m2 Szín Piros Méret 180 x 200 cm Jellemzők Perfektní savóképesség és színtartósság Nem szükséges vasalni A lepedő teljes kerületén gumírozott A csomag tartalma 1 db lepedő 180 x 200 cm Jersey lepedő Modern hálószobák nélkülözhetetlen része, puha, de tartós jersey lepedők. Keres kompromisszumot a pamut lepedő és a frottír között?! A jersey anyag kiváló minőségű és hosszú élettartamú. Gyakori mosás mellett is megtartja színeit a megfelelő körülmények között. Kombinálható mindenféle ágyneművel, nem szükséges vasalni, szárítás után csak össze kell hajtogatni.
| Mélység: | 200 cm |
|---|
| Típus | Gumis |
|---|---|
| Anyag | Jersey, Frottír |
| Gumis | Igen |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 60 °C |
| Feszíthető | Igen |
| Szárítóban szárítható | Igen |
| Grammsúly | 140 g/m2 |
| Méret | 180 x 200 cm |
| Hossz | 200 cm |
| Kialakítás | Feszíthető, Gumis |
| Optimális matrac magasság | 25 cm-ig |
| Ár | 5600 - 24 000 Ft |

Gumis, jersey, frottír
Raktáron
Gumis, jersey, frottír
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, jersey, frottír
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, jersey, frottír
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
60×120 cm, gumis, jersey
Raktáron
60×120 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
70×140 cm, gumis, frottír
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, jersey, frottír
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, jersey, frottír
Raktáron
60×120 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
60×120 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron

Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, vízhatlan, frottír
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
110×150 cm, gumis, jersey
Raktáron
Álló
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
88×40×13 cm, matt, egyenes
Kiszállítás 1 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
18×80×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
113×60×20 cm, fa, beltéri
Raktáron
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva