








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Szokatlan és szórakoztató kiegészítője a belső térnek. Ez az állólámpa egyedi kialakításával nyűgöz le. A lámpa halvány fényt bocsát ki, amely a hangulat kiegészítésére vagy a számítógép stb. háttérvilágításaként használható. A lámpa henger alakú teste 61 cm magas, térfogata 1,2 l. Tartalmaz 3 dekoratív halat és 2 színes lufit, amelyek a felszálló légbuborékok hatására fel-le mozognak. Ezáltal a halak úgy tűnnek, mintha élnének. Az alapban található RGB LED fényforrással a víz különböző színekben világít, és nagyszerű hatást kelt.Ez a termék F energiahatékonysági osztályú tápegységet tartalmaz. Garanciális időszak: 5 év.
| Dugó típusa | C |
|---|---|
| Típus | Állólámpa |
| Stílus | Dekoratív |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia/RGB/Kapcsoló a vezetéken |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 0,06 W |
| Izzók száma | 9 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 0,06 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 5 W |
| A teljes fényáram | 4 lm |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 0,54 W |
| Series | MENDOZA Globo, AVA Leuchten Direkt, AQUA Zuma Line |
| Gyártó | Globo |
Felhasználói értékelések
Szép, dizájnos lámpa


Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Mennyezeti, szélesség, magasság
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Mennyezeti
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Asztali
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, mennyezeti, szélesség
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Világító
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, süllyesztett, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás