









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 24490.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Ip44 | Igen |
|---|---|
| Elhelyezés | Mennyezet |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 4000 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Feszültség | 230 V |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 275 W |
| Típus | Mennyezeti lámpa/Kültéri mennyezeti lámpa |
| Hely | Fürdőszoba/Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Négyzetes |
| Stílus | Egyéb |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Series | FRAME Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

IP44, mennyezeti
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás