Hasonlítsd össze az árakat 10 341 Ft-tól 23 740 Ft-ig 3 webáruházban:
Brilo - LED Gyerek mennyezeti lámpa FOTBALL LED/12W/230V
Válogatott ajánlatok
Válassz 3 üzlet közül 10 341 Ft és 23 740 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 10 810 Ft
- 2026. 03. 13. - 10 810 Ft
- 2026. 02. 16. - 11 490 Ft
- 2026. 02. 15. - 11 150 Ft
- 2026. 05. 01. - 10 810 Ft
- 2026. 03. 13. - 10 810 Ft
- 2026. 02. 16. - 11 490 Ft
- 2026. 02. 15. - 10 810 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilo márkától származik, raktárunkban van, ára 11490.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
Specifikációk
| Típus | Csillárok és mennyezeti lámpák |
|---|---|
| Stílus | Gyerek |
| Hely | Gyerekszoba |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 90 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 1300 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Series | SWEET Eko-Light, TABARA Eglo, KIDDY Globo, FOTBALL Brilo, BALL Eko-Light |
| Gyártó | Brilo |
Vélemények
Ajánljuk

Arany majom fali lámpa - Animal Monkey
Fali
Raktáron
Gyerek függőlámpa bézs hőlégballon - Air Balloon
Mennyezeti
Raktáron
Mancs Őrjárat Smile mini LED lámpa
Fali
Raktáron
Gyerekszoba mennyezeti lámpa fehér virágokkal - Harrie a virágok között
Mennyezeti
Raktáron
Sonic a sündisznó Right 3D LED éjjeli lámpa, éjszakai fény
Éjjeli lámpa, asztali
RaktáronA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Állólámpa MACKA 1xE27/60W/230V bézs/barna
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
EGLO 22469 - Kültéri fali lámpa érzékelővel LATERNA 1xE27/60W fekete
Mozgásérzékelős, fali
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 8263 - Kültéri lámpa INOX TORCH 1xE27/25W IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
PREZENT 49009 - NORD mennyezeti lámpa 2xE27/60W
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 8395 - Kültéri lámpa TOSCANA 1xE27/60W/230V
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 8202 - Kültéri fali lámpa VELENCE 1xE27/60W/230V
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Rabalux 8208 - Kültéri lámpa VELENCE 1xE27/60W/230V
Függő, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Rabalux 7076 - Csillár láncon PETRONEL 1xE27/60W/230V
Fa, rusztikus, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 3722 - Mennyezeti lámpa ATHEN 2xE27/60W/230V
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 58227C - Állólámpa NEWCASTLE 1xE27/40W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 6048 - Spotlámpa NORTON 3xGU10/50W/230V
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 24103W - LED Fali lámpa PEGASI LED/6W/230V
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 31827 - Kültéri LED lámpa LED/7W IP44
Raktáron
Eglo 9682 - CAPASSO-C LED RGB dimmelhető fali mennyezeti lámpa 17W/230V
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Csillár OXFORD 5xE27/15W/230V fekete
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Csillár láncon ADELLE 5xE27/60W/230V
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti lámpa 2xE27/60W/230V
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Philips 17383/93/PN - Kültéri fali lámpa KISKADEE 1xE27/42W/230V IP44
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás





