Ajánljuk
Philips - LED RGB Dimmelhető panel Hue SURIMU LED/60W/230V 2000-6500K
Termékleírás
Hozzon létre tökéletes légkört a Philips Hue szabályozható lámpáival. A távolról vezérelhető energiatakarékos világítás segít ideális megvilágítási feltételek megteremtésében, amelyek megfelelnek az elvárásoknak és megfelelnek tevékenységének, hangulatának. Philips LED RGB panel a SURIMU sorozatból. Engedje be a színeket házába, és teremtsen egyedi stílust, eleganciát és hangulatot. Ugyanakkor nagyon erős világítást kap, amely minden alkalomhoz megfelelő hangulatot teremt. A buli soha többé nem lesz a régi. A panel simán meleg fehér fényt bocsát ki a hideg fehérig, sokféle árnyalattal. White And Color Ambiance termékcsalád tagja (WACA). RGB minőségi színes fényt biztosít – akár 16 millió szín. A lámpa önmagában is használható, a Bluetooth alkalmazáson keresztül vezérelhető, vagy a Hue Bridge-en keresztül egy intelligens világítási rendszerhez csatlakoztatva a funkciók teljes skálája érdekében. Hozzon létre egy intelligens otthont a Hue termékekkel, a termékek a ZigBee protokollon működnek, így könnyedén összekapcsolhatja őket más márkatermékekkel. A Bluetooth funkciónak köszönhetően akár 10 eszköz csatlakoztatható okostelefonjához. Ha megvásárolja a Hue Bridge összekötő eszközt, a csatlakoztatott eszközök korlátja akár 50-re is növelhető – megvásárolható itt. Teljes mértékben kompatibilis a hangsegédekkel: Amazon Alexa, Apple Homekit, Google Assistant. A HUE rendszerről további információt cikkünkben talál.
Specifikációk
| Okos | Igen |
|---|---|
| Fény színe | Meleg fehér, Hideg fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Típus | LED felületre szerelhető panel |
| Funkció | Intelligens megvilágítás/Irányítás telefonnal/LED technológia |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 60 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 60 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 100 W |
| Színhőmérséklet | 2000-6500 K |
| A teljes fényáram | 4150 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 60 W |
| Alak | Négyzetes |
| Szerelés módja | Felületre szerelt |
| Series | SURIMU Philips |
| Gyártó | Philips |
Vélemények
A(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Állólámpa MACKA 1xE27/60W/230V bézs/barna
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Prezent 1501 -Mennyezeti lámpa ASPEN 2xE27/60W/230V IP44
RaktáronIngyenes szállítás
EGLO 90048 - AMADORA függeszték 3xE27/60W
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Jupiter 1175 - XS3 - Függeszték XSARA 3xE27/60W/230V
Rusztikus, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 83404 - Mennyezeti lámpa ELLA 2xE27/60W/230V
Üveg, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 6547 - Spotlámpa GRANDO 3xE14/40W/230V
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 8510 - Kültéri fali lámpa MANHATTAN 1xE27/60W/230V
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Philips Massive 50234/17/E7 - Spotlámpa BURLAP 4xE14/40W/230V
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 6195 - Fali lámpa SENDERO 1xE27/60W/230V
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 95689 - LED Mennyezeti lámpa SORRENTA 1 LED/16W/230V
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 68397-12 - LED Mennyezeti lámpa MATHILDA LED/12W/230V
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 6028 - Spotlámpa EBONY 3xE27/20W/230V
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Philips 16489/93/P0 - LED Kültéri lámpa MYGARDEN STRATOSPHERE 2xLED/4,5W/230V IP44
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Philips 50582/30/PN - Spotlámpa MYLIVING PONGEE 2xGU10/5,5W/230V
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Lucide 19600/01/31 - HESTER asztali lámpa 1xGU10/7W/230V fehér
Klasszikus kapcsolóval, 230V, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
LED Kültéri reflektor ADVIVE PLUS LED/100W/230V IP65
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Asztali lámpa JUTA 1xE27/60W/230V
Fa, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Asztali lámpa DONATO 2xE14/40W/230V
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás


