



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A fény új irányba halad - EGLO connect Beállítható okostelefonnal/tablettel vagy távirányítóval. Bluetooth alacsony energiafogyasztással. Ingyenes AwoX Home CONTROL alkalmazás (Android és iOS kompatibilis). Állítható színhőmérséklet: 2700K meleg fehér - 6500K hideg fehér. RGB funkció – 16 millió szín közül választhat. Fokozatmentes fényerőszabályozás (0-100%). Kompatibilis: Google Assistant, Amazon Alexa, Zigbee. Beállítható időzítés a lámpa be- és kikapcsolásához. A lámpa egyszerre vezérelhető távirányítóval és mobiltelefonnal. A távirányító nem tartozék, de külön megvásárolható.
| Okos | Igen |
|---|---|
| Fény színe | Meleg fehér, Hideg fehér |
| Szín | Fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 14,6 W |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 14,6 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 120 W |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| A teljes fényáram | 1700 lm |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia/Dimmelhető mobiltelefonnal/RGB |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 14,6 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Alak | Kerek |
| Series | ROVITO Eglo |
| Gyártó | Eglo |
Felhasználói értékelések
Együttműködik a Philips Hue-val, gyors telepítés, jól néz ki.

Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Fém
RaktáronIngyenes szállítás


Fém, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, fa
RaktáronIngyenes szállítás



Okos
RaktáronIngyenes szállítás

Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás

Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Fa
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás


Elérhető 2 webáruházban
Raktáron


Meleg fehér, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás