




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Lehetőség a fényerő és a színhőmérséklet módosítására. Állítható színhőmérséklet – 3000 K és 6500 K között. Könnyű távirányítás vagy automatizálás – csak csatlakoztassa a lámpát közvetlenül a Wi-Fi routerhez, és nincs szükség külső elosztóra. A LEDVANCE SMART + WiFi alkalmazással vezérelhető, amelyet ingyenesen letölthet okostelefonjára vagy táblagépére. Hangvezérlés támogatása – Amazon Alexa vagy Google Home. Az alkalmazás letöltéséhez szükséges QR-kód a galériában található.
| Fény színe | Meleg fehér |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | Wi-Fi/LED technológia/Irányítás telefonnal |
| Alak | Négyzetes |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 22 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 22 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 125 W |
| Színhőmérséklet | 3000-6500 K |
| A teljes fényáram | 1800 lm |
| Sugárzási szög | 110 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 22 W |
| Stílus | Egyéb |
| Series | DOWNLIGHT Ledvance, GIFTFREE CEILING Ledvance, SMART+ Ledvance |
| Gyártó | Ledvance |

Okos, meleg fehér, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás




Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, meleg fehér, középfehér
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
Raktáron


Fém, meleg fehér, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, okos, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
Raktáron


Fa, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, műanyag, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron