





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Okos mennyezeti lámpa LED technológiával. Elegánsan egyszerű dizájn. A lámpa első indításkor csak villog - nem világít. A teljes működéséhez és vezérléséhez csatlakoztatni kell a Wi-Fi-hez. E nélkül a lámpa nem fog működni. Még távolról is segít létrehozni az ideális világítást, amelyet az adott helyzetben elvár. Fényerőszabályozás és a színhőmérséklet változtatása a meleg, pihentető színtől a természetesig, majd a hideg fehér árnyalatig, vagy saját fénybeállítások megadása. Vezérlés Immax NEO PRO alkalmazással (kompatibilis iOS és Android rendszerekkel). Egyszerű csatlakozás az alkalmazáshoz - csak csatlakoztassa az eszközt a Wi-Fi hálózatához. Kompatibilis a hangasszisztensekkel Amazon Alexa, Apple Siri parancsok, Google Assistant, TUYA, LIDL. LED technológia akár 80%-os energia-megtakarítást is biztosít. Az Immax Neo termékeket okos kapcsolókkal vezérelheti - ajánlatunkat ITT találja. A távirányító szintén a csomag része.A lámpa távirányítóval való vezérléséhez először hozzá kell adni a lámpát az Immax NEO PRO alkalmazáshoz! További információt a használati útmutatóban talál. Töltse le az Immax NEO alkalmazást, okos otthonát hanggal, mobiltelefonnal, táblagéppel vagy távirányítóval vezérelheti. A vezérlést egy új generációs mobilalkalmazás biztosítja. Az Immax NEO a globális Tuya platformon működik, amely képes integrálni az összes eszközt egy irányítható egységbe. A világításon és a sok okos otthoni elem mellett képes kezelni a biztonsági elemeket is, mint például a riasztó, kamerák és különböző biztonsági érzékelők. Az alkalmazás támogatja a nyelvet, amelyet általában a telefonján használ.
| Okos | Igen |
|---|---|
| Fény színe | Hideg fehér |
| Szín | Fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 185 W |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 36 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Intelligens megvilágítás |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 36 W |
| Alak | Kerek |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 36 W |
| A teljes fényáram | 2700 lm |
| Series | VELVET SMART Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |


Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás


Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Okos
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás


Fa
RaktáronIngyenes szállítás





Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás


Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás




Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
⌀ 10 cm, csillár, kerek
Raktáron
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás