





A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 22 690 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Gyermek LED fali lámpa felhő alakban.A polc bükkfából és MDF-ből készült, ami egy félig kemény farostlemez (finomabb, mint a forgácslap).A lámpatest kézzel festett, természetes kasein festékkel.A kapcsoló a kábelen található.
| Típus | Fali |
|---|---|
| Dugó típusa | C |
| Stílus | Gyerek |
| Hely | Gyerekszoba |
| Funkció | LED technológia/Kapcsoló a vezetéken |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Nappali fehér |
| A teljes fényáram | 250 lm |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 20 W |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Fa dekoráció | Bükk |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Series | KIDS Candellux, CLOUD Candellux |
| Gyártó | Candellux |

Mennyezeti, szélesség, magasság
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, szélesség, magasság
RaktáronIngyenes szállítás

Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, mennyezeti, szélesség
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, átmérő
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Asztali
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron

Fali, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás